در اینجا این است که چگونه دانشجویان می تواند کامل 2020 سرشماری ایالات متحده

2020 سرشماری ایالات متحده است که به خوبی در جریان است و ملی اداره یادآوری تمام ساکنان از جمله دانشجویان برای شرکت در این بیماری همه گیر.

توسط اواسط ماه مارس بسیاری از دانشگاه های منطقه به حال تعلیق چهره به چهره آموزش و انتقال به کلاس های آنلاین. به طور همزمان بسیاری از دانش آموزان نیاز به تغییر زندگی خود را از وضعیت باقی مانده از سال تحصیلی.

این تغییرات رخ داده است قبل از “سرشماری روز” در مارس 1, مرجع تاریخ و در سرشماری استفاده شده است برای چندین دهه به یاد مردمی به شرکت کنندگان در decennial بررسی.

“اداره آمار ایالات متحده می خواهد به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان در حال شمارش جایی که آنها زندگی می کنند معمولا حتی اگر آنها به طور موقت در جای دیگر در حالی که مدارس تعطیل هستند با توجه به COVID-19” این اداره گفت.

39.7 درصد از ورمونت خانواده ها باید در پاسخ به 2020 سرشماری ایالات متحده به عنوان 15 آوریل در حالی که ملی پاسخ دهی است 49.4%.

برای اطلاعات بیشتر: چگونه سرشماری سال 2020 ادامه خواهد داد و با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس

در زیر یک لیست از دستورالعمل های از اداره آمار برای دانش آموزان مختلف در زندگی موقعیت:

  • برای دانشجویان است که به طور منظم زندگی در مسکن پردیس به عنوان از 1 آوریل سال 2020به اداره آمار کار خواهد کرد با یک نماینده که از کالج ” پردیس مسکن به انجام تعداد. پردیس مسکن شامل اقامت سالن “زندگی یونانی” مسکن (یعنی برادری و خواهری مسکن)
  • برای دانشجویان است که به طور معمول زندگی خارج از دانشگاه به عنوان از 1 آوریل سال 2020آنها نیاز به پاسخ خود به 2020 سرشماری پرسشنامه و تعداد هر کسی که در زندگی با آنها. خاموش-پردیس مسکن شامل یک خانه یا آپارتمان مشترک با هم اتاقی.
  • برای دانشجویان است که به طور معمول زندگی می کنند در خانه با پدر و مادر/نگهبان از 1 آوریل سال 2020می توان آنها را شمارش خود را در پدر و مادر/نگهبان در خود بود.
  • اگر یک دانش آموز سمت چپ آدرس آنها زندگی می کنند معمولا در قبل از اولیه سرشماری اطلاع رسانی نامه تحویل داده شد آنها هنوز هم می تواند پاسخ آنلاین در my2020census.gov و یا تماس بگیرید (844) 330-2020 به گزارش وضعیت خود را.

چه اطلاعاتی را نیاز دارم برای ارائه به صورت سرشماری?

اطلاعات شما می توانید انتظار برای تحت پوشش در سال 2020 آمار پرسشنامه عبارتند از:

  • نام و نام خانوادگی.
  • سن.
  • جنسیت.
  • تاریخ تولد.
  • نژاد/قومیت.
  • اسپانیایی, لاتین یا اسپانیایی مبدا.

آنچه که در سرشماری ایالات متحده برای استفاده می شود ؟

جمعیت از اطلاعات سرشماری استفاده شده است به تخصیص کرسی در مجلس نمایندگان ایالات متحده, redistrict قانونی مناطق و همچنین تعیین کنید که چگونه دولت فدرال را مستقیم پول به دولت ها و سازمان ها.

این شامل بودجه نسبت به برنامه های فدرال برای مدارس محلی جاده ها و کمک های عمومی مانند پزشکی و طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP).

ورمونت دریافت حدود 4000 $در هر ساکن در بودجه فدرال زیر سرشماری سال 2010 با توجه به 2016 گزارش از دانشگاه جورج واشنگتن.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>