قاتل سعی کنید برای آماده شدن برای روی حیله و تزویر نسخه از واردات پیش نویس

این وارداتمورچه کسب و کار.

اما آن دیگری در لیست طولانی از ورزشی اعمال که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کسانی که بازیکنان انتخاب شده در سال 2020 CHL واردات پیش نویس روز چهارشنبه صبح در واقع اجازه داده می شود برای پیوستن مربوطه junior هاکی باشگاه های زمانی — و اگر — فصل انتخابات عراق?

کلگری قاتل را پیدا خواهد کرد در زمان خوب است.

“این خیلی مهم است که پیش نویس — این درست است که این چنین منحصر به فرد سال” گفت: قاتل GM جف Chynoweth. “اما از ما پایان ما می خواهم به دریافت دو بازیکن که خواهد آمد.

“در بسیاری از عدم قطعیت است. خواهد شد این بازیکنان قادر به منتشر خواهد شد (از کشور)? که ناشناخته و در حال حاضر با COVID.”

این در عین حال یکی دیگر از چین و چروک در آنچه در حال حاضر دشوار برای واگذاری کانادا هاکی لیگ برنامه.

سالانه واردات انتخاب-em تعریف ‘crapshoot’ — مخاطره آمیز و یا نامشخص ماده از کشف استعداد — به سادگی به دلیل CHL باشگاه ندارد و بسیاری از چشم در چشم انداز بالقوه خارج از کشور.

“این بسیار دشوار پیش نویس زیرا در بسیاری از موارد شما دیده نشده از بازیکنان,” Chynoweth گفت. “ما باید لیستی از بازیکنان از عوامل متعدد و ما پس از پایان ما با تماس با ما برای دیدن آنچه که آنها در مورد این بازیکنان است.

“این دشوار است پیش نویس از آنجا که شما تکیه بر مخاطبین خود را با تیم NHL کلمه از دهان با عوامل و روابط گذشته خود را. آن را مانند شما در حال رفتن به یک خروس جنگی بازی در حداکثر بل (مرکز) فردا شب و وجود 20 پیشاهنگی وجود دارد.”

مخلوط را در COVID-19 بحران در این سال و آن را آه به طوری که در تلاش برای پیدا کردن بازیکنان با هر دو توانایی و تصویب از کشورهای متبوع خود به بازی هاکی کاربر در شمال امریکا است.

“این باز” Chynoweth به توافق رسیدند. “ما در نگاه اول از همه در بهترین بازیکنان در دسترس. اما از پایان ما مهم ترین چیز در تلاش است تا دو بازیکن از ما اطلاعات — چه کسی قادر خواهد بود به مرحله و بازی در ترکیب به طور شبانه.”

قاتل خود را 36th و 96 انتخاب از پیش نویس میان 60 باشگاه از CHL که شامل 22 غربی هاکی لیگ جوخه های.

کلگری خدمه به احتمال زیاد حرکت می کند تا به منظور واقعی اما با توجه به این که برخی از تیم ها در حال حاضر دو واردات و یک پاس در موقعیت پیش نویس.

CHL تیم مجاز است حداکثر دو واردات بازیکنان و قاتل باید یک جفت جای خالی در فهرست خود را.

ستاره defenceman Egor Zamula امضا شده است با NHL Philadelphia Flyers. اگر برای برخی از دلیل او برای بازگشت به قاتل او را تا نقاط در هر دو باشگاه را وارد فهرست و بطور متوسط لیست.

قاتل دیگر واردات از 2019-20 فصل جوناس Peterek فرستاده شد به کملوپس تریل در WHL تجارت مهلت یک پنجم دور انتخاب در 2021 WHL خروس جنگی پیش نویس است. او کنده با دور اول — 37-به طور کلی — انتخاب در تابستان گذشته.

از دیگر موفقیت های قبلی را به کلگری توسط قاتل از طریق سالانه پیش نویس شامل ولادیسلاو Yeryomenko (46, 2016), Radel Fazleev (52, 2013), پاول Padakin (51, 2012), Victor Rask (3rd, 2011), پاول Brendl (34, 1998) و Borys Protsenko (1st, 1995).

آنها امیدوارند آنها می توانید اضافه کنید که در لیست با یک زن و شوهر از سال 2003-سال 2002 و 2001 متولد بازیکنان انتخاب شده در این پیش نویس است.

“ما قصد داریم به دو انتخاب” Chynoweth اضافه شده است. “ما می خواهم برای انتخاب یک رو به جلو و یک defenceman — که اولویت ما رفتن به پیش نویس است.”

انتاریو هاکی لیگ شمال خلیج گردان باید انتخاب اول کلی در این پیش نویس که در انتخابات عراق در ساعت 9 صبح

به منظور انتخاب از پیش نویس می چرخد از طریق WHL, OHL و کبک عمده هاکی لیگ — سه تیم متشکل از CHL — با استفاده از معکوس منظور از آخر به طور منظم فصل جدول رده بندی از 2019-20 فصل است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de