سالم 32 ساله زنده می ماند coronavirus پس از 93 روز در بیمارستان

مایکل Orantes تا به حال یک درخواست برای پزشکان قبل از آنها قرار داده و او را در ونتیلاتور:

“لطفا مطمئن شوید که از خواب بیدار شدم” در کالیفرنیا ساکن گفت. “من دو سال.”

پزشکان در زمان فرمان او به طور جدی — و در نهایت انجام آن است. اما در آن زمان کاملا در حالی که.

Orantes بستری شد Centinela مرکز پزشکی بیمارستان در کالیفرنیا در مارس 25, در میان چهار یا پنج بیماران مبتلا به کروناویروس که تسهیلات را دیدم.

از آن زمان پزشکان در Centinela بیمارستان باید برای مراقبت 408 بیماران با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس گفت: افسر ارشد پزشکی دکتر Paryus پاتل. آنها با خیال راحت به خانه فرستاده 304 بیماران از جمله هفته گذشته Orantes. اما 74 نفر دیگر فوت کرده اند.

و Orantes سالم 32 ساله است یک مثال نخست از خطرات ناشی از کوروناویروس به شمار حتی در میان جوان و سالم است.

Centinela بیمارستان پاتل گفت دیده است مقادیر بزرگتر از جوان Latino مردان مبتلا به این بیماری فاجعه بار. مشاهدات خود را بازتاب داده countywide نشان می دهد که افراد 18 تا 40 سال تشکیل اکثریت موارد جدید. داده ها بر نژاد و قومیت ارائه شده در هفته گذشته نیز نشان می دهد که Latinos شد بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سفید پوستان با آلوده coronavirus و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ است.

هفته گذشته باربارا فرر, LA County, سلامت عمومی, مدیر طور مستمر با اشاره به این که بیشتر و بیشتر در افراد جوان بودند در بیمارستان بستری شده مبتلا به این بیماری. نیمی از تمام مرگ و میر رخ داده است و در میان ساکنان خانه سالمندان و 93 درصد مشکلات سلامت است. اما این هنوز به معنای 7 درصد از کسانی که کشته شدند در غیر این صورت سالم است. همانطور که از دوشنبه 3,822 فوت کرده است.

“که نشان دهنده ده ها تن از مردم که فکر می کردند آنها تا به حال هیچ خطر از مرگ” فرر گفت: یکشنبه, جولای 8.

بیش از 2000 نفر در شهرستان لا بیمارستان بستری شد به دلیل coronavirus از دوشنبه افزایش از حدود 1400 فقط چند هفته پیش.

Orantes داستان نیز تاکید بسیار دشوار کار پزشکان و پرستاران انجام شده برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است. Orantes دوره نقاهت در خانه کاهش یافته است به مصاحبه زیرا او هنوز هم بیش از حد ضعیف است.

سفر خود را بعد از همه به دور از آسان است.

“میزان اهمیتی که رفت و به او شد و فصل,” او گفت:. “به طور معمول زمانی که شما با دیدن آن حالات بقا کمتر از 10%. من بسیار افتخار از این تیم و بیمارستان است.”

یک هفته قبل از Orantes بستری شد به بیمارستان, او تا به حال در بازگشت از سفر به اسپانیا و آغاز شده بود احساس خیلی بد است که او نیاز به توجه پزشکی است.

او تشخیص داده شد با COVID-19 و وضعیت خود را به سرعت کاهش یافته است. بدن خود را توسعه سندرم زجر تنفسی حاد ناگهانی و جدی ریه بیماری است.

مایکل Orantes دیده با دختر خود. Orantes جان سالم به در 93 روز در Centinela مرکز پزشکی بیمارستان جایی که او برای درمان coronavirus و منتشر شد دوشنبه, جولای 9, پس از 93 روز پذیرش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس CHMC)

سه روز پس از ورود در بخش اورژانس Orantes قرار داده شد در ونتیلاتور — مجبور دستگاه تنفس پایین قرار داده شده ایرویز در حالی که بیمار ناخودآگاه است.

و این که چگونه او باقی ماند برای بعد از 60 روز به عنوان پزشکان و پرستاران به مبارزه او را زنده نگه دارید.

برای حدود دو ماه Orantes بیهوش بود بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی به عنوان پزشکان مبارزه یک عارضه پس از یک کاهش ضربان قلب و کلیه و عملکرد مغز کاهش است. در زمان فشار بر دستگاه تنفس مصنوعی تبدیل شده بود تا تمام راه را تقریبا دو برابر آنچه در زندگی عادی اقدامات صرفه جویی در نیاز.

بسیاری از آنچه پزشکان برای درمان او بیش از سه ماه دوره تکامل روز به روز با اجماع پزشکی در زمان. چرا که این ویروس بسیار جدید پزشکان به اشتراک گذاشته اند اطلاعات و نتایج حاصل از مطالعات جدید تقریبا روزانه است.

هیدروکسی کلروکین برای مثال این بود تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از فکر به عنوان یک درمان به ارزش تجویز برای COVID-19 بيمار; اما آن است که دیگر توصیه می شود با توجه به عوارض جانبی مضر. و استروئیدها در اول بحث برانگیز در حال حاضر در حال استفاده بیشتر پاتل گفت.

واقعا همه پزشکان می تواند انجام دهد وجود ندارد لب گنده درمان است در زمان خرید برای بدن به کوه خود پاسخ ایمنی است.

به همین ترتیب که چرا این ویروس تا به حال اثرات تهدید کننده حیات در غیر این صورت سالم مرد جوان مثل Orantes یکی از سوالات کلیدی که دارو هنوز به جواب. پزشکان می گویند آن را به طور کامل به کار با سیستم ایمنی بدن — اما هنوز روشن نیست که چه مردم می توانند به آن را تحت تاثیر قرار.

“این همه بستگی دارد چگونه سیستم ایمنی بدن شما قادر به تحمل آن” پاتل گفت. “این ویروس است که باعث می شود این وحشت. این ویروس یک بخش کوچک. بقیه رانده است سیستم شما.”

هنوز Orantes سیستم ایمنی بدن بیمار از کارکنان پزشکی در نهایت غالب شد.

هفته گذشته پس از 93 روز ها در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان واحد Orantes چرخ شد از لابی درب. شادی و سرخوشی از کارکنان پزشکی که سرمایه گذاری همه آنها در مراقبت از خود را همراه او. Orantes از دست داده وزن قابل توجهی به سختی تا به حال قدرت به منظور بالا بردن دست خود را به عنوان کارکنان فریاد زد نام خود را کردند و دست می زدند.

“من مراقبت بحرانی تیم رفته است و نه خانه ای برای روز و روز” پاتل گفت. “آنها کار کرده و بدون توقف از ماه مارس بدون یک روز مرخصی. همه رنده شده را در. که رفاقت شده است واقعا باور نکردنی است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>