Hannaford خواست برای حفاظت از حقوق کارگران مهاجر به عنوان فروش مواد غذایی, رشد, کارگران مبارزه

برخی از farmworkers در ورمونت هرگز یک روز خاموش است. بسیاری از دریافت زیر حداقل دستمزد. آنها در صورت کمبود زمان برای خواب و یا غذا خوردن به سر می برند مسکن و نرخ بالای محل آسیب است. و در حال حاضر آنها در نظر گرفته شده ضروری است.

مهاجر farmworkers یا خارجی-کارگران به دنیا آمد که زندگی و کار در مزارع روبرو هستند استثنایی سلامت و چالش های اقتصادی در طول بیماری همه گیر. بسیاری از کار در مزارع لبنی که شیر به صورت عمده زنجیره ای مواد غذایی مانند Hannaford — زنجیره ای که شرکت مادر است گزارش رشد فروش خود را در ایالات متحده فروشگاه. مهاجر عدالت ورمونت کارگر حقوق سازمان امیدوار است به Hannaford مسئولیت برای کارگران در طول بیماری همه گیر.

مهاجر عدالت اجرا می شود برنامه ای به نام شیر با کرامت که وادار به شرکت ها برای خرید لبنیات تنها از مزارع که به دیدار برخی از استانداردهای حقوق بشر. ابتکار عمل را Hannaford بخشی از شیر را با کرامت برنامه شده است در جریان یک سال اما در میان همه گیر کسانی که تلاش کرده اند تقویت شده است.

چه یک بیماری همه گیر به نظر می رسد برای کارگران مهاجر

تلما گومز و عضو ورمونت جامعه مهاجر سابق لبنی کارگر و فعلی سازمان با مهاجر عدالت اشاره تنگ مسکن شرایط و بی امان کار برنامه به عنوان راه هایی که مهاجر farmworkers در حال مبارزه به خصوص در طول بیماری همه گیر.

“شرایط مسکن کاملا ناکافی در بسیاری از مزارع. بنابراین شما باید موقعیت های که در آن چندین کارگران های همان اتاق و پس از آن شما اضافه کردن این بیماری همه گیر به مخلوط” گومز گفت: صحبت کردن از طریق یک مترجم. “یک کارگر بیمار می شود هیچ راهی برای آنها را به خود جدا و یا به نگه داشتن دیگران از بیمار شدن.”

وقتی که می آید به مراقبت های پزشکی دسترسی گومز گفت: بسیاری از کارگران مهاجر باید ایمان کمی در سیستم بهداشت و درمان. در گذشته او گفت که آنها رفته اند به بیمارستان با یک بیماری شده است و زین با غیرممکن اسکناس های بزرگ. زمانی که آنها باید علائم به سادگی بسیاری از معامله با آنها و برای آنها صبر کنید برای از بین برود.

موانع زبان نیز دلسرد مهاجر farmworkers از به دنبال مراقبت.

مستند نشده, کارگران محروم از دریافت محرک چک از دولت فدرال و نه واجد شرایط برای مزایای بیکاری. هنگامی که مزارع نزدیک و یا کوچک — و آنها را بسته و تلاش — farmworkers از دست دادن نیست فقط درآمد خود را, اما همچنین مسکن خود را.

این برگ کارگران آسیب پذیر و بی خانمان گومز گفت. “سپس مردم را به سفر در سراسر در وسط همه گیر برای پیدا کردن یک راه برای زندگی است.”

بیشتر: ورمونت کشاورزان کوچک تعیین می شود برای زنده ماندن به عنوان coronavirus تعطیل رستوران فروش

این کمپین Hannaford

Hannaford شرکت مادر هلند مبتنی بر آهولد Delhaize دیدم 13.8 درصد رشد در فروش خود را در ایالات متحده زنجیر در Q1 سال 2020 است.

“آنها در حال ساخت پول بیشتر به دلیل این بحران و کارگران ساخت مواد غذایی خود را برای سوپر مارکت ها هنوز هم گرفتن آنچه آنها نیاز” Marita Canedo گفت.

