زمین بالاتر تنظیم مقیاس بزرگ و صفحه نمایش در چاپلین دره نمایشگاه

جنوبی برلینگتون موسیقی محل زمین بالاتر اعلام کرد که این ساختمان یک مرحله بزرگ در دره چاپلین نمایشگاه زمینه را در اسکس جانکشن به ارائه یک فضای کنسرت ها و رویدادهای اجتماعی در عصر فیزیکی فاصله.

تا 250 وسایل نقلیه قادر خواهد بود به پارک شش فوت از یکدیگر در نیمه راه چمن با اتاق برای تنظیم صندلی و یا یک پتو در مقابل هر خودرو با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط زمین بالاتر. ویدئوها پخش خواهد شد در 27-توسط-15-پای چراغ های دیواری.

پروژه لقب HG رانندگی در تجربه آغاز می شود 13 ژوئن با سه محلی دبیرستان مراسم فارغ التحصیلی. زمین بالاتر را اعلام رویدادهای دیگر و برنامه نویسی در روزهای آینده.

“ما هدفمند چپ برنامه باز کنید به طوری که ما می تواند طیف گسترده ای از کاربردها” زمین بالاتر از بنیانگذاران الکس Crothers گفت: در انتشار اخبار. “ما در قلمرو ناشناخته اما ما تصور عبادت مذهبی, موسسه خیریه یکنوع بازی شبیه لوتو شب زنده جریان از کنسرت, رویدادها, مجلسی, ارکستر, زنده, پخش, مراسم ازدواج, تظاهرات سیاسی و غیره.”

“در حالی که ما تمرین فیزیکی فاصله” با توجه به Crothers “این مهم ما در پیدا کردن راه های به اشتراک گذاری اجتماعی و فرهنگی تجربه است.”

اخبار انتشار لیست شرایط متعددی برای کسانی که علاقه مند به حضور در این رویداد از جمله ماندن در خانه اگر بیمار و با پوشیدن ماسک در هنگام بازدید از دستشویی. یک بلیط فروخته خواهد شد در هر خودرو (بیش از چهار نفر در هر خودرو از جمله کودکان) و بلیط در دسترس خواهد بود به صورت آنلاین و در پیشبرد فقط.

شرکت کنندگان می توانند در خارج از غذا و نوشیدنی های غیر الکلی. امتیازات در دسترس نیست و خارج از الکل مجاز نیست.

ماهی-و-تراشه: رستوران برای باز کردن در نزدیکی زمین بالاتر جنوبی برلینگتون

محل خاموش شدن ناگهانی: لغو تعویق در ورمونت هنر و سرگرمی

هیچ جشنواره: Twiddle لغو آن 2-بعد پایین جست و خیز کردن جشنواره برنامه ریزی شده برای اواخر جولای

‘پایین’ زمین؟: چگونه ورمونت بزرگترین کنسرت پروموتر شناور باقی می ماند?

زمین بالاتر بوده است تعطیل از COVID-19 همه گیر وارد ورمونت در اواسط ماه مارس و بیشتر در مقیاس بزرگ کنسرت های بالاتر زمین برنامه ریزی شده برای خارج از باشگاه در تابستان امسال لغو شده یا به تعویق افتاده است. این رویداد بزرگ در دره چاپلین نمایشگاه سالانه چاپلین ولی منصفانه است که می گیرد در روزهای منتهی به روز کارگر نیز لغو شده است برای سال 2020 است.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net