کلینیک بهداشت در خدمت نیازمندان تخمگذار کردن کارکنان کاهش خدمات در میان coronavirus همه گیر

سلامت جامعه کلینیک خدمت کم درآمد بیماران از جمله بیمه و خانمان reeling تحت تأثير coronavirus بحران به عنوان آنها بریده بریده نیروی انسانی از بین بردن خدمات حیاتی و در صورت خطر از خاموش کردن.

اکثریت این ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دریافت بودجه فدرال برای ارائه اولیه و مراقبت از دندان و همچنین سلامت رفتاری و برنامه های سلامتی برای جوامع محروم است که مبارزه با دسترسی به مراقبت های بهداشتی. اما کسانی که اجرای این کلینیک ها — اعم از شبکه های بزرگ است که مراکز متعددی در سراسر جنوب کالیفرنیا به کوچکتر که در خدمت مناطق خاص — می گویند که آنها در قرمز هستند و به احتمال زیاد به درهای بسته خود را به مردم آسیب پذیر در جهانی همه گیر.

علاوه بر این بسیاری از کلینیک ها ممکن است در اطراف برای خدمت به یک سیل جدید پزشکی بیمارانی که در حال حاضر توسل به خدمات اجتماعی به عنوان یک نتیجه از دست دادن شغل خود و بیمه بهداشت و درمان.

از دست دادن درآمد

کالیفرنیا اقامت در خانه نظم و اجتماعی فاصله اقدامات را به طور چشمگیری کاهش بازدیدکننده داشته است بیمار به درمانگاه جامعه که تکیه می کنند نه تنها در بودجه فدرال اما بازپرداخت از طریق دولت برنامه های پزشکی.

حتی اگر بسیاری از این درمانگاه به سرعت در حال چرخد و به پزشکی از راه دور, آنها, تلاش برای فلج کننده از دست دادن درآمد, دکتر گفت: Jason لهر مدیر عامل شرکت ساس نظام سلامت بود که عامل پنج درمانگاه در سن برناردینو و یکی در Indio.

پس از همه گیری آغاز شد اما ساس نظام سلامت بود که مجبور به تعطیل کردن دو تا از آن درمانگاه. یکی از کسانی که توقیف کلینیک در خدمت سان برناردینو Unified School District که caters به حدود 80,000 کودکان بیش از 10 درصد از آنها بی خانمان هستند.

“در حال حاضر آنها لازم نیست که یک مرکز بهداشت برای رفتن به” لهر گفت.

پر جنب و جوش آن تمرین دندانپزشکی که در خدمت حدود 2000 نفر از بیماران قبل از COVID-19 در حال حاضر بسته شده به جز در مواقع اضطراری. لهر گفت: 90 درصد از درمانگاه بيماران در پزشکی و در حدود 5% در حال ایجاد.

یک شبه آنها تا به حال به سوئیچ از دیدن تمام بیماران در فرد به 90% مجازی بازدیدکننده داشته است.

“ما در حال حاضر در برخورد با بیمارانی که نمی دانید چه باید بکنید و یا چگونه به آن را انجام دهد” لهر گفت. “آن یک منحنی یادگیری برای آنها. و ما در حال اجرا در از دست دادن در هر روز است.”

در طول همه گیر درمانگاه جامعه نیز در برخورد با کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و در صورت سپر و لباس.

الکساندر Rossel مدیر عامل شرکت خانواده ها همراه اورنج کانتی در جامعه درمانگاه در توستین در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. کلینیک ارائه خدمات به کسانی که با بیماری های مزمن اما خانواده ها با هم اورنج کانتی ممکن است در معرض خطر از دست دادن است که ساختمان بدون بودجه فدرال. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

خاموش کردن خدمات حیاتی

همه چیز حتی سخت تر برای درمانگاه ها که نگاه قانون و مشمول همان قوانین و مقررات به عنوان بودجه فدرال درمانگاه اما در واقع نمی کنید که پول است.

درمانگاه از قبیل خانواده ها با هم اورنج کانتی — با درمانگاه در توستین و باغ بیشه — تعداد به شدت بر روی بازدیدکننده داشته است بیمار و پزشکی بازپرداخت. حدود 20 درصد از کلینیک بیماران بدون بیمه سلامت در همه گفت: مدیر عامل الکساندر Rossel که تا به حال به وضع 23 از مرکز 73 کارکنان.

“ما به عنوان یک شبکه امن, اما ما نمی دریافت پول کمک مالی” او گفت:. “ما در حال گرفتن نادیده گرفته شده در طول این زمان دشوار است و ما در حال مبارزه به دلیل بودجه بسیار محدود است.”

Rossel گفت که در علاوه بر این به خدمات دندانپزشکی چه واقعا رنج می برد در این مرکز برنامه های سلامتی برای بیماران با شرایط بهداشتی مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا.

“ما مرکز سلامتی ارائه شده پخت و پز, کلاس یوگا, کلاس کاراته برای کودکان و نوجوانان, طب سوزنی, آموزش شخصی و آموزش بهداشت به افراد کم درآمد” او گفت:. “در حال حاضر تمام شده است که تعطیل. این بسیار مایوس کننده است.”

