سوراخ در یک گزارش: مس نقطه Schaal درن آس در طول ALS جمع آوری کمک

شرکت در PGA of B. C. s Golfathon برای ALS حرفه ای در مس نقطه teed کردن چند دقیقه قبل از طلوع آفتاب با یک هدف ساده است.

شرکت در PGA of B. C. s Golfathon برای ALS حرفه ای در مس نقطه teed کردن چند دقیقه قبل از طلوع آفتاب با یک هدف ساده — بازی به عنوان بسیاری از حفره که ممکن است همه در حمایت از مبارزه با این بیماری کشنده.

برایان Schaal مدیر اجرایی و حرفه ای در این پاتوق محبوب در Invermere نمیفهمد کردن یک راه را به سرعت به همه چیز همراه است.

در 61 سوراخ از حماسه این روز بر روی خط الراس البته او خشک ace.

بدون نیاز به کم کردن سرعت برای یک مرغک زدن توپ.

“تنها مشکل این است که این طولانی ترین روز گلف برای ALS, بنابراین جشن کوتاه” Schaal گفت. “شما بوق زدن و فریاد کمی و پس از آن, ‘OK اجازه رفتن به سوراخ بعدی!’

“اما قطعا آن را به معنی چیزی کمی متفاوت است. ما یکی از سرمایه گذاران گفت: او می خواهم اهدای 2500 دلار برای هر سوراخ در یک طوری که شات به تنهایی در آورده یکی دیگر از 2500 دلار برای یک علت بزرگ.”

این خسته کننده جمع آوری کمک تبدیل به یک سنت سالانه در مس نقطه 36-سوراخ hangout است که مورد علاقه هر دو مردم محلی در کلمبیا کلمبیا دره و weekenders از کلگری.

آخرین چهارشنبه چهارتایی از جوانب مثبت خود را تنظیم آلارم برای ساعت اندکی زده و خود عکس در مورد 4:55 صبح

Schaal و سر حرفه ای اسکات McClain در نهایت بالغ 240 سوراخ. که 13 دوره و پس از آن برخی قبل از آنها در نهایت آن را به نام یک روز در 10:38 بعد از ظهر


برایان Schaal مدیر اجرایی و حرفه ای در مس نقطه در Invermere, B. C., زده یک سوراخ در یک در طول سالانه Golfathon برای ALS. (ارسال عکس)

ارسال عکس / Postmedia

مس نقطه مدیر آموزش دنیس Bradley تکمیل 10 دور از Par-62 ریج دوره, در حالی که دستیار pro دیل مور بازی نه.

تمام چهار سزاوار تجلیل.

Schaal بدون شک باید اعتبار با ارائه شات از روز است.

وجود دارد هیچ وقت برای لیزر از راه دور اما او نمیفهمد او آس در شماره 7 اندازه گیری در حدود 142 متری. تبادل گوه بود سلاح خود را انتخاب کنید.

“دو سال پیش من ساخته شده یک سوراخ در یک در همان رویداد — طولانی ترین روز گلف برای ALS — در شماره 18,” Schaal گفت. “و اسکات McClain ما سر گلف حرفه ای, او تا به حال دو سوراخ در آنهایی که در طول این رویداد. هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم ما باید 10 Par-3s بر روی خط الراس و آن 13-and-a-half دور از گلف تا شانس خود را در حال گرفتن خیلی خوب است.”

او شروع به خنده.

“اما من می خواهم به می گویند آن را فقط به این دلیل که ما در حال بزرگ گلف بازان.”

البته گلف بازان همیشه بزرگ در مدیریت انتظارات است.

Schaal تا به حال چندین ترک در هفتم سوراخ قبل از غروب آفتاب, اما او نمی تواند تکرار feat.

“من فکر می کنم من birdied آن پس از آن و مرغک فقط به نظر نمی رسد به ایستادن به یکی. و شما خیلی نا امید زمانی که شما یک par,” او گفت: با خندیدن. “اما بعد از آن در روز است زیرا بدیهی است که بدن شما کار نمی کند مانند آن را به طور معمول باید. عضلات خود را سفت هستند و وجود دارد بسیاری از عجیب و غریب عکس که به شما ضربه.

“شما صرف زمان زیادی وجود دارد و بعد از آن در روز شما متوجه چقدر مهم عضلات خود را به روزمره خود را عملکرد. این چیزی است که افرادی که مبتلا به ALS شروع به از دست دادن. بنابراین این حداقل ما می توانیم برای یک علت بزرگ و به منظور بالا بردن آگاهی از این بیماری است.”

Schaal & Co. افزایش بیش از 15.000 دلار در کمک های مالی برای چهارشنبه سپیده دم-تا-dusker و آن را خیلی دیر نیست برای اضافه کردن به که تعداد — بازدید golfathonforals.com و بر مس نقطه از لیست شرکت کننده در دوره های آموزشی.

***

هفتاد و یک سال جوان داگ مشتاق خشک خود را برای اولین بار حرفه ای ace در طول یک دور اخیر در فاکس توخالی. سوراخ 13 ثابت می شود خوش شانس برای مشتاق که کوبید پنج ترکیبی از 140 متری.

Sahil گور ظاهرا نبود مرعوب آب در پنجم سوراخ در Bearspaw. گور راه اندازی یک زرق و برق دار فاصله گوه بیش از خطر و نقطه از 129 متری دور.

کلگری راس ولنتاین ساخته شده از هفتم سوراخ در Coys Par-3 در Fairmont Hot Springs, B. C. نه آهن مناسب بود تماس که 119-حیاط انتساب.

گزارش جزئیات خود را به آس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im