تاریخی USS Iowa در سن پدرو می بیند درآمد دهانه به دلیل coronavirus

  • جنگی, آیووا, Jonathan Williams, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت USS Iowa, موزه, آدرس شرکت کنندگان در سه شنبه 25 فوریه در موزه ماه تاریخ سیاه جوانان ناهار محلی دانش آموزان. (عکس توسط چاک بنت عکاس)

  • اپراتورهای USS Iowa امید به بازتولید اصلاح اجتماعی-فاصله تورهای تا اواسط ماه ژوئن بسته به وضعیت COVID-19 گسترش یافته است.

  • جنگی, آیووا, لنگر انداخته در امتداد بخش شمالی سن پدرو را به اسکله در بندر لس آنجلس شده است بسته تور و حوادث پس از اقامت در خانه سفارشات اعلام شد و در اوایل ماه مارس. درآمد برای کشتی که متکی بر کمک های مالی خصوصی شده کاهش یافت با 79% با توجه به اپراتور.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • تاریخی جنگ جهانی دوم جنگی آیووا گرفته است جدی مالی آمار از تعطیلی مورد نیاز COVID-19 بیماری همه گیر.

  • افسر کابین کشتی USS Iowa (عکس ترور احضار)

  • این battleship USS Iowa, که در طی 50 سال از خدمات استقبال در عرشه آن سه رئیس جمهور (فرانکلین روزولت ” رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش) است که امروز یک شناور موزه در سن پدرو. (عکس توسط Trevor احضار)

تاثیر مالی از coronavirus شده است نزدیک به ویرانگر برای USS Iowa, معروف جنگی-تبدیل-موزه در سن پدرو.

تاریخی جنگ جهانی دوم, جنگی, سنگ بنای اسکله جاذبه در سن پدرو از سال 2012 دیده می شود خیره کننده 79% کاهش در درآمد پس از همه گیر توقیف تقریبا همه چیز را در ماه مارس است. کشتی اپراتورهای ارسال درخواست برای پشتیبانی.

“ما می خواهم به باز کردن در ژوئن 15,” جنگی آیووا مدیر عامل و رئیس جمهور جاناتان ویلیامز گفت: دوشنبه, مه 4 در یک مصاحبه تلفنی.

“من نمی خواهم به هر چیزی عجله” او افزود: “اما اگر ما به تاریخ 1 ژوئیه (و هنوز هم بسته) من قصد دارم به برخی از بسیار شدید تصمیم گیری.”

در طول زمان عادی ویلیامز گفت: 4.5 میلیون دلار در سال, سازمان می کند “فقط خوب” با پشتیبانی دهنده.

اما با یک افت شدید در درآمد او گفت: چشم انداز دردناک است.

تور و رویدادهای عمومی تعطیل در اوایل ماه مارس زمانی که اقامت-صفحه اصلی سفارشات بیرون رفت و در سراسر کالیفرنیا, فرمانداری, LA شهرستان و شهر لس آنجلس است.

اما از آنجا که موزه کشتی نیاز به توجه مداوم و در سایت حضور کارکنان, هزینه, هنوز هم تجمع می یابد.

در حال حاضر ویلیامز گفت: کشتی تعطیل کرده است 95 درصد از آن غیر ضروری قدرت شش روز در هفته (چراغ ها به مدت هشت ساعت متوالی تنها در روزهای شنبه). کشتی با نیمی از آن 54-عضو هیات با بقیه furloughed. پرداخت غیر ضروری صورتحساب منجمد شده است و این موزه کاربردی برای وام. درخواست رفته در بندر لس آنجلس به دنبال تغییرات در آیووا $8,500-یک-ماه قرارداد اجاره.

درآمد و در همین حال نیز بوده است از دست رفته از طریق متعدد لغو وقایع است.

آیووا بود برای میزبان در این سال آزادی دریاها جشن جوایز در مارس 12 قبل از آن لغو شد,همراه با یک میزبان از دیگر برنامه ریزی رزرو از جمله حافظه های فوق شرکت گردهمایی و جوانان ماجراجویی گشت و گذار.

بسیاری از موزه ها در سراسر کشور در حال انتظار نمی رود تا قبل از اواخر تابستان یا اوایل پاییز اما ویلیامز گفت که او معتقد است به آیووا می تواند بازگشایی هر چه زودتر — در حدود یک ماه بسته به این ویروس اطلاعات در دست که در آن زمان.

آینده نگر تورهای گفت: در پی مصاحبه تلفنی می تواند روت شامل تنها هوای مناطق پردازنده و محدود به کمتر مردم است. کشتی نیز می تواند نیاز به محافظ ماسک صورت و اجتماعی فاصله.

“در درجه اول به عنوان یک هوای محل ما در یک موقعیت منحصر به فرد قادر به باز کردن با تنظیمات و تغییرات به ما زمان تور محصول” ویلیامز نوشت: در یک ایمیل که رفت به هواداران در دوشنبه, مه 4. “ظرف چند روز تعطیلی ما مونتاژ یک نیروی کار به آدرس ما احتمالی بازگشایی و در نظر گرفتن مسائل است که باید به آنها رسیدگی شود برای آینده قابل پیش بینی.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>