قاتل کاپیتان Kastelic برگ علامت گذاری به عنوان یکی از حق رای دادن همه تایمر

این بار علامت Kastelic را ترک نمی هر توشه ،

در طول پنج فصل از روی لئامت دادن به عنوان یک لامپ روشنایی standout برای غربی هاکی لیگ Calgary Hitmen, Kastelic به طور معمول خود را بپرسید فضاها به فروشگاه خود را toques, دستگیره و دیگر زمستان-پوشیدن زمانی که او در راس خانه برای سوزان تابستان در شهر فینیکس, Ariz.

در حال حاضر فارغ التحصیل از تاریخ صفوف او می شود مصرف خود را گرم و طبع در جای دیگر هنگامی که ورزش قادر به رزومه.

“این رفتن به متفاوت برای مطمئن. معمولا شما فقط می دانم که شما در حال رفتن به کلگری فصل آینده” Kastelic گفت. “این بار متفاوت بود فقط بسته بندی تا به همه چیز شما خود را به جای ترک برخی از زمستان مسائل پشت برای سال آینده. این عجیب و غریب بود بسته بندی همه چیز در حال دور شدن اما من خدا را شکر برای من وجود دارد و من آماده برای حرکت به جلو و منتظر فرصت بعدی در نرم افزار.”

Kastelic که امضا ورود به سطح قرارداد در هفته گذشته با سناتورهای اتاوا شد شرکت شنبه به عنوان قاتل بازیکن سال. 21 ساله تیرانداز ماهر ادعا کرد در مجموع چهار تیم افتخارات زیادی را برای 2019-20 یک مسافت است که همچنین شامل سه ستاره انتخاب جایزه و بازیکنان انتخاب nod.

اگر چه خود را بطور متوسط کمپین آمد ناگهانی توقف زمانی که باقی مانده از این فصل از جمله برگشتی و یادبود مسابقات جام — لغو شد با توجه به COVID-19 گیر Kastelic است که قطعا ترک علامت خود را در Saddledome.

او به خاک سپرده 126 اهداف شغلی در قاتل ابریشم سوم-بیشترین تعداد در تاریخ حق رای دادن. تنها براد مورن (204) و پاول Brendl (172) برداشت بیشتر گوشه از طرف محلی WHL تیم ملی.

Kastelic همچنین صعود به هفتم در همه زمان باشگاه به ثمر رساند نمودار با 235 امتیاز انتهایی فقط مورن (450), Brendl (325) مت Kinch (306) براندون Kozun (270), Kris راش (256) و رایان سفید (237) در این لیست است.

“در آینده زمانی که من 15 اولین کمپ من واقعا نمی توانم بگویم که من انتظار داشتم تمام کسانی که در موفقیت” Kastelic گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی از ققنوس. “در طول این سالها من فقط در حال توسعه بهتر و بیشتر در طول زمان من در کلگری. وجود دارد بسیاری از مردم که من سپاسگزار برای کمک به من در رسیدن به تمام کسانی که دستاوردهای مثل همه هم تیمی های من در طول سال و مربیان و مدیریت. وجود دارد بسیاری از مردم که به من کمک کرد تا به کسانی که نقاط عطف.

“همه می توانم بگویم این است که آن را بسیار خاص و من با فروتنی به ذکر است که در این کتاب رکورد من حدس می زنم با این موفقیت است.”

زمانی که WHLers گفته شد به بازگشت به خانه قاتل گزارش به Saddledome در گروه های کوچک — سه بازیکن در یک زمان — به جمع آوری دنده خود را.

به عنوان کاپیتان و یکی از هتریک از فارغ التحصیلی overagers, Kastelic همچنین خطاب به تیم در یک کنفرانس تلفنی در مدت کوتاهی پس از فصل رسما لغو شده بود.

گفت: “من چیزهایی که من می خواستم بگم در فرد به بسیاری از بچه ها قبل از من سمت چپ و من فکر می کنم همه آنها را می دانم آنچه را که آنها به معنای من” Kastelic گفت. “طوری نبود که زیاد گفت: اما بزرگترین چیزی که بود فقط اجازه دادن به هر کس می دانید که چگونه خدا را شکر من برای همه چیز است که آنها برای من انجام داده اند. برای همه بچه های من با بازی, من فقط اجازه دهید آنها را می دانم که سوار سرگرم کننده است.”

Steve Hamilton, سر مربی قاتل بود افتخار به همراه برخی از آن.