Rossel گفت: این درمانگاه است که هنوز هم پرداخت اجاره آن از 5000 فوت مربع سلامتی, مرکز برگزاری امیدوارم که آن را می توانید به کسانی که ارزش برنامه. “اما آن را سخت تر و سخت هر روز به نگه,” او گفت:.

بزرگتر درمانگاه صدمه زدن بیش از حد

بزرگتر درمانگاه جامعه است که در خدمت صدها هزار نفر در جنوب کالیفرنیا انجام می دهند بهتر است.

AltaMed خدمات بهداشتی و درمانی یکی از بزرگترین کشور فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی-درمانی است که در خدمت حدود 300000 نفر در لس آنجلس و اورنج شهرستان می تواند 125 میلیون دلار در پایان سال اگر وضعیت فعلی با COVID-19 ادامه گفت: Berenice Nunez ثابت, معاون رئیس جمهور از روابط دولت.

این شرکت را دریافت 4.6 میلیون دلار در فدرال امداد پول, اما را پوشش می دهد که کمتر از یک ماه از آن هزینه های عملیاتی, او گفت:. ثابت گفت: این امر به ویژه نگران در زمانی که میلیون ها نفر در حال از دست دادن شغل خود و بیمه بهداشت و درمان. به زودی کسانی که میلیون ها نفر را توسل به پزشکی و نیاز به این شبکه ایمنی کلینیک به ارائه مراقبت.

“اما اگر ما پایدار نیست و در حال حاضر ما در حال رفتن به اینجا به بعد زمانی که مردم واقعا نیاز ما” ثابت گفت.

در علاوه بر این به درمانگاه AltaMed نیز به اجرا در هشت COVID-19 درایو از طریق تست و ارزیابی سایت و شش در لس آنجلس و اورنج کانتی. این هزینه در حدود $125,000 هر هفته به اجرا در مراکز اما AltaMed هنوز برای دریافت بودجه فدرال برای حمایت از این خدمات ثابت گفت.

Borrego سلامت که در خدمت امپراتوری درون مرزی و شهرستان سان Diego به توقیف نه از 27 درمانگاه مدیر عامل شرکت Mikia والیس گفت. یک سوم از کارکنان آن گذاشته شده است خاموش furloughed یا در حال کار و کاهش ساعت, او گفت:.

“ما در حال بررسی ما نیاز نیروی انسانی و قابلیت های روزانه, که در آن ما هستند” والیس گفت. “در حالی که ما قادر به به طور چشمگیری افزایش می دهد دیدن بیماران از طریق پزشکی از راه دور, ما نمی تواند انجام دهد که برای تمام بیماران. و عدم توانایی ما برای دیدن بیماران در فرد دارای یک تاثیر مالی.”

آسیب پذیر جوامع را تحت تاثیر قرار

بیش از 85 درصد از Borrego سلامت بیماران در پزشکی و حدود 10 درصد در حال ایجاد. تعداد زیادی از آنها اسپانیایی-زبان والیس گفت.

“توانایی ما برای دیدن بیماران به خصوص در جوامع روستایی تحت تاثیر قرار شده است,” او گفت:. “بیماران ممکن است مجبور به سفر ساعت به مراقبت یا بدون مراقبت. ما دیده ایم که بسیاری از مردم در حرکت به پزشکی به دلیل از دست دادن شغل. اما ظرفیت ما برای پاسخگویی به آن نیاز است و نه رشد کرده است.”

Borrego نیز مجبور به تعطیل آخر هفته عملیات در Coachella Valley با توجه به کاهش و تاثیر می گذارد که مهاجر کارگر مزرعه جمعیت است که به شمارش در درمانگاه باز بودن در طول تعطیلات آخر هفته والیس گفت.

“ما به دنبال داشتن به کردند خط مقدم کارکنان, پزشکان افرادی که در برخورد با این بیماری همه گیر و ترسناک است.”

بسیاری از جامعه درمانگاه در امپراتوری درون مرزی را تعطیل تلفن واحد خدمات دندانپزشکی و مدرسه مبتنی بر مراکز بهداشتی و درمانی گفت: Deanna کلش رئیس جمهور و رئیس اجرایی از سلامت جامعه ارتباط داخلی جنوب منطقه است که پشتیبانی از جامعه درمانگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی در شهرستان ریورساید و سان برناردینو.

“ما برآورد 40 درصد از درمانگاه کارکنان گذاشته شده است خاموش furloughed یا کاهش ساعت کار,” او گفت:. “کوچکتر درمانگاه یا سایت بسته یا به شدت کاهش می یابد و این شامل رایگان درمانگاه ها در خدمت ترین جمعیت های آسیب پذیر. آن ویرانگر است.”

به عنوان coronavirus بحران همچنان این خط مقدم خالص ایمنی مراکز بهداشتی و درمانی “شود نابود خواهد شد” اگر آنها نمی تواند بودجه قابل توجهی در حال حاضر Stover گفت.

“که در آن مردم در حال رفتن به رفتن برای سلامت رفتاری و مراقبت از دندان در یک ماه دو ماه یا سه؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>