قاتل مرکز رایلی نقب زن-شولتز به نام WHL انساندوستانه از سال

تنها چند ساعت پس از ادای احترام کردند به عنوان غربی هاکی لیگ انسانی از سال Calgary Hitmen مرکز رایلی نقب زن-شولتز مشغول سازماندهی مجازی یکنوع بازی شبیه لوتو بازی با بچه ها از پسران و دختران باشگاه.

اتصالات.

“و این یکی دیگر از ابتکار عمل است که مستقیما از او گفت:” قاتل مدیر کل جف Chynoweth. “این به ما گفت:” هی راه Fidds … ‘ او آمد تا با این. آن را فقط به یکی دیگر از چیزی است که شما نشان می دهد که او واقعا است.”

وجود دارد بسیاری از WHLers خود را انجام می دهند darnedest برای ایجاد اختلاف در جامعه اما نقب زن-شولتز قطعا رفته مایل اضافی.

او باید نام خود را حک شده بر روی داگ Wickenheiser یادبود جایزه به عنوان اثبات آن است. 17 ساله از فورت ساسکاچوان, Alta., در حال حاضر نیز فینالیست ملی اشاره کانادا هاکی لیگ کیا انسانی از سال است.

“این یک افتخار واقعی برای من و خانواده ام به دریافت چنین جایزه” نقب زن-شولتز گفت: پس از بازی روز سه شنبه اعلام خواهد شد. “پدر و مادر من (اوان و بابی-Jo) همیشه به من القا است که شما می خواهید به بازگشت به همان اندازه به عنوان شما می توانید, به ویژه هنگامی که شما را در یک موقعیت مثل من … هر زمان که شما در حال انجام همه این چیزها فکر در ذهن شما این است که هرگز” من امیدوارم که برنده جایزه بشردوستانه.’ آن را فقط در تلاش برای انجام آنچه من می توانم برای کمک به جامعه می شود و در نقش یک مدل برای همه این بچه ها. اما آن را به خوبی دریافت که شناخت.”

آن را در طول یک شام-میز گفتگو که نقب زن-شولتز و مادر او آمد تا با ایده Fidds دوستان یک برنامه که در آن سخت کار جلو میزبان جوانان از پسران و دختران باشگاه کلگری قاتل در بازی های خانگی است.

از طریق این ابتکار بلیت و امتیاز و کوپن ارائه شد به 60 بچه ها این زمستان گذشته. لبخند پایان ندارد در آخر زنگ — آنها همیشه دعوت به چوب در اطراف برای یک ملاقات و خوش آمد می گوید و تولدش جلسه با شماره 21.

نقب زن-شولتز همچنین همکاری با defenceman لوقا Prokop به جمع آوری کمک های مالی برای جانبازان بانک مواد غذایی از کلگری فقط قبل از روز یادبود — آنها پر از اوان را وانت در خارج از فروشگاه مواد غذایی محلی و داوطلب با HEROSHockey و علل دیگر.

“رایلی یک مرد جوان گفت:” Chynoweth که کار کرده است در WHL برای سه به علاوه دهه. “او بی ادعا. او را در آن برای منافع شخصی. او با تمرکز درست مثل او روی یخ در آنچه او می خواهد برای به انجام رساندن و او فقط می خواهد به عقب. شما می توانید بگویید که پدر و مادر خود را مطرح کرده اند ،

“ما واقعا خوش شانس با ما گروه به عنوان یک کل به عقب. اما هر چند سال شما که کسی که فقط می خواهد به انجام بیشتر.”

نقب زن-شولتز است که هنوز هم که مرد.

او خواهید بود با هدف ساخت نه اهداف و 19 امتیاز که او بریده این فصل اما WHL انساندوستانه سال نیز می خواهد به گسترش جامعه خود تاثیر وقتی که او برمی گرداند برای سومین کمپین با قاتل.

“ما قطعا می خواهید به ادامه آنهایی که ما در این سال مانند مواد غذایی بانک درایو و Fidds دوستان” او گفت:. “و ما در حال تلاش برای آمد تا با یکی دیگر از دو چیز و یا ما می تواند شاید سال آینده شروع. ما نمی هر گونه ایده های مشخص اما ما در حال تلاش برای فکر می کنم از بیشتر مسائل ما می تواند انجام دهد.”

که خانواده جلسه طوفان مغزی شد و به طور خلاصه در انتظار جمعه.

نقب زن-شولتز نزدیک به دو ماه پس از WHL فصل متوقف شد به COVID-19 بحران شلوغ شده بود به عنوان یک آنلاین یکنوع بازی شبیه لوتو تماس گیرنده.

اتصالات.

“ما در حال انجام یک یکنوع بازی شبیه لوتو شب با بچه ها از پسران و دختران باشگاه فقط سعی کنید به نگه داشتن این رابطه در همه گیر و فقط به آنها چیزی برای انجام دهید و همچنین سعی کنید به نگه داشتن که مربیگری رفتن او گفت:” مدت کوتاهی پس از یادگیری های انسان دوستانه خود را از سال افتخار. “این اولین بار است که یک امشب. من فکر می کنم آنها گفت: وجود 10 یا 11 بچه هایی که امضا کرده به طوری که فوق العاده است.”

نقب زن-شولتز فقط سومین بازیکن قاتل در تاریخ حق رای دادن را به نفع خود داگ Wickenheiser یادبود جایزه به کریس نیلسن (1999-2000) و کودی سیلوستر (2012-13) که در لیست منحصر به فرد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im