Hermosa ساحل جدید رئیس پلیس مشتاق به خارج به ‘گره تنگ محله’

تازه استخدام Hermosa ساحل, رئیس پلیس پل LeBaron این هفته گفت: بزرگترین اولویت بود برای ایجاد یک ارتباط خوبی با جامعه پس از یک حرفه ای طولانی در لانگ بیچ.

که هدف خواهد شد باید کمی صبر کنید, اما, به عنوان LeBaron آغاز تصدی خود در ساحل شهر مجازی ادای سوگند در مراسم هفته گذشته است. فقط چند نفر از جمله خانواده او در حال حاضر در Hermosa ساحل شورای شهر اتاق. به طور معمول او را در جامعه معرفی خود — اما نه با این بیماری همه گیر کوروناویروس الزامی اجتماعی فاصله.

“من نگاه به جلو به زمانی که ما می توانیم از” LeBaron گفت: “تعامل با مردم در راه است که ما فقط چند سال پیش.”

LeBaron معرفی خواهد شد به جامعه دوباره در روز پنج شنبه 30 آوریل زمانی که شهر میزبان مجازی تاون هال در Hermosa ساحل را COVID-19 پاسخ و بازیابی کردند. شهردار مریم Campbell, شهرستان, مدیر Suja Lowenthal و دکتر ویلیام کیم شهرهای ساحل سلامت منطقه ارشد پزشکی مشاور نیز شرکت کنند.

LeBaron خود را آغاز اجرای قانون حرفه ای در لانگ بیچ اداره پلیس در سال 1993 و از طریق صفوف افزایش و تبدیل به یک فرمانده در سال 2012.

پس از 2018 او شده است فرمانده پورت پلیس بخش که نظارت بر امنیت بلند, ساحل, خط ساحلی, سواحل و اسکله و مدیریت فدرال کمک های مالی اختصاص داده شده برای امنیت زیرساخت های حیاتی از جمله بندر لانگ بیچ.

“لانگ بیچ فوق العاده وزارت کار برای, شهرستان, جامعه, فقط, فوق العاده,” LeBaron گفت. “من آن را دوست داشتم و من هنوز هم مقدار زیادی از عشق و احترام ، اما آمدن به (Hermosa ساحل) چیزی بود که یک فرصت بود من نمی تواند منتقل شود.”

فعال در شهر های کوچک, ساحل, محیط زیست, که با پشتیبانی از Hermosa ساحل, اداره پلیس یک رویا و یک جاذبه اصلی برای او و خانواده اش, رئیس جدید گفت.

“زمانی که من در ساحل, من تا به حال فرصتی برای کار در مسئولیت مشابه که در آن شما تا به حال برخی بسیار محکم گره محله های پایین توسط ساحل” LeBaron گفت: “و من واقعا لذت بردم از آنچه آنها ارائه شده و چگونه ما می تواند تاثیر و ایجاد روابط.

“بنابراین من می دانم که Hermosa ساحل طولانی نیست و من قطعا نمی مقایسه آنها در این معنا,” او اضافه شده است. “اما این احساس یکی از” این جایی است که من واقعا احساس می کنم قادر به ارائه ارزش بیشتر با مجموعه مهارت های من.’ و بنابراین من قطعا می خواستم برای پیدا کردن چیزی است که می تواند معادل آن.”

اما در حال حاضر LeBaron و شهرستان در حال تلاش برای مقابله با چالش های روزانه یک بیماری همه گیر.

“اداره پلیس (اتحاد) بحرانی صندلی در جدول زمانی که شما در نظر گیری شده در سطح شهرستان در سطح شهرستان و سپس در سطح فدرال و ایالتی,” LeBaron گفت. “ما یک تخصص است و ما باید توانایی برای حفظ امنیت عمومی. بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که تصمیم گیری ساخته شده اند ورودی ما به طوری که آنها می تواند به درستی انجام شود.”

LeBaron گفت: این سازمان تمرکز اصلی است که همیشه ایمنی عمومی — اما او نیز نگرانی خود را برای افسران و کارکنان.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که جامعه امن است و ما درک می کنیم چه نقش ما است,” او گفت:. “اما به عنوان رئیس پلیس من یک نگرانی مشروع برای کارکنان من, اداره پلیس, زمانی که آنها بیرون بروید و آنها را امتحان کنید و انجام شغل خود را از آنجا که آنها مستعد ابتلا به مواجهه.”

افسران هستند “رایگان برای به اجرا درآوردن قانون آن را به عنوان مناسب” LeBaron گفت: در مورد انواع اقامت در خانه سفارشات و اضافه کرد که بسیاری را می توان به دست آورد با آموزش مردم است.

LeBaron هر چند بیش از این بیماری همه گیر کوروناویروس به نگرانی در مورد. او می آید سرنشین در مدت کوتاهی پس از شهرستان و پلیس محلی اتحادیه زده کار معامله زیر ماه از ستیز مذاکرات است.

“من حساس به این واقعیت است که وجود دارد برخی از چالش ها” LeBaron گفت. “اما من نیز آگاه است که این چالش ها در حال حاضر در گذشته است و من قصد دارم به جلو حرکت کند و کار با کارکنان ما به انجام همه چیز ما می توانیم برای انجام این کار ما برای امضا.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>