Hinesburg معلم کار می کند برای کمک به اوگاندا خانواده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مریم Muroski یک کلاس پنجم معلم در Hinesburg جامعه مدرسه است. او همچنین مدیر اجرایی کودکان با میراث همکاری یک سازمان غیر انتفاعی او راه اندازی چهار سال پیش برای کمک به آموزش و پرورش کودکان در داخل و اطراف Kamuli, اوگاندا.

در حال حاضر coronavirus همه گیر تبدیل شده Muroski ماموریت به یکی از مرگ و زندگی است. ممنوعیت سفر را تعطیل آفریقا باعث شدید کمبود مواد غذایی.

Muroski اول رفت به اوگاندا از یک دهه پیش برای یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی به نام 52 کودکان و نوجوانان تاسیس شده توسط Vermonters و کالین پیتر بردی.

“که تجربه زندگی در حال تغییر,” او گفت:. “من کار با کودکان و خانواده ها تمام زندگی من است. من دیده ام بسیاری از فقر و نیاز اما چیزی نزدیک به اوگاندا.”

Muroski رفته به اوگاندا تقریبا هر سال از, و تاسیس کودکان با میراث همکاری که با این نسخهها کار با 52 کودکان و نوجوانان.

“ما به مدارس ما به ارمغان بیاورد و وسایل مدرسه ما به مدرسه بازسازی” Muroski گفت.

مدارس در اوگاندا در حال فرو ریختن او گفت: در کشور با یکی از بالاترین جمعیت زیر 15 سال در جهان است. از کمبود مواد غذایی منتقل شده Muroski تمرکز به مطمئن شوید که خانواده ها چیزی برای خوردن.

“مردم قادر به کار” Muroski گفت. “وجود دارد هیچ برنامه های اجتماعی عدم دسترسی به نرخ بیکاری چک و یا مواد غذایی pantries.”

شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

Muroski مطرح شده 1800 دلار از کمک های مالی به اندازه کافی برای تامین مواد غذایی به 300 خانواده برای یک ماه.

“ما در حال صحبت کردن اساسی,” او گفت:. “ذرت و آرد و نمک و شکر و حبوبات صابون ماسک صورت و مواد آموزشی در اطراف کاهش گسترش ویروس.”

پنج فرد تیم در اوگاندا توزیع مواد غذایی به طور مستقیم به نیازمندترین افراد خانواده. Muroski جلوگیری از ایجاد خطرناک جمعیت است که توسعه در اطراف یک مکان توزیع مواد غذایی ،

“ما نمی خواهیم صدها نفر از کودکان و نوجوانان حمایت می کنیم به رنج می برند از سوء تغذیه” Muroski گفت.

برای کمک به: www.ourclp.org/donate; یا ایمیل Muroski در [email protected]

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>