قاتل برگزاری دسته از تراکم برای ‘عمیق’ WHL خروس جنگی پیش نویس

آینده قطعا به نظر می رسد آفتابی برای Calgary Hitmen.

با چشم ظاهر dirty dozen ارزش از پیش نویس میدارد در سال 2020 WHL خروس جنگی پیش نویس چگونه می تواند آن را به خوبی جواب برای غرب لیگ هاکی باشگاه حتی اگر تنها یک مقدار متوسط از موفقیت می آید که سالانه تلخه-شلیک ؟

اما با توجه به این که آن را به عنوان یک پیش نویس کلاس برای روز شنبه مجازی انتخاب کنید-em شانس در قاتل را به نفع کاملا بازگشت برای روز خود را در جدول آغاز می شود که در ساعت 10 صبح به صورت آنلاین در whl.ca.

به خصوص اگر آنها انتخاب برای حفظ و استفاده از تمام 12 میدارد.

“من بسیار شگفت زده اگر ما ساخته شده است هر گونه معاملات” گفت: قاتل GM جف Chynoweth. “تا زمانی که ما می دانم آنچه اتفاق می افتد با ما 20 ساله آن را دشوار برای ما به درگیر شدن در این نوع از معاملات در این زمان از سال است.

“بنابراین مگر اینکه چیزی بیرون می آید از سمت چپ میدان, ما در حال رفتن به ماندن در وضعیت موجود است.”

نه این که آن را یک چیز بد است.

نه آقا … نه این سال است.

“این پیش نویس شده است صحبت در مورد آن سطح از استعداد و عمق و ما هیجان زده به یکی از خود را انتخاب کنید در هر دور از جمله یک گروه سه نفره از ششم دور انتخاب” گفت: قاتل مدیر از بازیکن پرسنل دالاس تامپسون. “ما سراغ کارکنان سرمایه گذاری زیادی از زمان آماده شدن برای روز شنبه است و ما هیجان زده برای اضافه کردن به ما محافظت لیست با تعدادی از آینده قاتل.”

فقط کسانی که آنها را هنوز به تعیین خواهد شد.

اما یک چیز برای مطمئن, Thompson & Co. احساس می کنم مثل آنها تا به حال مقدار زیادی از زمان با این بیماری همه گیر کوروناویروس تعلیق گذشته پنج هفته از برنامه به انجام مشق شب خود را برای پیش نویس است که نقل مکان کرد و جلوتر از مه 7 با سلامت فعلی بحران تغییر چهره از تقویم.

“وجود دارد هیچ جایگزینی برای مهارت” گفت: Chynoweth در آنچه آنها دنبال آن هستید از خود دور اول انتخاب کنید. “ما می خواهید برای دریافت به جلو به ارمغان می آورد که به عنوان مهارت به عنوان او می تواند به ما هاکی باشگاه. و ما می خواهیم یک جن-حرکت defenceman اگر ما رفتن که راه — بازی این است که بسیار سریع در حال حاضر که یک defenceman است قادر به پاک کردن به جلو به سرعت.”

البته هر کدام از آنها برای انتخاب کردن که با 12th کلی انتخاب خواهد شد و تصمیم گرفت با کمک 11 گزینه های دیگر جلوتر از آنها.

اول-به طور کلی انتخاب Regina Pats اعلام کرده اند که آنها در حال بدست گرفتن و در حال حاضر به امضا — مرکز کانر Bedard احتمالا بسیار بیشتر تبلیغ بازیکن تا کنون برای پیوستن به WHL و MVP لیگ کانادا ورزشی مدرسه فوتبال چلسی پس از به ثمر 84 امتیاز در 36 بازی با وست ونکوور رزمندگان.

سپس آن را به احتمال زیاد به یک جفت از ساسکاتون, قد کوتاه, ‘AAA’ تماس های گرفته شده در مرکز Brayden Yager و جناح رایلی Heidt توسط تیم های دوم و سوم-به طور کلی اسلات شاهزاده جورج بچه گوزن شمالی فک رزمندگان اگر چه قرار است کامل ترین blueliner تنر Molendyk B. C. s ییل آکادمی شیرها باید در قرعه کشی بزرگ با توجه به عنوان به خوبی.