موفقیت اقتصادی Hannaford در طول همه گیر الهام گرفته از یک تماس در روز در مهاجر عدالت در ژوئن 23. بیش از 200 نفر قرار داده شده تماس به Hannaford مدیر عامل مایک بدرد خوردن و دستیار او و یا چپ های صوتی و خواستار آن است که زنجیره ای پیوستن به شیر با عزت.

در بیانیه ای خطاب به مطبوعات آزاد یک Hannaford سخنگوی Ericka طفره رفتن گفت که این شرکت با تمرکز بر تهیه مسئولانه برداشت و منابع غذایی و اما پاسخ به سوالات خاص در مورد شیر با عزت مبارزات انتخاباتی.

“ما انتظار داریم همه تولید کنندگان ما به دنبال قانون و درمان کارگران نسبتا. ما نیاز به تامین کنندگان ما مطابق با استانداردهای نامزدی — شبیه به یک کد رفتاری — از جمله مقررات برای: چگونه آنها را درمان و جبران کارگران; حداکثر مجاز ساعت کار و روزهای; حق بیمه پرداخت اضافه کاری و محل کار سلامت و ایمنی” در بیانیه ای گفت:.

شیر با عزت اجازه می دهد تا کارگران به می گویند که چگونه حقوق خود را — چیزهایی مانند عادلانه دستمزد, زمان و شرایط ایمنی — در حال اجرا. در سال 2017 ورمونت بر اساس بستنی غول پیکر, Ben & jerry’s پیوست شیر با کرامت برنامه. در حال حاضر 100 درصد از خود لبنی تامین می آید از مزارع که با برنامه استاندارد برای کارگر کرامت است.

مستقل شخص ثالث, شورای, به نام شیر با عزت استانداردهای شورای گواهی انطباق و فراهم می کند پشتیبانی از خط برای تماس ها و نقض شکایت از کارگران است.

“از آنجا که ما می دانیم که این برنامه کار می کند و آن را موثر و پاسخ به سرعت به درگیری ها در مزارع و آن را در حال تغییر زندگی کارگران ما می دانیم که ما می خواهیم به گسترش این برنامه و بیشتر مزارع به بخشی از شیر را با عزت” Canedo, یک مهاجر عدالت سازمان گفت.

از اکتبر 2019 مهاجر عدالت شده است عامل یک کمپین عمومی ترک حروف با مدیریت های مختلف Hannaford فروشگاه و مدیر عامل شرکت. آنها مبارزه کرد و در خارج از Hannaford فروشگاه در سراسر کشور و در شمال شرقی.

بیشتر: Ben & jerry’s موافق به شیر با عزت کمپین

سپس هنگامی که COVID-19 ساخته شده سفر و در مبارزه میکند غیر ممکن است که تور تبدیل شد به یک سری از آموزشی آنلاین.

“ما نشان داده که ما در حال رفتن به نگه داشتن آرام است و ما در حال رفتن به نگه داشتن در رفتن” Canedo گفت: از تماس در مبارزات انتخاباتی. خواهد Lambek دیگر مهاجر عدالت سازمان اشاره کرد که این سازمان تا به حال 30,000 رسانه های اجتماعی برداشت آن روز.

Hannaford اعلام کرد در ژوئن 23 که آن کمک خواهد 250.000 دلار به مزارع در جنوب شرق از جمله 66 مزارع در ورمونت اما سازمان نیست بنابراین مطمئن شوید که آسیب پذیر ترین اعضای زنجیره تامین farmworkers خواهد شد تا به حال که پول.

“ما این را به عنوان راه دیگری برای شرکت ها برای شستن دست های خود را از گرفتن واقعا عمیق مسئولیت و ساخت در دراز مدت تغییر” Canedo گفت. “برنامه ما به ارمغان می آورد یک راه حل که برنده-برنده-برنده برای farmworkers مزارع و شرکت. در این مورد این شرکت تصمیم به انجام یک پروژه خیریه به عنوان یک گروه کمک و نه برخورد با مسائل واقعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>