“من احساس ممتاز قادر به کار با او — او فقط پس رانده شده و مانند یک رهبر با کیفیت و کیفیت فرد” همیلتون گفت: از Kastelic که عینک ‘C’ برای دو فصل گذشته و برنده در خانه بازیکن سال نود در هر دو. (Kozun رایان Getzlaf و موران یک گیرنده تنها دیگر دلالت به کسب برترین تیم افتخار در جنگها و مبارزات.)

“من فکر می کنم جهان از او به عنوان یک مرد جوان است. من فکر می کنم جهان از او به عنوان یک بازیکن. و اگر وجود دارد یک مرد که در حال رفتن به را راه خود را به جایی که او می خواهد برای رفتن آن خواهد شد یک پسر مثل علامت Kastelic. او تمام صفات و ویژگی های که شما می خواهم هر یک از بازیکنان خود را به.”

Kastelic شده است هرگز به عنوان یک صورتحساب نمی تواند-از دست بچه اما سناتور — تحت تأثیر خود 47-هدف انفجار در فصل نهایی پیش نویس واجد شرایط انتخاب شده راست دست مرکز در دور پنجم در تابستان گذشته.

احاطه شده توسط مادر او و خواهر و پدر و شمش خانواده از کلگری به Kordikowskis — مشاهده از طریق FaceTime او امضا یک قرارداد سه ساله با این باشگاه هفته گذشته است.

“آن را هنوز هم احساس می کند خیلی سورئال و حتی پس از آن همه مقام” Kastelic گفت. “من بسیار هیجان زده در مورد این فرصت را با اتاوا در سال آینده و من به دنبال به جلو به فقط با قرار دادن کار در این تابستان. ما طولانی تابستان, بنابراین من قصد دارم به انجام بهترین من به استفاده از زمان من در خانه و به دور از یخ بازی فقط روی تناسب اندام و همه چیز مانند آن. من واقعا افتخار به بخشی از سناتورهای سازمان و من فقط به دنبال به جلو به آینده ای روشن با آنها.”

توقف بعدی برای Kastelic به احتمال زیاد خواهد Belleville, Ont., صفحه اصلی از سناتورهای’ مزرعه باشگاه.

تا پس از آن او می تواند خود را نگه دارید و در زمستان می پوشند در ذخیره سازی.

به خاطر سپردن ‘WHITEY’

فقط یک روز قبل از نوشتن اولین قرارداد حرفه ای در هفته گذشته را علامت Kastelic از دست داد یکی از بزرگترین طرفداران.

هاکی جهان در حال سوگواری مرگ پت ‘Whitey’ استاپلتون یک سنگ جامد defenceman که skated برای کانادا در یاد 1972 نشست سری و به عنوان کاپیتان برای یکی دیگر از مرحله نهایی مسابقات با شوروی دو سال بعد.

استاپلتون شد Kastelic را پدربزرگ مادری. او 79.

“او یک مربی بزرگ به من” Kastelic گفت: از استاپلتون که صرف هشت فصل در Chicago Blackhawks’ آبی-خط و بالغ بیش از 1000 بازی NHL و رقیب جهانی هاکی انجمن (بهداشت). “ما تا به حال یک رابطه بزرگ تمام زندگی من در حال رشد کردن و او به من آموخته زیادی در مورد بازی هاکی و ذهنی دشوار و مثبت نیز هست. او یکی از مثبت ترین مردم من فکر می کنم هر کسی در خانواده شناخته شده است و من می توانم به عنوان خوانده شده مسائل در مورد او فقط چگونه بسیاری از زندگی او را لمس کرد. من فکر می کنم که چگونه از او یاد می شود — به عنوان یک فرد مثبت و همه چیز را برای او انجام می شود نه تنها در بازی هاکی اما در خارج از آن را به عنوان به خوبی.”

Kastelic در حال حاضر در تلاش به دنبال اسکیت گام های هر دو پدربزرگ و پدر. پدر او اد وارد 220 بزرگ-لیگ گردش با واشنگتن پایتخت و هارتفورد Whalers.

قاتل تیم جوایز — 2019-20 فصل

بازیکن سال: علامت Kastelic

بالا Defenceman: Jett وو

گلزن برجسته: علامت Kastelic/رایلی Stotts

تازه کار از سال: Brayden Peters

جونیور قاتل بازیکنان’ جایزه انتخاب: علامت Kastelic/داکوتای کربس

هاکی کلگری مربیان جایزه: Dakota کربس

تقویت کننده باشگاه فن های مورد علاقه: کارسون Focht

سه ستاره انتخاب جایزه: علامت Kastelic

بشردوستانه جایزه: Riley نقب زن-شولتز

مدرسی بازیکن: Adam ترجمه

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>