کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است کمتر نه بیشتر مستعد ابتلا به COVID مطالعه نشان می دهد

کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است کمتر مستعد ابتلا به COVID-19 عفونت از مردم در جوامع آنها در خدمت تعجب آور با توجه به آمار اولیه از یک مطالعه مداوم در Hoag یادبود بیمارستان پروتستان به دنیا آمد.

برخی از 3000 کارگران تست شده در مارس و ژوئن تنها 1 درصد آنتی بادی به رمان coronavirus در خون خود با وجود این واقعیت است که نیوپورت بیچ بیمارستان برای مراقبت صدها COVID-19 بيمار.

که 1 درصد است که بسیار پایین تر از آنچه یافت شده است گسترده تر در جوامع است. برخی از 4-6 ٪ از ساکنان در لس آنجلس سانتا کلارا و ریورساید شهرستان تا به حال COVID آنتی بادی که نظارت تست انجام شد وجود بیش از هفته های اخیر و ماه.

“این چیزی است که شگفتی برخی از مردم,” دکتر گفت: Michael Brant-Zawadzki, محقق اصلی. “با وجود این عناوین می بینید گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر بالاتری از ابتلا به بیماری های ما دیده نمی شود که. در واقع ما شاهد معکوس است. سوال این است که چرا؟”

دکتر Michael Brant-Zawadzki, hoag’s محقق اصلی

دقیق احتیاطی و کارگر آموزش و پرورش رایج در Hoag و دیگر بیمارستان ها — ماسک و دستکش و روپوش و ضد عفونی فاصله و چنین مطمئنا نقش مهمی در جلوگیری از گسترش بیماری و کارگران بیمارستان هستند به احتمال زیاد به ارمغان می آورد که سطح هوشیاری خانه و اعمال آن را برای بقیه زندگی خود را, او گفت:.

“احتمال دوم — سوخت حدس و گمان و ظهور علم — است که آنتی بادی نیست تمام شود و پایان همه از ایمنی در برابر این ویروس” Brant-Zawadzki گفت. “وجود دارد نوع دیگری از ایمنی است که شما را محافظت می کند.”

الماس شاهزاده

الماس شاهزاده خانم بوش کروز اولیه بود COVID-19 آزمایش با بیش از 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره در ماه فوریه است. ویروس پاره از طریق کشتی آلوده کردن بیش از 700.

اما تنها 700. کمتر از 20 درصد بعد از همه مورد آزمایش قرار گرفت.

“چگونه آن را مربع با استفاده از این بسیار بسیار عفونی ارگانیسم زمانی که تنها 1 از 5 نفر آلوده می شود؟” Brant-Zawadzki گفت. “ما همه بیولوژیکی متفاوت است و ما آموخته اند که وجود دارد نوع دیگری از ایمنی غیر از آنچه را به دست آورد از طریق عفونت است.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است در واقع یک “حضور بیشتر از صلیب واکنشی تطبیقی سلول T با واسطه ایمنی” از کسانی که در این جامعه است. ترجمه, که بدان معنی است که چون آنها در معرض طیف گسترده ای از افراد بیمار و همراه باکتری ها و ویروس ها و کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است قوی تر مجموعه ای از سلول های T که می تواند پا زدن به اقدام برای مبارزه با عفونت.

“سلول های T حافظه,” Brant-Zawadzki گفت. “اما چگونه می توان آنها را به یاد داشته باشید یک رمان ویروس در آنها دیده می شود هرگز قبل از ؟

“تاج خانواده از ویروس ها به اشتراک گذاشتن برخی از جنبه های ژنتیکی,” او توضیح داد. “تحقیقات جدید نشان می دهد آنها یکسان نیست اما آنها ممکن است به اندازه کافی شبیه است که سلول های T به یاد داشته باشید به اندازه کافی برای عبور-واکنش نشان می دهند و مشورت برخی از درجه ای از مصونیت. شاید در کنسرت با آنتی بادی شاید توسط خود. ما می توانیم حدس بزنیم که کارگران بیمارستان ممکن است برخی از ايمنی ذاتی که قوی تر از افراد در جامعه بیشتر.”

که همچنین ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا کودکان — واقعی چاه مستراح از ویروس ها — به نظر می رسد به مراتب کمتر احتمال دارد به بیمار از COVID از بزرگسالان به عنوان مطالعات متعدد نشان داده اند. سلول های T قوی هستند در جوان و رها کردن سن افراد Brant-Zawadzki گفت.

کار بیشتر

انجام شده توسط hoag’s مرکز تحقیقات و آموزش و پرورش در همکاری با مراقبت درمانی اورنج کانتی در این مطالعه یکی از اولین از نوع خود یک Hoag بیانیه ای گفت:. آن استخدام شرکت کننده از کل بیمارستان نیروی کار از کسانی که تمیز کردن اتاق به اتاق اورژانس کارکنان. پژوهشگران برای آزمایش در مجموع 6000 کارکنان مراقبت های بهداشتی قبل از مطالعه پایان می رسد.

یکی از این بیماری را در بسیاری از رمز و راز است که چگونه پس از عفونت آنتی بادی-اعطا ایمنی ممکن است تاریخ و زمان آخرین. Hoag یافت, امیدوار, ثبت نام: دو ماه از کارگران که تست مثبت خود را حفظ سطوح آنتی بادی به جای دیدن آنها را رها کردن به عنوان برخی از مطالعات نشان داده اند.

“خط پایین این است که داشتن آنتی بادی لزوما به این معنا نیست شما کاملا حساس و ایمنی” Brant-Zawadzki گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>