خوشحال کوهپیمایی

سانتا باربارا Audubon Society هیجان زده است به خواندن تایلر هیدن نشاط بخشی مارس 15 مقاله تشویق خوانندگان به کشف حیاط خلوت خود پرندگان در طول این زمان از اجتماعی فاصله. این مستقل است نقطه. حیاط خلوت کوهپیمایی واقعا به ما کمک کند رسیدگی به این طبیعی است.

با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری با جامعه ما چگونه از آن آسان است برای مشاهده پرندگان همه در اطراف ما. تماشای پرندگان در یک پنجره و در حیاط خلوت را فراهم می کند لغزش و انحراف از استرس روزانه هرج و مرج و انزوا. پرنده نگری ما متصل به طبیعت و ما خیلی خوش شانس است که سانتا باربارا است از جمله فوق العاده مرغی تنوع.

دیگر پرنده نگری-از-خانه ایده های سرگرم کننده? افراد خلاق در حال ایجاد حیاط خلوت برای سرگرم کردن birdhouses “قوی کردن دیوار” stuck-at-home کودکان و “رفتن هم بزنید دیوانه” پدر و مادر. یکی سانتا باربارا Audubon Society عضو هیئت مدیره است که با استفاده روزانه پیاده روی در طبیعت به عنوان پرنده وبلاگ علوفه در حالی که تکمیل او طبیعت مهارت های عکاسی. سرگرم کردن کودک نو پا با اجازه او بیش از اندازه کره بادام زمینی در یک pinecone. نم نم در دانه آفتابگردان و آویزان گفت: مهم موجود بر روی درخت حیاط خلوت و یا پنجره eave. ساعت از تفریح و لذت بردن.

سانتا باربارا Audubon Society محافظت منطقه birdlife و زیستگاه و اتصال مردم با پرندگان از طریق آموزش و پرورش و حفاظت از محیط زیست و علم است. ما از صمیم قلب تحسین تایلر هیدن و مستقل برای تشویق مردم برای ارتباط با پرندگان. آن را خوب است برای قلب و حفاظت از پرندگان. ما آرزو می کنم جامعه ما سلامت خوب در این زمان نامشخص است.

کاترین امری است مدیر اجرایی سانتا باربارا Audubon Society.

ورود

لطفا توجه داشته باشید این ورود به ارسال حوادث و یا در مطبوعات. با استفاده از این صفحه در اینجا برای ورود به سایت خود را مستقل اشتراک

عضو نیستید ؟ ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>