قاتل را پشت Peterek در CHL واردات پیش نویس

در زمان نامشخص کمی آشنایی می تواند یک راه طولانی بروید.

که چگونه Calgary Hitmen چیزهایی را دیدم که آن را به روز سه شنبه CHL واردات پیش نویس است.

برای سال دوم در یک ردیف قاتل با استفاده از یکی از انتخاب خود را انتخاب کنید راست جناح جوناس Peterek.

آن است که غیر معمول به پیش نویس همان بازیکن دو سال در یک ردیف ؟ بله, آن است.

با تمام عدم قطعیت در جهان در حال حاضر, هر چند قاتل احساس از آن ساخته شده حس به یک بازیکن که آنها را بسیار دوست داشت قبل از آنها معامله او را به کلونا راکت در ماه ژانویه است.

“برای ما به عنوان شما را از طریق فرایند و انجام علت سعی و کوشش خود و شما را به صحبت عوامل و مخاطبین خود را با تیم NHL وجود دارد بسیاری از ناشناخته” گفت: قاتل GM جف Chynoweth. “به عنوان یک سازمان ما احساس کردیم که آشنایی که جوناس به ارمغان می آورد چیزی است که شما نمی توانید یک برچسب قیمت بر روی.

“او را آشنا با شهر او را آشنا با شمش او را آشنا با کادر مربیگری و او را آشنا با هم تیمی های خود. زمانی که او می شود در اینجا او بازدید زمین در حال اجرا است و می داند که چه انتظار می رود زیرا او شده است در WHL برای یک سال است.”

در rookie فصل Peterek بریده هشت گل و هشت پاس گل در 32 بازی با قاتل و پس از آن اضافه شده یکی دیگر از 15 امتیاز در 23 بازی با راکت. به استراوا, جمهوری چک, محصول, منتشر شد, هفته گذشته توسط Kelowna حق رای گیری در دسترس زمانی که قاتل برداشت 36هفتم به طور کلی در روز سه شنبه پیش نویس است.

واردات پیش نویس معروف روی حیله و تزویر برای تیم و حتی بیشتر را دارد در این سال به دلیل مصرف آن در محل قبل از NHL پیش نویس — معمولا مخالف — و COVID-19 همه گیر انداخته است خیلی از ورزش جهان به سردرگمی است.

دوباره که از چه ساخته شده انتخاب Peterek بسیار جذاب است.

“شما تکیه بر عوامل, اما ما می دانیم که این بازیکن شخصا” Chynoweth گفت. “ما می دانیم که زبان انگلیسی اش خوب است. ما می دانیم همه چیز در مورد او.

“هنگامی که Kelowna تصمیم او را ما شروع به نگاه کردن به آن به طور جدی تر و فکر می کردم این حس برای ما هاکی باشگاه است.”

با دوم خود را انتخاب و در روز سه شنبه پیش نویس 96هفتم به طور کلی قاتل برداشت بلاروس defenceman الکسی Garapuchik. 17-year-old باید اضافه کردن عمق به قاتل گروه از سال 2003 متولد d-men و اگر وجود دارد یک 2020-’21 فصل است.

این تیم در حال حاضر دارای تایسون گالووی و روری Neill انتظار می رود به مبارزه برای فهرستی از نقاط که در گروه سنی اما Chynoweth خوشحال بود به اضافه کردن حتی بیشتر از رقابت است.

“هنگامی که شما با قرار دادن الکسی با آن دو وجود دارد یک مکمل خوب,” Chynoweth گفت. “ما فکر می کنیم هر بازیکن متفاوت است skillset و که به ما می دهد که مقدار عمق بیشتر در خط آبی رنگ است.”

[email protected]

توییتر: @DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de