ها Homefront: اما من مخالفم با هیئت مدیره است. بعد چه ؟

در فرهنگ ما امروز اختلاف نظر است و سنن و بیشتر از همیشه قبل از. اما اختلاف نظر است که انتظار می رود بین مدیران منافع مشترک تحولات (با نام مستعار HOAs) و راه آن را درک و به کار گرفته شده هم می تواند افزایش و یا آسیب ارتباط جامعه و حکومت آن.

رای “نه” است نه بی وفا. داوطلب مدیران انتظار می رود که فکر می کنم به طور مستقل و با استفاده از بهترین قضاوت خود در هیئت مدیره تصمیم گیری و نه فقط با مهر لاستیکی مهر کردن همکار خود را در نظرات. با زمینه های مختلف و دیدگاه های مختلف رای می توان انتظار داشت که هر کس تلاش می کند بهترین خود را برای HOA.

به اتفاق آرا مورد نیاز نمی باشد. اکثریت آرا به عنوان اتصال به اتفاق آرا رای. وجود دارد برخی از تصمیم گیری که در آن اتفاق مهم است که به دلیل اهمیت تصمیم, که در آن عضویت نیاز به دیدن یک ایالات هیئت مدیره. اما تلاش برای رسیدن به اتفاق نظر در همه چیز باعث ایجاد این تصور که اختلاف بد است و مانع از مدیران از رای گیری شخصی خود را نمایش.

اختلاف نظر است و نه رد از شما. آیا اختلاف شخصا. بر خلاف ما زمان, سیاسی و اجتماعی, آب و هوا ثابت کنیم که شما می توانید اختلاف آرامی و بدون جرم.

به جای خواستار سعی کنید درخواست. در این لحظه یکی می شنود اختلاف اولین ضربه به یک اعلام رد که اختلاف. اما نظر به درخواست یکی برای توضیح موقعیت خود را بیشتر. آن را فقط ممکن است شما ممکن است بدانید چیزی که باعث می شود شما به سوال و موقعیت خود را. درخواست به جای اعلام نشان می دهد احترام به هیئت مدیره خود را همکار. به قول جان لنون به صلح یک شانس است.

دانستن زمانی که به می گویند “هنگامی که” پس هر کس گفت: نظر خود را در یک حرکت و توضیح داد که چرا تماس برای سوال. زمانی که اکثریت صحبت می کند به بعدی حرکت می کند دستور کار مورد.

هیئت مدیره تصمیم به اشتباه در حال حاضر چه ؟ پس از استدلال و موقعیت خود را و یک هیئت مدیره با اکثریت رای دادند در برابر شما چه گام بعدی ؟ مسئولیت خود را به عنوان یک مدیر این است که به حمایت و شرکت در تصمیم گیری — آن را در حال حاضر تصمیم خود را نیز. هیئت مدیره تصمیم می گیرد به عنوان یک تیم.

فکر می کنم از یک قایق رانی در حال ور رفته توسط هیئت مدیره. قبل از راه اندازی کردن در سراسر دریاچه به paddlers بحث در مورد نقطه عطفی آنها تمام خواهد شد و نسبت به دست و پا زدن. اگر شما ترجیح می دهند متفاوت نقطه عطفی شما می توانید دست و پا زدن در مسیر شما ترجیح می دهند به جای ؟ تلاش خود را برای انجام این کار خواهد نا امید هم تیمی های خود و احتمالا نیز به نوبه خود این قایق بیش از. حمایت از تیم و یا آماده برای شنا کردن است.

هیئت مدیره در حال ساخت یک اشتباه بزرگ است. آیا من باید یک وظیفه را به این را به مالکان و به دنبال واژگونی تصمیم گیری ؟ در کوتاه مدت هیچ وظیفه خود را کاملا برعکس است. مدیران اغلب اشتباه خود را نظرات شخصی خود وظیفه امانتی عاشقانه در دفاع از خود و تلاش برای خرابکاری و یا واژگون هیئت مدیره تصمیم گیری استناد به “وظیفه امانتی.”

وفاداری خود را به شرکت و تصمیم گیری آن است. خود را وظیفه امانتی است که به نیروی دیگر مدیران به آن را راه خود را. این وظیفه امانتی است نه آنچه که شما فکر می کنم آن است که آن چیزی است که قانون می گوید.

اگر چه من نمی توانم حمایت هیئت مدیره تصمیم ؟ اگر هیئت مدیره است بنابراین غلط به رهبری است که شما نمی توانید رعایت آن تصمیم پس از آن استعفا و ترک مدیره. اگر شما دیگر یک مدیر شما دیگر محدود به وظیفه پشتیبانی تصمیم گیری و پس از آن می توانید می گویند آنچه شما می خواهید تا زمانی که شما نمی اجرایی افشای اطلاعات جلسه.

کلی G. Richardson, Esq., CCAL است که یک شخص از کالج انجمن جامعه وکلا و شریک ریچاردسون | Ober | DeNichilo LLP یک قانون کالیفرنیا شرکت شناخته شده برای جامعه انجمن مشاوره. ارسال سوالات به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im