در اینجا چیزی است که واقعا شما را به آدرس نژادپرستی نظاممند با توجه به ورمونت Rep. کریستی

فرماندار ورمونت فیل اسکات ماه گذشته به رسمیت شناخته شده Juneteenth که یادبود پایان دادن به برده داری در ایالات متحده در یک کنفرانس خبری. یکی از این افراد در کنار او در آن روز بود Kevin کریستی.

ورمونت دولت نماینده کوین “مربی” کریستی (D-هارتفورد) در اینجا نقل مکان کرد در اوایل 1970s. او در تعدادی از ظرفیت های خود را در سراسر زندگی: او را باز کرد یک خودرو, کسب و کار, مربی پیگیری و فوتبال مشغول به کار به عنوان درمانی مورد, مدیر, برای مراقبت از کودکان در پرورش و در حال حاضر رئیس دولت در کمیسیون حقوق بشر. شود باعث می شود هر تعامل احساس می کنم مثل یک تجربه جدید است.

“گاهی اوقات یک خروجی دوستانه برخورد بسیار حل و فصل و سپس بار دیگر شما احساس تنش,” او گفت:. “و این است که واقعی است. این به خودی خود آشکار در راه های مختلف با مختلف مردمی است.”

به عنوان یک نماینده کریستی با حمایت تعدادی از لوایح و مصوبات مربوط به مسابقه و حقوق صاحبان سهام از جمله اقدامات است که:

  • هدف حذف زبان اجازه برده داری و یا قراردادی بردگی در دولت اساسی است.
  • به رسمیت شناخته شده سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.
  • Honed در “تصویب مطالعات قومی استانداردهای به ایالت استانداردهای آموزشی و سیاست های قومی و عدالت اجتماعی در مدارس است.”
  • با تمرکز بر کاهش سیستمیک نژادپرستی در دولت است.

نژادپرستی نظاممند تعریف شده توسط NAACP جمهور جرثقیل جانسون به عنوان “سازه و سیستم های است که روش و یا فرآیندهای که نقطه ضعف آمریکایی های آفریقایی تبار” در ایالات متحده آمریکا امروز داستان در مورد این موضوع.

بیشتر: چه سیستمیک نژادپرستی? در اینجا آنچه در آن به معنی و چگونه شما می تواند کمک به از بین بردن آن

مقابله با این موضوع نیاز به نزدیک کریستی گفت.

“این یک چیز را به یک پتو بیانیه به عنوان یک فرد که آنها در حال رفتن به سعی کنید برای کمک به کاهش سیستمیک نژاد پرستی,” او گفت:, اما پرداختن به آن نیاز به یک درونگرا نگاه کنید. “که در آن لاستیک بازدید از جاده ها است.”

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de