هارتفورد مرد با نیویورک صفحات ترک گفته دولت – پلیس بررسی مسابقه ممکن است یک عامل

ورمونت پلیس ایالتی در حال بررسی آنچه که آژانس خواستار “تعصب مربوط به حادثه” که در Harford هفته گذشته است.

مرد قربانی گفته مقامات او رانندگی کامیون خود را که در نیویورک صفحات ثبت نام در نزدیکی محل اقامت خود را در هارتفورد زمانی که او بود پرچم و با نزدیک شدن توسط سرنشینان دو ناشناخته وسایل نقلیه.

انسان که سیاه است گفت: غریبه به او گفت که او نمی خواست در ورمونت و که او باید ترک کنید, به گفته یک پلیس ایالتی انتشار اخبار. این مرد 11 سال نیز در خودرو. مرد گزارش او از ترس برای او و پسرش ایمنی فیزیکی و احساس معنیدار وجود دارد نژادی undertones در تعامل است.

این حادثه اتفاق افتاد چهار شنبه, آوریل 8 حدود 10 a. m. محققان در حال درخواست برای کمک به شناسایی افراد و یا وسایل نقلیه درگیر با تماس با رویالتون بازداشتگاه در 802-234-9933.

“ورمونت است و باید همچنان به عنوان یک دولت که در آن بازدید کنندگان احساس خوش آمدید بدون در نظر گرفتن که آنها آنچه مانند نگاه کنند و یا جایی که آنها می آیند و حتی در طول این بیماری همه گیر” دولت انتشار پلیس متحده است. “ساکنان فصلی صاحبان خانه های دوم و مهمانان از فراتر از مرزهای ما باقی می ماند و قادر به سفر به ورمونت زندگی می کنند و در اینجا تحت زمان سلامت و ایمنی مورد نیاز است.”

فرماندار فیل اسکات را محکوم کرد این حادثه در Facebook, Twitter و در طول چهار شنبه کنفرانس جدید در COVID-19 بیماری همه گیر.

“نگرانی در مورد این ویروس نمی تواند به عنوان بهانه ای برای نفرت تعصب و یا بخش – از هر نوع – به هر دلیلی” نوشت: Facebook.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im