بالاتر زمین زمین به توقف: چگونه ورمونت بزرگترین کنسرت پروموتر شناور باقی می ماند?

شایعات شناور شده بود در اطراف این کنسرت صنعت برای یک زن و شوهر از هفته که عظیم South by Southwest جشنواره موسیقی در Austin, تگزاس, در اواسط ماه مارس ممکن است لغو شود به دلیل تجاوز COVID-19 شیوع.

الکس Crothers شنیده این شایعات. صاحب زمین عالی موسیقی در محل South Burlington فقط واقعا اعتقاد دارم که یکی از بزرگترین جشنواره ها را تعطیل.

“من هرگز فکر نمی کردم که آنها خواهد چون در آن زمان هنوز نداده آمار ایالات متحده در راه است که احساس معنی دار گفت:” جدید کروناویروس اولین گزارش رسیده اند و در امریکا 3000 مایل از ورمونت در سیاتل.

وقتی Austin اعلام کرد 6 مارس آن را لغو خواهد این سال SXSW festival, Crothers احساس این شهرستان شد و رکوع به فشار.

“این اولین شوکی از ‘اگر که یکی از پایین رفتن و سپس گام بعدی چیست؟'” Crothers گفت.

“What’s next” آمد و به سرعت. در عرض یک هفته عالی, زمین, بزرگترین موسیقی پروموتر در ورمونت پیوست سالن در سراسر کشور در بسته شدن به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

داستان های مرتبط: گم شده زندگی می کنند نشان می دهد در دوره ای از COVID-19? دیدن این آنلاین اجرای برنامه توسط هنرمندان ورمونت

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

به زودی Crothers متوجه Austin تصمیم درست و یا دیگری این شهر ممکن است تبدیل به “یکی از کسانی که COVID-19 نقاط” مانند نیواورلئان پس آن مردی Gras جشن.

اگر به این سوال که آیا برای تعطیل شد اولین “what’s next” برای کنسرت مروج دوم این است که “آنچه در آینده برای صنعت موسیقی?” چگونه سالن های مانند زمین بالاتر است که صدها نشان می دهد که در آن دو اتاق و ده ها تن از خارج از سایت کنسرت در هر سال زنده ماندن پس از کسب و کار دارای زمین به یک کند ؟

کسانی که در بحث اتفاق افتاده در این ماه و نیم پس از زمین بالاتر تصمیم مارس 12 به نزدیک است. شده اند وجود دارد, سوالات بیش از پاسخ.

“وزن آن در هر روز به من اما من لازم نیست که یک تعداد از تیره روز” Crothers گفت: طول زمان زمین بالاتر باقی می ماند بسته شده است. “ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید. این نمی خواهد آخرین برای همیشه اما درد را می شود احساس برای یک مدت زمان طولانی است.”

Coachella تعویق افتادن تصمیم واضح

نیک Mavodones مشترک Crothers اولیه برای شک و تردید است که زمین بالاتر باید تعطیل به دلیل COVID-19. قدیمی جعبه-مدیر دفتر برای زمین بالاتر به یاد می آورد یک مکالمه تلفنی با خواهر او بود که اصرار پدر خود را به یک سفر به واشنگتن ،

“من به یاد داشته باشید که” من که دیوانه به نظر می رسد,'” گفت: Mavodones که مشغول به کار در زمین بالاتر از سال 2001 تا سال 2016 و بازگشت به کار خود را در ماه نوامبر گذشته. “و در روز آن را به نظر نمی رسد دیوانه است.”

مارس 10 اطلاعیه مهم دیگر جشنواره موسیقی Coachella که جنوب کالیفرنیا رویداد خواهد بود به تعویق افتاد و از مارس تا اکتبر ساخته شده زمین بالاتر تصمیم یک عمل انجام شده است.

“ما در جمع آوری و کسب و کار” Crothers گفت. “یک بار که اتفاق افتاد همه چیز شروع به گرفتن واقعی است.”

هنوز هم تصمیم به شاتر بالاتر زمین در ابتدا تنها تا آوریل 13 — نمی آمد آسان است. صاحبان مجبور به گفتن 87 پاره وقت کارکنان است که وجود خواهد داشت هیچ کار و 14 تمام وقت کارکنان که آنها خواهد بود کار از خانه در کاهش پرداخت.

موسیقی در زمان coronavirus: Vermont نوازندگان مقابله با توقف ناگهانی از معیشت

“آن را در زمان یک دقیقه برای ما حتی به راحتی با آن تصمیم گیری چرا که ما همه در قلمرو ناشناخته. این به طور موثر است هرگز اتفاق افتاده در امریکا امروزی” گفت: Crothers که شرکت تاسیس اصلی زمین بالاتر در وینوسکی در سال 1998 قبل از جابجایی شش سال بعد به South Burlington. “این یک بازی بسیار چالش برانگیز مکالمه به یک تصمیم دشوار.”

