Hamonic, Treliving را ‘خوب بحث’ بیش از انتخاب به انتخاب کردن از NHL ‘بازگشت به بازی’

زمانی که تراویس Hamonic به نام Calgary Flames مدیر کل براد Treliving با این خبر که او خواهد بود انصراف از لیگ ملی هاکی را “بازگشت به بازی’ برنامه آن نمی آمد از از آبی است.

داشتن معامله برای 29 ساله blueliner در تابستان سال 2017 Treliving شده است قادر به دریافت به دانستن بازیکن و فرد — به اندازه کافی به درک که چقدر از خانواده به معنای به او.

روز جمعه Hamonic اطلاع بود شعله های آتش از تصمیم خود و انتشار بیانیه ای از طریق ورزش و آژانس است که نشان دهنده او Titan ورزشی 365 نشان می دهد که دلیل اصلی او برای انتخاب به ورزش خود nhl on nbc راست بود چون دخترش, چارلی که شده بود با عجله به بیمارستان در هشت ماه با یک ویروس تنفسی در اوایل سال 2018 است. Hamonic تمایلی به قرار دادن خود و خانواده در حال حاضر دو-سال-دختر — در خطر ابتلا COVID-19.

او اولین بار NHLer به او نشان می دهد تصمیم به انتخاب کردن از “بازگشت به بازی’ طرح است.

Treliving گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که او تا به حال یک مولد چت با Hamonic روز جمعه و تعجب نیست از تصمیم خود.

“بدیهی است که حقوق خود و احترام به آن” Treliving گفت. “من تا به حال یک بحث خوب با تراویس درک که در آن او را از آمدن و میزان آن است. تراویس است که نه تنها یک بازیکن بلکه یک فرد من به خوبی می دانم. به عنوان من به او گفتم من احترام تصمیم خود را. هر بازیکن است که درست است که توانایی. اما مانند هر چیز دیگری تمرکز ما بر روی مردم است که در اینجا — این است که تنها راه آن است. تمرکز در حال رفتن به در ما آماده بیش از سه هفته بعد به بازی August 1st.

“ما می خواهیم او را از دست ندهید. اما شما به جلو حرکت می کند و این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

اما در پشت رایتر Hamonic آینده با شعله های آتش. این محصول از سنت Malo, Man,., می شود بدون محدودیت رایگان agent در پایان 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

اما Treliving نشان داد که کسانی که مکالمات را در زمان مقتضی اما نه در حال حاضر.

“من قصد ندارم به حدس و گمان و یا قرار دادن کلمات در Travis’ ساله بود که تصمیم خود را” Treliving گفت. “از نظر من احترام به آن. UFA, همه چیزهای که ما نگران آماده شدن برای وینیپگ. که ما نگران حال حاضر. این ورزش سخت است بنابراین شما باید منحصر به فرد با تمرکز بر روی کاری که در دست است و همه ما در حال رفتن به. ما در حال رفتن به فوق العاده با تمرکز بر روی کاری که در دست و سپس وارد شدن به ادمونتون و آماده شدن برای ما در دور اول سری.

“چه می شود که تراویس و یا هر بازیکن دیگر قراردادی وضعیت یک بحث برای یک روز دیگر.”

که همچنین می رود برای سال 2020 NHL پیش نویس و رایگان-آژانس دوره است که نقل مکان کرد و پیش از آن معمول فصل تابستان خرما به سقوط و پس از نهایی جام استنلی.

“ما 100% تمرکز (دوشنبه) و پس از آن خواهید بود همه از کار ما انجام می شود در اردوگاه های آموزشی و پس از آن آماده برای مجموعه ما در برابر وینیپگ” Treliving گفت. “در حال حاضر که ما جدول زمانی و تاریخ … آماده سازی ما برای بسیاری از کسانی که همه چیز در محل در مه و ژوئن با احترام به سراغ جلسات و پیش نویس و تهیه به صورت رایگان آژانس. تغییرات هیچ چیز در این زمینه است. ما باید یک گروه سراغ کارمندان و کارکنان مدیریت.

“اما سازمانی با اولویت در حال آماده شدن برای وینیپگ.”

[email protected]

شعله های آتش اردوگاه های آموزشی برنامه

@ Scotiabank Saddledome — یخ همه بار بسته به

جولای 13 — گروه 1 @10 صبح; گروه 2 @12:15 بعد از ظهر

جولای 14 — گروه 1 @10 صبح; گروه 2 @12:15 بعد از ظهر

جولای 15 — گروه 1 @10 صبح; گروه 2 @12:15 بعد از ظهر

شعله های آتش پیش بینی ترکیب اولیه

فاز 3 فهرست

جلو

جانی Gaudreau — Sean موناهان — الیاس Lindholm

اندرو Mangiapane — Mikael Backlund — متی Tkachuk

میلان Lucic — Derek Ryan — دیلون Dube

سام بنت — علامت Jankowski — توبیاس Rieder

(Austin Czarnik زک رینالدو آلن Quine, متی, فیلیپس, Glenn Gawdin بایرون Froese آدم Ruzicka دوستان رابینسون)

دفاع

علامت جوردانو — TJ برودی

نوح Hanifin — Rasmus اندرسون

اریک Gustafsson — Derek Forbort

(الیور Kylington مایکل سنگ الکساندر Yelesin, Juuso Valimaki, Connor Mackey)

GOALIES

دیوید Rittich

مخفی تالبوت

(Jon Gillies, Artyom Zagidulin)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>