سر ناهار مدرسه برنامه در خدمت بهترین مشتریان او تا به حال

اسکات پری صرف بخش اول از حرفه خود مشغول به کار در رستوران گران قیمت در Burlington منطقه خدمت افراد ثروتمند به او می گوید.

هنگامی که او و همسرش شروع به داشتن فرزندان پری نگاه برای یک کار منظم تر ساعت و فرود یک موقعیت مدیریتی در مدرسه ناهار برنامه برای اسکس وستفورد منطقه مدرسه.

که 14 سال پیش بود. امروز پری, 45, است مدیر ارشد برنامه فراهم می کند که ناهار رایگان برای مدرسه بچه ها, نظارت بر کارکنان در حدود 50 نفر است. مگر در حال حاضر به لطف coronavirus بحران او را مدیریت و کارکنان در مورد 18.

“برخی از آنها از مطالعه خارج شدند به دلیل سن و سال و یا به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن” پری گفت. “بعضی از بچه ها در خانه.”

در عین حال کسانی که 18 نفر به همراه حدود شش داوطلبان و سه مدرسه پرستاران به تماشای بیش از پروتکل های ایمنی را در خدمت بیش از 58,000 وعده های غذایی را پس از تاریخ 19 مارس روز پس از این مدارس بسته شده است. پری و خدمه اش در خدمت صبحانه و ناهار به حدود 1000 نفر از کودکان و نوجوانان روزانه تا 2000 وعده غذا در روز.

“من تحت تاثیر قرار هر روز که من کارکنان را نشان می دهد و کار خود را” پری گفت. “آنها می خواهند به کمک. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای بیرون آمدن به کار در حال حاضر. آنها گام تا بشقاب و قرار دادن خود در معرض خطر در هر روز است.”

وعده های غذایی ساده هستند. یک تکه از پیتزا. یک تخم مرغ و پنیر ساندویچ. بشقاب سفالی کوچک با شیر و آب. اما برای برخی از بچه ها آنها حیاتی است.

“این فوق العاده با ارزش” پری گفت. “این بهترین مشتریان من تا کنون تغذیه در زندگی من است.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT.

لطفا در نظر حمایت از ما coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>