نه قاتل طرفداران.

پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از استعداد در قیف باقی مانده از انتخاب اونا.

“وجود دارد برخی از بالا پایان بازیکنان مانند همیشه است اما وجود دارد مقدار زیادی از پچ پچ های که وجود دارد بیشتر به عمق این سال” Chynoweth به توافق رسیدند. “اما من همیشه احتیاط این است که شما نباید قضاوت یک کلاس پیش نویس تا سه سال بعد از زمانی که شما را انتخاب کنید این بازیکن است.

“اما آره … وجود دارد 22 تیم با 22 لیست های مختلف و شما ممکن است یک مرد در دور سوم که تیم های دیگر باید در دور ششم است, بنابراین شما باید این نوع از عمق.”

با یک دوجین میدارد در این سال 10-پیش نویس دور از جمله سه در دور ششم به بعد باید پرداخت سخاوتمندانه برای قاتل.

“در وحشی ترین رویاهای من فکر می کنم که ما هر انتخاب در سال جاری پیش نویس” Chynoweth گفت. “ما در حال برنامه ریزی در ساخت یک اجرا برای آن در این سال و ما نمی فکر می کنم ما تا به حال برای اضافه کردن یک مقدار زیادی. ما به پایان رسید تا ساخت یک تجارت به صورت (20 ساله) کایل اولسون به تغییر نگاه ما رو به جلو و ما به دنبال این بودیم که یکی دیگر از defenceman. پس هنگامی که (ستاره defenceman) Egor Zamula می شود صدمه دیده است و (پایان فصل) به عمل جراحی و لین Toder تصمیم به ترک باشگاه هاکی به بازی Junior ‘A’ ما گرفتار شدم بین یک سنگ و یک محل سخت و نمی تواند یک معامله.

“اما همانطور که معلوم شد ما رو همه میدارد ما در پیش نویس کلاس ما هیجان زده در مورد.”

که به این معنی نیست که قاتل GM نمی خواهد در دسترس نیست و به نوعی از تجارت فقط به عنوان او در سال گذشته در پیش نویس روز هنگامی که او فرود آمد ردیف بالا d-مرد Jett وو.

“اگر چیزی ارائه خود را (مانند Woo در سال گذشته) کاملا ما را در آن نگاه کنید” Chynoweth اضافه شده است. “اما در حال حاضر آن را بسیار بعید است. من می خواهم به جای گزینه های داشتن میدارد از آنها را در همه آنها به معنی بسیار است.

“شما امیدوار به دریافت سه تا پنج نفر از هر کلاس پیش نویس به بازی در فهرست خود را در برخی از نقطه. بنابراین هنگامی که شما در پیش نویس بچه های 10 و شما در اضافه کردن دو نفر دیگر (در جلو شکارچی اندرسون و defenceman بریگز Orr) از ایالات متحده چشم انداز پیش نویس دو هفته پیش ما در حال رفتن به 12 سال 2005 متولد بازیکنان ما بازیکن لیست که با این به پایان می رسد.

“ما احساس راحتی ما در حال رفتن به یک گروه خوب. امیدوارم آنها می تواند به توسعه منجر شود و ما به برخی از روی یخ موفقیت پایین جاده ها است.”

[email protected]

قاتل در پیش نویس روز

دور 1 — 12th کلی

دور 2 — 34 کلی

3rd round — 65 کلی (به دست آورد و از اورت Silvertips در اندرو Fyten تجارت)

4th round — 78 کلی

دور 5 — 91 به طور کلی (به دست آورد و از سه شهر آمریکایی در دوم Schmiemann تجارت)

دور 6 — 112th کلی (به دست آورد و از Moose Jaw رزمندگان در شکارچی کمپبل تجارت)

دور 6 — 121 کلی (به دست آورد و از ساسکاتون تیغه در Zach Huber تجارت)

دور 6 — 131st کلی (به دست آورد و از اورت Silvertips در جیمسون موری تجارت)

7 دور — 144 کلی

8 دور — 166 کلی

9 دور 188th کلی

10 دور — 210th کلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>