قاتل جوهر اول طفیلی Tulk

الیور Tulk در حال حرکت رو به جلو با این هاکی حرفه ای.

حق را به آینده ای با غرب هاکی لیگ Calgary Hitmen.

قاتل جمعه اعلام کرد که آنها امضا کرده ایم به جلو Tulk به WHL استاندارد بازیکن معامله است.

Tulk یک محصول از Gibsons, B. C., انتخاب شده بود توسط قاتل در دور اول — 12th کلی — در آخرین ماه سال 2020 WHL خروس جنگی پیش نویس است.

“ما بسیار هیجان زده به الیور ثبت نام با ما برنامه و متعهد به کلگری” گفت: قاتل مدیر کل جف Chynoweth. “او یک استعداد جوان که به اعتقاد ما را تبدیل به یک هسته قطعه از ما حق رای دادن در حال حرکت رو به جلو است.”

این فصل 15 ساله بیش از دو برابر نقطه خود را در مجموع از 2018-19 منجر به دلتا هاکی آکادمی Bantam دبستان سبز در به ثمر رساند.

Tulk بریده 69 امتیاز از جمله 27 گل در 30 بازی. او همچنین به فروزان شروع به پست فصل خود با 10 امتیاز از جمله سه گل در دو بازی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس لغو بازی.

“من خیلی هیجان زده به تدوین و امضا شده توسط چنین کلاس اول سازمان مانند Calgary Hitmen,” Tulk گفت. “این فوق العاده است افتخار برای من و خانواده ام. من مشتاقانه منتظر به کار سخت بر روی بازی من قادر به کسب احترام از بازیکنان و مربیان هنگامی که آن زمان برای پیوستن به قاتل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>