Gustafsson امیدوار است برای کمک به شعله های آتش’ بازی قدرت حرارت بالا برای ارسال-فصل

اریک Gustafsson هرگز تصور کلگری کاملا شبیه به این.

“آب و هوا در اینجا فوق العاده است. آن را بزرگ بوده است در سوئد بیش از حد, اما این داغ” Gustafsson شگفت زده در طول مراحل اولیه از اولین اردوگاه آموزشی با شعله های آتش. “زمانی که من برای شیکاگو قبل از من در اینجا فقط در فصل زمستان. و این بود که همیشه خیلی لعنتی سرد زمانی که ما به اینجا آمد. پس این خوب است.

“من هنوز در تعجب آب و هوا. هفته اول بوده است.”

شاید ما نمی خواهد بگوید که اریک اوت آخر هفته طولانی و خورشید هنوز کاملا بی سابقه است.

سپس دوباره 28 ساله defenceman و شعله های آتش تیمی خواهد بود زندگی در داخل NHL hub-حباب در ادمونتون ،

در چهار و نیم ماه در شعله های آتش’ حقوق و دستمزد Gustafsson به سختی صرف هر زمان در Cowtown.

او به دست آورد از Chicago Blackhawks در فوریه. 24 مهلت تجارت پیوستن جدید خود را خدمه در جاده ها است. او تا به حال مناسب برای فقط در سه بازی در Saddledome که این اقدام متوقف شد با توجه به همه گیر.

“این است که یک دیوانه در سال” Gustafsson گفت. “در شیکاگو اما نوع می دانستم که من که قرار بود به داد و ستد مانند دو هفته قبل از مهلت. و سپس من به اینجا آمد و شد با بچه ها برای سه یا چهار هفته — آنها همه بچه ها به من کمک کردند تا با همه چیز — و سپس آنها آن را تعطیل کند. بنابراین آن را به یاد می شود برای یک سال.

“اما من فکر می کنم اگر ما می تواند در پایان این فصل مانند ما می خواهیم به در پلی آف را نیز به یاد می شود به عنوان هیجان انگیز سال حتی اگر ما متوقف به مدت چهار ماه. پس از آن همه بستگی دارد چگونه ما در پایان این اجرا حذفی.”

Gustafsson می تواند عمده ای می گویند که در یک پتانسیل X-factor به صورت شعله های آتش در یک ویدئو از پنج بازی در سری برابر Winnipeg Jets و امیدوارم فراتر از آن.

نرم و صاف کردن شلغم است و کارفرمایی در کلگری بالا قدرت-بازی بازی های واحد تنها defenceman در چه چیزی می تواند یک مولد قدرت. جانی Gaudreau الیاس Lindholm, شان موناهان و متی Tkachuk نیز بازیگران در PP1. (علامت جوردانو زد نقطه برای بسیاری از فصل اما همه نشانه این است که مرد جدید در شماره 56 خود ادامه خواهد داد به ویژگی های که در نقش اجازه می دهد این تیم به کمی کاهش حجم کار خود کاپیتان و ساعت-رهبر.)

Gustafsson را جمع آوری کرده و سه پاس گل در هفت تفرج تا کنون در شعله ور C — از جمله یک یاور در انسان استفاده در اولین بازی خود با باشگاه — اما به خبرنگاران گفت که او فکر می کند او ممکن است آن را کمی بیش از حد امن بلافاصله پس از تغییر آدرس و چهره او هنوز هم بیشتر به ارائه.

“این قدرت-بازی بازی های واحد ما در حال حاضر یکی از بهترین من شده است بازی با,” او گفت: ستایش بالا از او با امثال پاتریک کین و جاناتان Toews به عنوان یک واحد ویژه-teamer در شهر باد می وزد. “تو جانی هاکی. شما رو Chucky, موناهان, Lindholm … آنها همه بچه ها خیلی خوب. آنها به من در بازی اول و مرا در زیر بال خود را و آنها به من کمک کرد و با بسیاری از مسائل است. من احساس اعتماد به نفس در بازی اول از سمت راست شروع.

“برای بازی با کسانی که بچه ها آن را سرگرم کننده است. من فکر می کنم ما شروع خوبی کنیم و سپس با نوع پهن کردن یک کمی اما سه بازی گذشته (قبل از مکث) من فکر می کنم ما خوب واقعی. ما به جایی که ما می خواستیم. من فکر می کنم اگر ما می توانید شروع خواهم که در برگشتی اینجا, من فکر می کنم ما می توانیم یک بازی سرگرم کننده قدرت-بازی بازی های واحد.”

برای موفقیت پس از فصل فشار در این بی سابقه ای را راه اندازی مجدد شعله های آتش نیاز خود را در بازی قدرت به حرارت تا …

درست مثل آب و هوا است.

“من فکر می کنم اگر شما یک خوب P. K. و با یک قدرت خوب در بازی پلی آف من فکر می کنم شما می توانید برنده یک سری که” Gustafsson گفت. “هنگامی که ما بر روی یخ به عنوان یک قدرت در بازی های حذفی, ما باید به آماده شود. ما باید آماده به نمره برخی از اهداف است. ما باید به آماده را به آن حرکت. حتی اگر ما نمی, نمره, هدف ما فقط باید به این حرکت با ما و سعی کنید به بچه های دیگر بر روی نیمکت.

“و P. K. بیش از حد. من فکر می کنم P. K. و قدرت بازی در پلی آف این مهم ترین چیز است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im