مهمان نظر: ترودو دولت سیاست های انرژی ساخت شغل و سرمایه گذاری ناپدید می شوند

اشلی Stedman و المیرا Aliakbari

این ترودو دولت آسیب رساندن به سیاست های انرژی به کمک های قابل توجهی از دست دادن شغل و 35 درصد کاهش در نفت و گاز سرمایه گذاری بیش از پنج سال گذشته — و این فقط آغاز از خبر بد.

با یک توجه نو به آمار کانادا گزارش سرمایه گذاری در بخش انرژی می تواند کوچک اضافی 40 درصد در سال جاری و همچنین 220,000 بیشتر مشاغل از دست داد.

این گزارش همچنین با اشاره به آشکار — که “صنعت نفت و گاز مهم کمک کننده به اقتصاد کانادا است.”

آن زمان این دولت فدرال اذعان این واقعیت و اتخاذ یک رویکرد جدید به این صنعت به جای کمک به فروپاشی سرمایه گذاری.

برای مثال در مدت کوتاهی پس از به قدرت رسیدن در سال 2015 ترودو دولت لغو شده قبلا مورد تایید شمالی دروازه خط لوله و اعمال نظارتی جدید بار (از جمله در نظر گرفتن تولید گازهای گلخانه ای تولید شده توسط مصرف کنندگان) در انرژی شرق خط لوله که رندر پروژه غیر اقتصادی و در نهایت منجر به لغو.

سپس اتاوا تصویب لایحه C-69 که به ایجاد یک سازمان جدید به بررسی پروژه های زیربنایی از جمله انرژی و خطوط لوله تزریق معیارهای ذهنی مانند “اجتماعی” و “جنسیت” مفاهیم به پروژه تجزیه و تحلیل.

این جدید ذهنی مقررات برای پروژه های بزرگ ایجاد عدم اطمینان در مورد چگونه — و اگر — جدید پروژه های زیربنایی را تایید کنید (در ماه فوریه تک منابع لغو شد پیشنهاد خود را 20 دلار-میلیارد مرزی cenovus معدن با استناد به عدم قطعیت با وجود هشت سال تنظیم مقررات بررسی).

در واقع اعتماد به نفس سرمایه گذار بسیار کم به نظر می رسد تنها راه برای دریافت پروژه های انجام شده برای متوسط کانادایی (از طریق خود دولت) به فرض تمام یا بخشی از ریسک مالی (دولت فدرال مجبور به خرید ترانس کوه خط لوله و آلبرتا دولت مجبور شد برای ایجاد یک سرمایه گذاری بزرگ در Keystone XL).

این ترودو دولت نیز به تصویب تانکر نفت توقف عمل می کنند که محدود به تانکرهای حامل نفت کانادا خاموش بریتیش کلمبیا ساحل شمالی و خاموش و دسترسی به بازارهای جدید است.

پس از آن وجود دارد ملی مالیات بر کربن که افزایش هزینه ها در بخش تولید نفت 25% (به خصوص سخت ضربه با توجه به این که ایالات متحده ندارد قابل مقایسه کربن-قیمت گذاری).

و اخیرا در نور اقتصادی تعطیلی و رکود اقتصادی دولت از راه اندازی اورژانس کمک برنامه به ارائه بودجه اضطراری برای شرکت های بزرگ قادر به امن وام از بانک ها و وام دهندگان خصوصی.

اما برای دسترسی به برنامه های شرکت ها باید متعهد به کمک به کانادا در پاریس توافق مورد آب و هوا و ملی هدف net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

قابل توجه دیگر داخلی و بین المللی برنامه های کمک های لازم را از جمله الزامات زیست محیطی.

دوباره اتاوا سیاست رویکرد باعث شد تا 35 درصد کاهش در نفت و گاز سرمایه گذاری بین 2015 و 2019.

و ریزش های بیشتر انتظار می رود با توجه به همه گیر و قیمت نفت پایین است که باید جدی اقتصادی مفاهیم.

با توجه به StatsCan کانادا رشد اقتصادی خواهد بود 1 تا 2 درصد پایین تر اگر اعلام کرد کاهش سرمایه گذاری توسط چند شرکت های انرژی تحقق یابد.

و مهمتر کمتر از نفت و گاز سرمایه گذاری به معنی کمتر درآمد برای دولت ها از جمله دولت فدرال است که اجرا خواهد شد شکستن رکورد $343 میلیارد کسری بودجه در این سال است.

برای یک بخش یک بار دیده می شود به عنوان جذاب در چشم سرمایه گذاران این خروج از سرمایه گذاری و تولید و مقدار مورد نیاز شغل باید از خواب بیدار دولت فدرال است.

کانادا نیاز به یک رویکرد جدید به بخش انرژی — ما به سادگی نمی توانیم به ادامه همین مسیر مخرب.

اشلی Stedman و المیرا Aliakbari در حال تحلیلگران در موسسه فریزر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im