کوهنورد نجات یافته و پس از اخذ گیر یخی استرلینگ برکه دنباله

دو کوهنورد به حال به نجات پنج شنبه شب از استرلینگ برکه دنباله قاچاقچیان در شکاف برجسته کردن خطرات ناشی از بهار پیاده روی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این کوهنورد در بر داشت خود را در شیب های برفی و یخی زمین که آنها آمادگی با توجه به استو نجات کوه که در نهایت کردم کوهنورد ،

“دو زن چپ برلینگتون در یک روز زیبا با چمن سبز و انتظار برای دیدن در همان شکاف و متوجه آنها نمی تواند راه خود را به پایین” گفت: Doug ولیکو رئیس استو نجات کوه.

او گفت: وجود دارد یک تفاوت بزرگ در آب و هوا, درجه حرارت و رطوبت در کوه ها به خصوص بالاتر از 2000 فوت. اغلب پیاده روی تا راحت تر از پیاده روی کردن در یخ و “مسیرهای پیاده روی که می رفت بسیاری هستند treacherously خطرناک” در حال حاضر ولیکو گفت.

استرلینگ برکه دنباله رسما بسته شده توسط دولت است.

تیم امداد و نجات مجهز رشته کوهنورد با مهار و microspikes و با استفاده از یک سیستم ثابت طناب را بیرون بکشد. به دلیل COVID-19 نگرانی که تجهیزات به قرنطینه گرفته و از استفاده برای یک زمان. نجات لباس ها و کامیون ها باید decontaminated.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

این ویروس تغییر کرده است راه نجات پاسخ — کمتر مردم فرستاده شده به منظور به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض. به طور معمول یک تیم از شش خواهد فرستاده شده اند برای استرلینگ برکه دنباله نجات, اما به جای سه نفر به میدان فرستاد. برنامه ریزی طول می کشد به عنوان سمبل اقدامات احتیاطی لازم برای افزایش مقدار از زمان قبل از این تیم می تواند کمک به کسانی که در رشته.

ولیکو گفت که در حالی که آن را مهم و خوب برای خارج شدن در مسیرهای پیاده روی, مردم نیاز به “بازسازی محافظه کارانه در حال حاضر” و “شماره گیری آن را به عقب.”

او توصیه می کند microspikes یا نور, گربه مناسب کفش و لباس برای ارتفاعات بالاتر از 1800 پا.

همچنین با توجه به تعطیلی دنباله. برخی از مسیرهای پیاده روی در حال بسته این زمان از سال به دلیل خیس بهار شرایط است که می تواند آسیب های دنباله اگر پیاده خیلی زود است.

وجود دارد ممکن است بسته شدن نشانه استرلینگ برکه دنباله ولیکو گفت: اما کوهنورد می توانید کوه سبز وب سایت باشگاه برای چه مسیرهای در دسترس هستند. این دنباله طولانی و فیدر مسیرهای هنوز هم بسته شد که از مارس 24.

بیشتر: اجتماعی فاصله? راهنمایی برای پیاده روی و قدم زدن در خارج در طول شیوع کروناویروس

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>