در اینجا چگونه شما می توانید با خیال راحت لذت بردن از دوچرخه سواری در کوهستان و مسیرهای پیاده روی پیاده روی در ورمونت

Vermonters هم اکنون می توانید استفاده از این بهتر آب و هوا و لذت بردن از خارج از منزل بزرگ پس آرام محدودیت به “خانه بمانند امن” منظور در روز چهارشنبه.

تفریح و سرگرمی سایت, مانند, ديد کوه, دوچرخه سواری و پیاده روی مسیرهای پیاده روی در حال حاضر در دسترس عموم برای استفاده از, البته با احتیاط. کسانی که به دنبال برای برخی از هوای تازه و ورزش را هنوز هم نیاز به رعایت فاصله فیزیکی و شیوه های بهداشت.

برای اطلاعات بیشتر: رژیم صهیونیستی است. اسکات اجازه می دهد تا کوچک گردهمایی های گردشگری در ورمونت

در حالی که شما در حال توطئه سفر بعدی خود را, در اینجا برخی از نزدیکی مسیرهای پیاده روی در نظر بگیرید با دستورالعمل از محلی دنباله سازمان.

ریچموند

استو

Waterbury منطقه

مراقب باشید از مسیرهای گل آلود

بسیاری از خواهد شد مشتاق به سرمایه گذاری خود را به نزدیکترین مسیرهای پیاده روی در هفته آینده, اما این یک چیز خوب است به یاد داشته باشید که بسیاری از مسیرهای از زمستان. دنباله هنوز هم ذوب و یا شکننده هستند و ممکن است به طور موقت بسته شده است.

“ما در حال کار سخت برای به دست آوردن مسیرهای آماده و باز در زمان به صورت سنتی kick-off از پیاده روی در فصل آخر هفته روز یادبود” گفت: کوه سبز در انتشار اخبار در روز چهارشنبه.

“ما در حال درخواست برای صبر و شکیبایی شما و کمک به شما در stewarding مسیرهای پیاده روی به عنوان پیاده فصل می شود و در حال اجرا است.”

یک لیست به روز شده در وضعیت دنباله دار شبکه های سراسر کشور تعیین اینکه آیا آنها بسته و یا باز موجود در بخش پارکها و تفریح وب سایت.

بازی نگهبانان خواهد بود مستقر در سراسر محبوب دنباله سر و پارک دولت برای اطمینان از سایت ها به سر می برند نیست و کوهنورد و دوچرخه سواران را تشویق به کشف کمتر سایت های محبوب گفت: Julie مور وزیر امور خارجه آژانس از منابع طبیعی در یک جلسه.

به عنوان از آوریل 7, مسیرهای پیاده روی در شتر کوهان پارک دولت و Mt. منسفیلد جنگل های دولت بسته شده است.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

پشتیبانی coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>