‘افزایش حس واقعیت مرگ و میر’: کشیش می دهد last rites به COVID بیماران

این کشیش دالاس سنت پیتر نمی تواند با کاتولیک های کشیش نشین در طول COVID-19 مستندات با یک استثنا:

هنگامی که آنها در حال مرگ است.

کشیش در کلیسای سنت مارک محله در برلینگتون است که تجویز last rites به حدود ده نفر مبتلا به COVID-19. اکثر آنها در Birchwood تراس در برلینگتون یکی از ورمونت خانه های پرستاری در سخت ترین ضربه این بیماری است.

چرا که خود را در شمال خیابان کلیسا نزدیک است Birchwood, تراس, سنت پیتر نامیده می شود اغلب. این موارد باید احساس متفاوت از زمان های دیگر به او داده last rites.

“از خانواده دیدگاه آنها قطعا بیشتر آگاه از احتمال مرگ که از (COVID-19),” سنت پیتر گفت. “برای من من حدس می زنم آن را فقط با دیدن این پیشرفت با سرعت بیشتری از حد نرمال است.”

وی با اشاره به یک زن مبتلا به COVID-19 کسی که با او صحبت در حالی که اداره anointing از بیمار و viaticum نهایی صمیمیت و همدلی.

“آن را تنها چند روز پس از آن که او در گذشت” سنت پیتر گفت. “تنها با دیدن آن و تحقق تلفات که آن را طول می کشد و به سرعت آن را بسیار متفاوت از حالت عادی است. شما ببینید یک حس واقعیت مرگ و مير است.”

به ارائه آخرین مراسم به COVID-19 بيمار سنت پیتر می پوشد لباس شب, دستکش های یک N95 ماسک یکبار مصرف ماسک بیش از آن و یک چهره سپر.

این COVID-19 بيمار در حال مرگ بوده اند و بدون اعضای خانواده وجود دارد. او با یک زن که شوهرش اجازه داده شد به صحبت با او از طریق تلفن; او بی توجه بود اما مرد می تواند به اشتراک گذاری “عشق فنا ناپذیر خود را برای مرگ همسر” سنت پیتر گفت.

“بسیار زیبا بود,” او گفت:. “همچنین شما بسیار آگاه از مبارزه در آن است و درد و رنج این عزیزان که واقعا نمی باید این فرصت را به با عزیزان خود در گذشته خود را عذاب.”

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>