دبیرستان دوم ارائه 1,400 دست ساز کارت به بیمارستان

زمانی که مدارس بسته شده در مارس 13, آشا Greenidge دانشجوی سال دوم در Mayfair دبیرستان خودش را با مقدار زیادی از زمان اضافی در دست او است. او رفت و از یک برنامه کامل از کلاس های والیبال, track & field و مشق شب به ناگهان بسیاری باید انجام چیزهایی که در طول روز است.

در حالی که تماشای اخبار و دیدن تعداد coronavirus افزایش بیماران روزانه Greenidge تصمیم به استفاده از او را تازه کشف شده رایگان به کارت برای بیماران در بیمارستان ها. Greenidge سپاسگزار بود که او و خانواده اش شد همه سالم و او می خواست به ارسال پیام های مثبت به کسانی که نبودند به عنوان خوش شانس. با کمک از پدر و مادر و مادر بزرگ و خواهر و برادر او شروع به ساخت کارت — تعداد زیادی از کارت.

  • این Greenidge خواهر و برادر, Asha, امیر, Ayanna اقاقیا, همراه با پدر و مادر خود Diahann و جرارد و مادر السا هاچینسون مشغول ساخت کارت در خانه خود در کریتوس در جمعه 29 مه سال 2020 است. با کمک از دوستان آنها را ساخته اند بیش از 1,400 دست ساز کارت و تحویل آنها به COVID-19 بيمار, بهداشت و درمان کارگران و نقاهت خانه در سراسر جنوب کالیفرنیا. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • این Greenidge خانواده مشغول ساخت کارت در خانه خود در کریتوس در جمعه 29 مه سال 2020 است. آشا Greenidge یک 16 ساله دانشجوی سال دوم در Mayfair دبیرستان همراه با پدر و مادر و خواهر و برادر و مادر بزرگ و دوستان ساخته شده اند بیش از 1,400 دست ساز کارت و تحویل آنها به COVID-19 بيمار, بهداشت و درمان کارگران و نقاهت خانه در سراسر جنوب کالیفرنیا. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • آشا Greenidge 16 ساله دانشجوی سال دوم در Mayfair دبیرستان با یک نمونه از بیش از 1,400 دست ساز کارت او تحویل داده شده به COVID-19 بيمار, بهداشت و درمان کارگران و نقاهت خانه در سراسر جنوب کالیفرنیا در کریتوس در جمعه 29 مه سال 2020 است. “مراقبت کارت” پروژه آغاز شد و با Greenidge و خانواده اش در خانه خود را, اما به سرعت گسترش یافته و به حدود 60 خانواده های دیگر کمک کردن. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Ayanna Greenidge باعث می شود یک کارت در صفحه اصلی در کریتوس در جمعه 29 مه سال 2020 است. آشا Greenidge یک 16 ساله دانشجوی سال دوم در Mayfair دبیرستان همراه با پدر و مادر و خواهر و برادر و مادر بزرگ و دوستان ساخته شده اند بیش از 1,400 دست ساز کارت و تحویل آنها به COVID-19 بيمار, بهداشت و درمان کارگران و نقاهت خانه در سراسر جنوب کالیفرنیا. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

پروژه “مراقبت از کارت های” یک موفقیت بود و خانواده های دیگر می خواست برای پیوستن به در. در حال حاضر با نزدیک به 60 خانواده ساخت کارت آنها را ساخته اند و تحویل بیش از 1400 کارت به بیماران مبتلا به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و افراد مسن در خانه نقاهت. این کمک اضافی را لمس Greenidge; او می دانست که دوستان او بودند مردم خوب — اما این ثابت چه مقدار از آنها در مورد مراقبت از دیگران است.

از آنجا که مدرسه بسته شده است باقی مانده از ترم پروژه را ادامه خواهد داد از طریق ژوئن 11, در مجموع یازده سال از ساخت کارت و عبور در امید. پس از کارت های تکمیل آنها ذخیره شده در کیسه های پلاستیکی برای 3-5 روز قبل از توزیع به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Greenidge ساخته شده است سه تحویل به میلر کودکان و زنان بیمارستان ساحل طولانی و کارکنان وجود دارد باید به او اطمینان داد که این کارت ها تا حد زیادی قدردانی بیماران و کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de