او گفت: بالاتر از زمین کمک کرده است تا کارکنان خود درخواست نرخ بیکاری. محل اعلام کرد که این درخواست طرفداران موسیقی به کمک در صورت امکان به صورت آنلاین جمع آوری کمک برای کمک به “عزیز ما کارکنان که در حال حاضر بدون کار.”

این زمان از سال تا به حال به انجام بسیاری با دشواری تصمیم گیری برای زمین بالاتر است ، Vermonters شروع به بیرون آمدن از خواب زمستانی در ماه مارس به لذت بردن از موسیقی و هر یک از دیگر دوباره.

“ما قرار بود به ما شلوغ فصل” Crothers گفت. “این زمانی است که ما را هی. آن دشوار بود.”

سر و قلب مارگو قیمت لغو

وحشی بود دو ماه به کار رویایی خود را دست زدن به بازاریابی برای زمین بالاتر به طور خاص آن خارج از سایت را نشان می دهد که آغاز کرده اند مارس 24 با پس-لغو Shelburne موزه کنسرت با سر و قلب و مارگو قیمت.

وحشی به یاد زمانی که دانشگاه ورمونت گفت: دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار به پایان رسید 15 مارس.

“این زمانی است که آن را واقعا برای من واقعی” او گفت:, و اضافه کرد که همکاران به حال احساسات مشابه. “من فقط به یاد داشته باشید همه ما به نوعی در شوک است. اخبار خواهد آمد روزمره در مورد چیزهای مختلف می شود. آن را مانند, ” اوه, این است که واقعا اتفاق می افتد.’ این واقعا یک تجربه سورئال.”

Crothers گفت: کارکنان مشغول بوده است پس از زمین بالاتر بسته شده است. بسیاری از کمک به بازگشت مواد غذایی و نوشیدنی ها از نوار را به فروشندگان و بسته کردن صدا و روشنایی تجهیزات.

“مکانی است که در, یخ,” او گفت:. “این اتفاق نمی افتد و بدون تلاش زیادی.”

“همه ما نقش واقعا تغییر کرده” با توجه به وحشی. “این نوع از همه دست به دست در عرشه. هر کس را فقط به انجام آنچه آنها می توانند.”

Mavodones مشغول است در برلینگتون نیست چرا که او را کمک به مردم در خرید بلیط برای نشان می دهد اما از آنجا که او را به کمک به آنها را دریافت بازپرداخت و فیلدینگ نمایش داده شد در مورد اینکه برخی از نشان می دهد هنوز هم اتفاق می افتد. او یکی از سازمان دهندگان سالانه بیداری ویندوز جشنواره موسیقی در وینوسکی که اعلام مارس 18 که آن رویداد برنامه ریزی شده برای اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مه بود تا 2021.

“ما فقط باید برای ایجاد تماس تلفنی” Mavodones گفت: این سازمان تحقق یابد. “آن را واقعا نمی خواهید به تغییر. این منطقی نیست به انجام هر چیز دیگری.”

خون آشام های آخر هفته, دیگر, در بیرون نشان می دهد هنوز هم برنامه ریزی شده

اگر زمین بالاتر تا به حال تصمیم گرفته است که تصمیم گیری ساخته شده اند که برای برگزاری هر حال. ورمونت صادر اقامت در خانه سفارش مارس 25. اعمال تور شروع به کشیدن خود را به خارج از جاده.

“این بیماری همه گیر مردد و منحرف به تابستان ما در حال شروع به دیدن تورهای ویژه برخی از بزرگتر تورهای زدن توپ و برنامه ریزی مجدد برای 2021,” Crothers گفت: ذکر تیلور سویفت, Kenny Chesney, کلید های سیاه و سفید و Zac Brown Band. “من گمان می کنم ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر از آن به عنوان زمان می رود.”

او انتظار دارد که هیچ عرصه تورهای سراسر کشور از طریق 2020.

با وجود مرگ از سر و قلب Crothers گفت: تنها شش نفر از اولین 117 زمین بالاتر-ارائه شده نشان می دهد که تحت تاثیر این تعطیلی لغو شد با بقیه به تعویق افتاد. زمین عالی باشگاه برنامه است که با توجه به رزومه مارس 15, با, هوای آزاد, نشان می دهد, شروع, مارس 28 با خون آشام آخر هفته در دره چاپلین نمایشگاه.

برخی از کسانی که نشان می دهد در ماه مارس موکول شد تا ماه مه یا ژوئن و Crothers گفت: او در ابتدا فکر کردم که خوب خواهد بود. “است که به دنبال مانند مورد” Crothers گفت: با اقامت در خانه سفارشات در محل در ورمونت حداقل تا آوریل 15.

این است که “گام بعدی چیست ؟” گفتگو رزومه.

