کمک به ما در حفظ و روزنامه نگاری زنده در سانتا باربارا

خوانندگان عزیز

من یکی از خوشبخت ترين مردم من می دانم.

تقریبا هر روز به مدت 30 سال گذشته من شده است قادر به لاف زدن که من بهترین کار در بهترین مکان در جهان است.

روزنامه های محلی در حال بازتاب و صدایی تخته برای خود شهروندان است. ما شما اتصال با سازمان های مردم, و باعث می شود که ما را در جوامع خاص است.

من نقل مکان کرد به سانتا باربارا در سال 1981 برای حضور در UCSB. اولین کار من راست پس از فارغ التحصیلی در “دیگر” روزنامه های محلی. از روز اول من افتخار می کنم برای حمایت از روزنامه نگاران. آنها در حفظ و قدرتمند در بررسی ما شهروندان مطلع و ما خوانندگان را سرگرم.

من دوست داشتم آن را برای بیش از 20 سال کار من راه از گرفتن تبلیغات طبقه بندی شده در تلفن برای کمک به تنظیم سیاست های شرکت به عنوان مدیر تبلیغات.

عالی بود تا زمانی که آن را بزرگ کنه. همراه با بسیاری از همکارانم که بسیاری از شما به احتمال زیاد می دانم که با نام — بارنی, جری, Starshine و بیشتر — من در آنجا ماند تا زمانی که من می توانم و در ژانویه 2007 من سمت چپ.

چند سال بعد من فرود آمد در مستقلکه در آن متذکر شدم که این نجیب کار می تواند انجام شود در یک محیط مشترک که در آن کارکنان با احترام رفتار شود و اخلاق روزنامه نگاری هستند باین.

این روزها علاوه بر byline ما در املاک و مستغلات صفحات من “کار واقعی” در Indy است به مطمئن شوید که ما را در پول به اندازه کافی برای نگه داشتن چراغ ما خبرنگاران تغذیه و شرکت در حال حرکت به شدت رو به جلو است.

تا coronavirus آمار درآمد تبلیغات استفاده می شود به اندازه کافی. اما اثر این بیماری همه گیر است که تغییر یک شبه.

روزنامه ها را تا به حال چالش های رقابتی برای سال. در مستقلما نیست بنابراین راز استفاده شده است که تبلیغات در صفحات ما کار می کند. ما در آگهی پیام به کمک سازمان های هنری پر کردن صندلی های تئاتر و کسب و کار رسیدن به مشتریان بیشتر است. ما تبلیغات مشتریان این دست اول می دانند و ما قدر هر یک از آنها.

اما این بیماری همه گیر به این معنی است که تئاتر در حال توقیف و بسیاری از کسب و کار در حال مبارزه. درآمد ما گرفته است nosedive در این زمان که نیازهای جامعه ما بیشتر است.

داستان که خبرنگاران ما نیاز به گفتن امروز مهم تر از همیشه. این مستقل سازمان خبری تنها در شهر انجام است که کار با شور و تجربه و شور و صداقت شما می توانید اعتماد. شما به ما نیاز به ادامه به سوال ما مقامات منتخب تجزیه و تحلیل آخرین تحولات و پروب آنچه باید انجام بعدی.

شما نیاز به خوب روزنامه نگاری بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به بیش از ما درآمد حاصل از تبلیغات به شناور باقی می ماند.

اگر شما ارزش چیزهایی که یاد می گیرید در سانتا باربارا مستقل — از اخبار روزانه دادخواستها به در عمق تجزیه و تحلیل از موضوعات است که خود را تحت تاثیر قرار زندگی و امرار معاش — لطفا به اشتراک independent.com. اگر شما قادر به ایجاد یک بزرگتر سهم در نظر گرفتن گزینه های زیر کلیک کنید. روزنامه ما همیشه رایگان چاپ و اخبار همیشه آنلاین رایگان. خود را پشتیبانی اضافی کمک خواهد کرد ما را حفظ کند و به ما کمک کند نگه داشتن آن وعده.

ما در این برای مسافت های طولانی. ما می خواهیم به اینجا که ما در طرف دیگر از این — به نقش خود در بازسازی و کمک به ایجاد های جدید ما عادی — به طوری که ما می تواند همه چه قدر خوش شانس ما هستند.

با تشکر از شما برای خواندن و برای مراقبت از.

صمیمانه
سارا سینکلر
مدیر تبلیغات
Santa Barbara Independent


چگونه به

  1. به یک بار و یا در محدوده زمانی معین کارت اعتباری سهم در independent.com/support
  2. ثبت نام به صورت سالانه اشتراک دیجیتال برای $29.99 از طریق ما ایندی+ سرویس در independent.com/subscribe
  3. یک معافیت مالیاتی کمک مالی برای حمایت از محیط زیست و اجتماعی-عدالت روزنامه نگاری از 100 دلار یا بیشتر با ارسال چک قابل پرداخت به SBCAN (یادداشت: روزنامه نگاری صندوق) از طریق پست به:

SBCAN
PO Box 6174
CA 93456
و یا در sbcan.org/journalism_fund

سانتا باربارا شهرستان اقدام شبکه (SBCAN) 501(c)(3) غیر انتفاعی که مالیات ID 73-1676916.

اشتراک و یا کمک های ساخته شده به طور مستقیم به سانتا باربارا مستقل نیست معافیت مالیاتی. ما می توانید قبول چک از طریق پست به 12 E. فیگوئروا سنت, Santa Barbara, CA 93101.در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>