ها Homefront: بیشتر اسطوره ها در مورد قالب (قسمت 2)

این ستون نتیجه یک سری دو بخشی در افسانه ها همراه با خانواده مشترک قالب.

“شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به آن را به خودتان.”

بسیاری از قالب مشاوران قالب درمان به عنوان اگر آن را آزبست به طور معمول در حال توسعه تعمیر پروتکل هایی است که تقریبا یکسان به آزبست از پروتکل های.

آزبست است که واقعا خطرناک است. بر خلاف قالب که از طریق تنفس به ریه ها و بدن قادر به جذب یا شکستن آزبست.

چندین سازمان تجارت ایجاد کرده اند در قالب اعتبار و گسترده (و گران قیمت) پاکسازی پروتکل برای قالب مشاوران استفاده کنید. از سوی دیگر سازمان حفاظت محیط زیست توصیه برای تمیز کردن کپک زده منطقه تا 10 فوت مربع است که برای پاک کردن آن را با یک پارچه مرطوب شده با رقیق محلول سفید کننده. شما می توانید خوب سوالات متداول (و پاسخ) در مورد قالب در cdph.ca.gov.

سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت کالیفرنیا بهداشت همیشه توصیه قالب مشاوران.

در حالی که این سازمان توصیه نمی مشاوران آنها می گویند که جزئی قالب موقعیت های گرفته شده توسط مقیم و یا مربوط به فراشی کارکنان.

قالب مشاوران دارای مجوز هستند.

قالب بازرسان یا مشاوران مجاز نیست در کالیفرنیا است. تنها چند متحده نیاز به یک مجوز برای انجام بازسازی قالب کار می کنند. در عوض اکثر قالب مشاور و بازسازی قالب شرکت های برگزاری اعتبار و عضویت در سازمان تجارت است که ترویج منافع قالب بازرسی صنعت.

قالب را نمی توان ناشی از ساکن هستند.

قالب تجمع اغلب می تواند باعث ایجاد یا بدتر با نامناسبی تهویه مناسب در فضای زندگی است. قالب می تواند ساخت تا در گرفتگی دستشویی و یا هر منطقه ای که در محیط مرطوب و گرم و تهویه ضعیف.

قبل از “سمی” قالب ترساندن آغاز شده در سال 2000 ساکنان خواهد پاک کردن قالب در حمام یا داخل محوطه بود و به سادگی پاک کردن آن را با یک راه حل تمیز کردن.

بیمه هرگز قالب را پوشش می دهد.

این اسطوره است تا حدی درست است. تاخیر در کشف و خشک کردن از نشت آب می تواند در نتیجه کپک و پوسیدگی که هر دو به طور معمول تحت پوشش بیمه اموال.

اگر چه بیمه اموال به طور معمول حاضر به پوشش هزینه های قالب بازسازی آن هنوز هم به طور معمول پوشش دیگر آسیب آب. اگر صاحب ملک است که شکایت کرد به دلیل آسیب آب از جمله قالب مسئولیت بخشی از سیاست معمولا با دفاع از این ادعا و گاهی اوقات حتی پرداخت برای قالب پاکسازی.

اجازه اضطراری پیمانکار انجام همه چیز را.

به دلیل ترس مرتبط با قالب واکنش طبیعی به تماس با خدمات اضطراری پیمانکاران. از جمله پیمانکاران گران قیمت هستند به دلیل آمادگی خود را برای پاسخ تقریبا بلافاصله در هر ساعت.

توقف نشت آب و خشک کردن فضا ممکن است نیاز به اورژانس پیمانکار, اما گاهی اوقات یک لوله کش یا نوکر ممکن است به اندازه کافی. اورژانس پیمانکاران گاهی اوقات از بین بردن دیوار و کابینت قبل از هر کسی می تواند دست آوردن یک نظر دوم که به آن ضرورت است.

اجازه تخریب تنها از آنچه لازم است بلافاصله و پس از آن به دنبال مناقصه برای کار باقی مانده.

مهم است به دنبال در داخل دیوار.

ساکنان اغلب درخواست برای باز کردن دیوارها به دنبال قالب, اما این است که تقریبا همیشه غیر ضروری. اگر آن را در داخل دیوار آن ممکن است تحت تاثیر هر کسی و باز کردن دیوار در واقع ممکن است مزاحم قالب و انتشار آن را به هوا.

قالب حوادث همیشه هزینه بیش از $10,000.

هزینه تعمیر آسیب آب به شدت افزایش با توجه به قالب های غیر ضروری آزمون مشاوران تاخیر در نشت تعمیر و خشک (شایع ترین علت کپک ایجاد می کند) بیش از حد تخریب غیر ضروری در قالب شکار و استفاده بیش از حد از اورژانس پیمانکاران و فوق رقابتی تعمیر پیشنهادات مختار است.

بیشتر عمدی و صرفه جویی در پول.

کلی G. Richardson, Esq., CCAL است که یک شخص از کالج انجمن جامعه وکلا و شریک ریچاردسون | Ober | DeNichilo LLP یک قانون کالیفرنیا شرکت شناخته شده برای جامعه انجمن مشاوره. ارسال سوالات به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>