Crothers شگفتی چه اولین کنسرت خواهد بود. را نشان می دهد مجاز به 25 طرفداران ؟ 50? 150? آنها را بیشتر نشان می دهد محلی و منطقه ای عمل می کند تا زمانی که ملی عمل می کند می توانید تور را به عقب با هم دوباره ؟ مردم را در ماندن یا در نزدیکی اتومبیل خود رانندگی-در-تئاتر سبک برای نشان می دهد قبل از اینکه آنها راحت بودن در نزدیکی هر یک از دیگر دوباره ؟

“هر ایده این است که در جدول تلاش برای کشف کردن چگونه به وصله پینه کردن و یا راه اندازی مجدد زنده تور” Crothers گفت. که می تواند شامل گروههای منطقه ای کوچک انجام تورهای, او گفت:, و یا در آینده به یک محل مانند ورمونت با نرخ نسبتا کم از COVID-19 عفونت برای پنج روز اقامت با “خفیف اجتماعی فاصله” مخاطبان.

“ما در حال رفتن به به ببینید که چه سطح اضطراب اجتماعی مردم در برگشت با هم” Crothers گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک کیسه مخلوط.”

شاید Crothers گفت: زمین بالاتر می تواند نگه دارید رایگان چهارشنبه و پنج شنبه کنسرت در باتری پارک در برلینگتون که در آن طرفداران می تواند در پیدا کردن مناسب اجتماعی-فاصله فضا. کنسرت رایگان با محدود و یا بدون الکل فروش هر چند نمی توان پول را برای یک محل است که به ساختن پول در حال حاضر.

“هیچ یک از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد به عنوان راه حل های خلاق, هیچ یک از آنها طبیعی جدید,” Crothers گفت. “کسب و کار ندارد با هم در زیر هر یک از این سازه. اینها چیزی جز قرار دادن انگشت خود را در سوراخ سد.”

پول آنلاین و از طریق رکورد فروش ؟

وحشی بازاریابی وظایف یک بار زمین بالاتر تعطیل شامل گرفتن کلمه مورد زمین بالاتر است “فراتر از باشگاه” سری آنلاین را نشان می دهد توسط ورمونت نوازندگان.

“وجود دارد این است که پول در زندگی-جریان” گفت: وحشی که نقش درام محلی برای گروههای راک جسیکا خرگوش سندرم و مرطوب هستند. “من فکر می کنم که بسیاری از افرادی که درک موسیقی در حال حاضر برای آن پرداخت و آنها نمی خواهند ما به دور است.”

به شناور باقی می ماند وحشی گفت: نوازندگان ممکن است نیاز به معکوس د-تاکید بر رکورد فروش در دوره ای از موسیقی در جریان است.

“چیزی که در مورد نوازندگان این است که آنها واقعا افراد خلاق” وحشی گفت. “من فکر می کنم همه در حال رفتن به فقط به پیدا کردن راه برای همیشه در ارتباط ماندن دریافت موسیقی خود را خارج وجود دارد و حمایت از یکدیگر است. من واقعا نمی بینید کل صنعت از دست دادن.”

همراه با اجتماعی نگرانی Crothers شگفتی چه طرفداران موسیقی’ قابلیت های مالی خواهد شد به عنوان آنها در نظر بگیرید که آیا به بازگشت به کنسرت. او گفت: تقریبا هر صنعت دارای تجربه قابل توجهی در رکود پس از همه گیر آغاز شد.

“ما هیچ ایده چه چیزی این اقتصاد است که به مانند در پایان این” او گفت:. “این احتمالا رفتن به بسیار شکننده است.”

نشان می دهد که توسط Norah Jones, Grace Potter هنوز هم برنامه ریزی شده

بر خلاف رستوران های Crothers گفت که برخی از آنها می تواند بازگشایی برای ناهار خوری نشسته در عرض چند روز از یک چراغ سبز از دولت این کنسرت صنعت قصد دارد تا به مراتب جلوتر که آن را ماه به عقب بر گردیم به هر صورت ظاهر عادی حتی به عنوان COVID-19 محدودیت سهولت.

“تلاش برای, استراتژیک می باشد در این زمان است که فوق العاده به چالش کشیدن” او گفت:. “در برخی از نقطه آن فقط این است که همه حدس و گمان و از آنجا که شما نمی توانید کنترل هر یک از آن شما فقط باید برای بیدار شو و بگو چه تصمیم گیری ما می رویم به امروز ؟’ و زدن توپ بقیه تا فردا.”

Crothers نگه می دارد بر روی امیدوارم که زنده موسیقی می تواند سالم در سال 2020 است. بزرگ نشان می دهد در اسکله پارک در برلینگتون مانند نورا جونز و طرقه کالاهای اساسی در جولای 23 و جست و خیز کردن جشنواره جولای 24-25 شامل ورمونت جم-rock band بازی کردن هنوز هم در. به طوری که سالانه پایان تابستان Grand نقطه شمالی جشنواره به میزبانی ورمونت به دنیا آمد کرنش فضل پاتر است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 12-13.

“این رفتن به یک چالش برانگیز مسافت برای ما, اما آن را به یک چالش برانگیز مسافت برای بسیاری از مردم” Crothers گفت. “در این جامعه مردم می خواهند به گرد هم می آیند و جشن می گیرند. آن را در DNA انسان را می شود با هم.

“ما فقط باید به شکل از چه فارغ التحصیل روش این است که برای ما به عقب بر گردیم.”

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im