HBO حداکثر می کشد ‘بر باد رفته’ بیش از تصویر از سیاه پوستان و برده داری

هالیوود — “بر باد رفته” شده است به طور موقت کشیده از HBO حداکثر و بازگشت به تازگی راه اندازی خدمات جریان با یک “بحث از آن بافت تاریخی و denouncement از کسانی که بسیار توصیفاتی” از سیاه پوستان و برده داری.

“‘بر باد رفته’ یک محصول از زمان خود را به تصویر می کشد و برخی از تعصبات قومی و نژادی است که متاسفانه امری عادی بوده است در جامعه آمریکا” یک HBO حداکثر سخنگو روز سه شنبه گفت. “این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی غیر مسئولانه خواهد بود.

مربوط به: ‘پلیس’ نشان می دهد تلویزیون axed در پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس

“این توصیفاتی هستند قطعا مقابله به WarnerMedia ارزش تا زمانی که ما بازگشت فیلم به HBO حداکثر آن را با بحث از آن بافت تاریخی و denouncement از کسانی که بسیار توصیفاتی اما ارائه خواهد شد به عنوان آن را در ابتدا ایجاد شده چرا که در غیر این صورت خواهد بود که همان ادعا این تعصبات هرگز وجود نداشته است. اگر ما به ایجاد یک مطلب فقط عادلانه و فراگیر آینده ما اول باید تصدیق و درک ما از تاریخ است.”

اعلام این خبر یک روز پس از کارگردان, فیلمنامه نویس و رمان نویس جان ریدلی نوشته در لس آنجلس تایمز که HBO حداکثر باید در نظر بگیرید از بین بردن “بر باد رفته” از آن ارائه شده است.

“به عنوان یک فیلمساز من که فیلم اغلب عکس از لحظات در تاریخ” نوشت: ریدلی که برنده بهترین فیلمنامه اقتباسی اسکار برای “12 سال یک برده” در سال 2014.

“آنها منعکس کننده نه تنها نگرش ها و نظرات کسانی که در ایجاد خود را, اما همچنین کسانی که از فرهنگ غالب. به این ترتیب حتی بیشتر حسن نیت در فیلم سقوط می توانید در چگونه آنها نشان دهنده جوامع به حاشیه رانده شده.

“‘بر باد رفته’ این است منحصر به فرد خود مشکل است. این اتفاق فقط در پاییز کوتاه با توجه به نمایندگی. این فیلم که دارد Antebellum جنوبی. این یک فیلم است که زمانی که آن را نه نادیده گرفتن وحشت از برده داری مکث تنها به تداوم برخی از دردناک ترین کلیشه های از مردم از رنگ است.”

“بر باد رفته” کشیده شده است انتقاد از سیاه پوستان برای خود تصویر آنها و برده داری از زمان انتشار آن در سال 1939.

این فیلم برنده 10 جایزه اسکار از جمله بهترین تصویر و هفت نفر دیگر رقابتی همراه با جوایز افتخاری برای موفقیت برجسته در استفاده از رنگ برای افزایش چشمگیر خلق و خوی و برای پیشگام استفاده از هماهنگ تجهیزات در تولید آن است.

“بر باد رفته” تا به حال بزرگترین گیشه رسید در آمریکا فیلم تاریخ تا حال تحت الشعاع توسط “آوای موسیقی” در سال 1966. آن را به دست آورد عنوان در سال 1971 پس دوباره منتشر شده در سال 1967 و 1971 و سپس با تصویب شد “پدرخوانده” در سال 1972 است. هنگامی که تنظیم شده برای تورم “بر باد رفته” است که در زمان box office قهرمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im