هماهنگی به نام جامعه از کلگری منطقه

2019 بیلد کلگری منطقه جوایز جشن لغو شد در ماه آوریل با توجه به COVID-19 موکول شده است به عنوان یک آنلاین جوایز در Aug. 13.

بیلد اعلام کرده است آن را در حال حاضر بیلد فصل جوایز با برخی از برندگان امسال اعلام کرد پیش از این حزب است.

برنده اول اعلام کرد که Springbank جامعه از هماهنگی های جامعه از سال-Calgary Region جایزه برای سومین بار.

هماهنگی Springbank اولین دریاچه جامعه راه اندازی شده در سال 2016 و توسعه یافته و تحت یک همکاری بین بوردو تحولات و Qualico جوامع است. قبلی خود برنده شد و در سال 2016 و 2017.


عکس suppliedThe خیابان هماهنگی در Springbank که برنده یک بیلد جایزه برای جامعه از سال-کلگری-منطقه.

عرضه عکس / عرضه عکس

ویژگی های جامعه 40 هکتار دریاچه آب شیرین با یکی دیگر از 100 هکتار دریاچه آمده سواحل آینده باشگاه ساحل مسیر زمین های بازی و یک ماجراجویی جدید پارک به پرده برداری از این سقوط. همچنین این خانه به مایکلسون باشگاه ملی گلف که باز در این سال برای بازی در تمام 18 سوراخ.

“هماهنگی متفکرانه طراحی شده جامعه است که ساکنان فراهم می کند با یک واقعا منحصر به فرد تجربه زندگی. ما هیجان زده است که هماهنگی شده است به نام جامعه از کلگری منطقه برای بار سوم می گوید:” نینا Wulder, بازاریابی, مشاور Qualico جوامع کلگری. “با زمان ارائه محصول وجود دارد یک خانه برای همه در هماهنگی به ذکر است در سطح جهانی گلف ماجراجویی پارک, مدارس, مسیرهای پیاده روی و آینده بچه Nordik آبگرم. این واقعا یکی از یک نوع جامعه است.”

“ما بسیار افتخار برای هماهنگی انتخاب شود که جامعه از کلگری منطقه برای بار سوم. هماهنگی چشم انداز بوده است که با همکاری بسیاری از سهامداران از تیم ما شریک ما Qualico جوامع ما و سازندگان و اعضای جامعه و راکی نمایش شهرستان می گوید:” Birol Fisekci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بوردو تحولات است. “این یک افتخار بزرگ برای تیم ما تعهد به جامعه به رسمیت شناخته شده توسط ما همسالان.”

هماهنگی جدید خانه های چیده شده در مجموعه از جمله توس مجموعه ای از چند خانواده townhomes از $470,000 s; صنوبر مجموعه ای از حرکت کردن خانه از $580,000 s; آسپن مجموعه ای از laned خانه شروع در پایین $700,000 s; بید مجموعه ای از ویلا و خانه های ییلاقی از بالا $700,000 s; این Tamarack و مستغلات مجموعه ای از $1 میلیون و اجواتر مجموعه ای از lakeside خانه ها و مستغلات از 1.4 میلیون دلار.

“هماهنگی امکانات مجموعه در سمت غرب با زرق و برق دار, Rocky Mountain views. این گرد هم می آورد بهترین از شهر و کشور تجربه برای ایجاد یک قابل توجه در جامعه می گوید:” لورل Lapointe, مدیر بازاریابی, برای بوردو تحولات است. “خانواده ها واقعا قدر زندگی در درون یک فعال ملایمت غنی جامعه است که هر دو کامل کمپ به رشته کوه های راکی و در عین حال تنها 20 دقیقه به مرکز شهر کلگری. این تعادل کامل است.”

برای اطلاعات بیشتر برو به liveinharmony.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de