در اینجا است که چرا دولت و کارگران در حال شمارش اتومبیل در ورمونت مرزهای

هر کسی عبور ورمونت مرز در آخرین هفته ممکن است متوجه چیزی متفاوت در مرز به کوه سبز دولت است.

تذکر: آن را روشن علائم راهنمایی و ترغیب ساکنان به ماندن در خانه و یا کسانی که از جاهای دیگر به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

بیست و هشت اولویت بالا دروازه به New York, New Hampshire, ماساچوست و کانادا را تبدیل به داده های جمع آوری که در آن کارگران از سازمان حمل و نقل چادری در بالا دید دنده های کنار جاده ای و حمل پلانشت — در حال ضبط جنبش در داخل و خارج از ورمونت با توجه به دولت COVID-19 مشترک مرکز اطلاعات.

تلاش است که به منظور تعیین اینکه چگونه به طور موثر ورمونت COVID-19 کاهش استراتژی کاهش سفر با توجه به استفانی Brackin از ورمونت بخش از مقررات مالی. خارج از دولت و ورمونت وسایل نقلیه در حال شمارش به منظور ارائه مراقبت های بهداشتی با مقامات حس ظرفیت بالقوه نیاز دارد.

یک وسیله نقلیه دولت از ثبت نام تنها اطلاعات ثبت شده — نه شماره پلاک. داده است که با اجرای قانون Brackin گفت.

رانندگان باید انتظار برای دیدن سایت های اضافی کارکنان توسط کارکنان دولت در طول باقی مانده از این هفته Brackin گفت. داده ها را تجزیه و تحلیل می شود توسط فرمانداری و وزارت بهداشت.

بیشتر: آمار اولیه, نکات, که, ورمونت, تلاش برای مبارزه با COVID-19 می پرداخت

لیست نظارت گذرگاه شامل 15 لینک با نیوهمشایر نه با نیویورک و دو تقاطع هر یک با کبک و ماساچوست است. نیویورک گذرگاه شامل Grand Isle-پلاتس بورگ کشتی.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در چین در پایان 2019.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>