مهمان نظر: تعویق مالیات خوب است اما درست کاهش مالیات مورد نیاز است

کلگری نمایندگان باید بودجه را برای کمک به تلاش خانواده ها و کسب و کار و آب و هوا این طوفان اقتصادی.

آنها فقط نیاز به اراده سیاسی آن را به اتفاق می افتد.

شورای شهر به تازگی به تصویب مالیات بر ملک تعویق طرح است که اجازه می دهد تا Calgarians برای به تعویق انداختن پرداخت مالیات بر دارایی مجازات-رایگان تا پایان ماه سپتامبر. برای صاحبان کسب و کار کوچک در تلاش برای نگه داشتن کارکنان شاغل و یا پدر و مادر که نگران قرار دادن مواد غذایی بر روی میز نداشتن به پرداخت مالیات بر املاک تا سپتامبر. 30 است و خبری خوش آمدید.

اما اگر Calgarians نمی تواند اموال خود را به صورت حساب های مالیاتی امروز وجود دارد در معرض خطر جدی است که مالیات دهندگان نمی خواهد که بودجه در دسترس برای پرداخت مالیات بالاتر لایحه چند ماه از هم اکنون. به همین دلیل شورای نیاز به ارائه واقعی کاهش مالیات با کاهش بار مالیاتی به طور کلی نه فقط ضربه مالیات می تواند به پایین جاده.

در طول شورا در آخرین جلسه شورای. Jeromy فورکوش پشتیبانی شده توسط ک. Sean چو تحت فشار قرار دادند که برای بیشتر کاهش مالیات.

“این پیشنهاد برای افزایش مالیات بر املاک توسط هفت و نیم درصد است اما ارائه deferrals فقط قابل قبول نیست” اظهار داشت فورکوش.

شورای شات پایین فورکوش’ پیشنهاد 13-2.

مشترک مقاومت مواجه به ارائه بیشتر کاهش مالیات بود که این شهر از نظر قانونی موظف به تعادل بودجه خود را. اساسا این شهرستان است گفت: اینطور نیست که بودجه به مالیات دهندگان ، به صندوق بودجه امسال این شهرستان نیاز به $1.9 میلیارد دلار از مالیات بر املاک. با مالیاتی اخیر تغییر این بدان معناست که این شهر هنوز هم نیاز به جمع آوری حدود 82 میلیون نفر از مالکان و حدود 76 میلیون دلار از کسب و کار در هر ماه است.

این صدا ممکن است مانند یک مقدار زیادی از پول, اما, این شهرستان دارای منابع مالی برای ارائه در کوتاه مدت کاهش مالیات. تنها چیزی که فاقد آن است تمایل نمایندگان برای کاهش صورت حساب های مالیاتی و زندگی را کمی ساده تر برای Calgarians.

در حال حاضر این شهرستان دارای $76.5 میلیون را کنار بگذارند در یک شرکت دوغاب صندوق. شورای با استفاده از این دوغاب صندوق به Calgarians’ دلار مالیات به دست برداشت کسب و کار. حتی در بهترین زمان با استفاده از دلار مالیات جمع آوری شده از زمان کلگری کسب و کار خود را به صندوق رقبای بالقوه سیاست بد. اما در طول این بحران این منصفانه نیست برای کوچک-صاحبان کسب و کار که ممکن است هرگز باز کردن درهای خود را دوباره به پول خود را مشاهده کنید doled به تالار شهر مورد علاقه های شما.

شورا می تواند با ارائه همه کلگری کسب و کار و یا تقریبا هر خانواده با یک ماه مالیات املاک تعطیلات به سادگی با استفاده از $76.5 میلیون است که احتکار در شرکت دوغاب صندوق. این شهر دیگر پول کنار گذاشته برای پروژه های آینده است. به عنوان گزارش شده است این شهرستان دارای 25 میلیون دلار را کنار بگذارند برای هنر عوام گسترش است. در سال گذشته این شهرستان به تصویب 20 میلیون دلار برای برنامه ریزی و طراحی کوهپایه ورزشی پارک که شامل جدید fieldhouse. به گزارش Postmedia در ژانویه 2019 در شهرستان انتظار می رود تراشه در $52 میلیون در سال به سمت خط سبز LRT. پس از این اتفاق شورای 2017 تصویب به کنار $23.7 میلیون دلار در هر سال برای خط سبز هزینه. هر دلار مالیات خود را کنار بگذارند برای این پروژه ها باید هدایت شود می تواند برای تسکین فوری. پس از خشم عمومی در bungled پروژه های هنر شورای شهر رای به تعلیق آن برنامه هنر در سال 2017. اما به جای به طور کامل پایان برنامه, شورای, شده است, ذخیره سازی میلیون ها دلار در یک هنر رزرو که در حال حاضر می تواند کارگردانی برای تسکین.

ما را بهبود می یابند از این زمان دشوار است. هنگامی که ما همه ما می تواند به بازگشت به کشتی بازو که بیش از پروژه های آینده و برنامه باید پیش بروید.

اما تا آن زمان Calgarians نیاز به مقامات منتخب خود را به اولویت بندی فوری تسکین بالاتر از آینده خوب-به-پروژه هنر عمومی ذخایر و یک صندوق است که نیروهای کلگری کسب و کار به پرداخت برای رقبای بالقوه.

فرانکو Terrazzano است آلبرتا مدیر برای مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>