مهمان نظر: دولت و شهرداری و هزینه های کار را از دست داده اند در تماس با واقعیت

تلاش خانواده ها و کسب و کار نمی تواند استطاعت به پرداخت صورتحساب مالیات بر دارایی به صندوق پف کرده دولت شهری. آلبرتا شهرداری ها باید برای کاهش این بار با پرداختن هزینه فیل در اتاق: کار.

برای بسیاری از بهره کار در خارج از دولت در پنج سال گذشته بوده است چیزی کمتر از یک کابوس کامل از زیان کاهش دستمزد و بیکاری. اما برای کارمندان دولت آن را تا حد زیادی شده است کسب و کار به عنوان معمول است.

کانادا مالیات دهندگان فدراسیون منتشر شد گزارش مقایسه آلبرتا شهرداری دولت هزینه های کار با واقعیت های مالی رو بهره کاری خارج از دولت بین 2014 و 2018 و کنتراست سرسام آور است.

آلبرتا دولت و شهرداری و هزینه های کار که با افزایش حدود 873 میلیون و یا 17 درصد پیشی رشد جمعیت (پنج درصد) و تورم (هفت درصد). اما از همه مهمتر در حالی که دولت و شهرداری و هزینه های کارگری افزایش یافت و صدها میلیون دلار و مجموع کل خسارت پرداخت شده به همه آلبرتا کارکنان کاهش یافته و شش درصد است.

به جای تسکین بسیاری از تلاش بهره بودند مجبور به چنگال بیش از دلار مالیات برای پوشش دولت در حال رشد نیروی کار ،

آلبرتا دو تا از بزرگترین شهرهای هر دو خود را افزایش هزینه های کار با بیش از 200 میلیون دلار بین سال های 2014 و 2018. با هزینه های کار ساخت بیش از نیمی از کلگری و ادمونتون بودجه مقدار مطلق دلار مالیات خواهید به پرداخت هزینه برای شهرستان حقوق و مزایای قابل توجهی است. اما آنچه ممکن است بیشتر در مورد از واقعی دلار رقم این نوع از قدرت پردازش ما دلار های مالیاتی برای پرداخت.

هر دو شهرستانها صدها نفر از کارکنان که واجد شرایط دریافت یکی نیست اما دو حقوق بازنشستگی زمانی که آنها بازنشسته شوند. اکثریت قریب به اتفاق آلبرتا کارگران خارج از دولت دریافت نمی کنید هر محل کار بازنشستگی, ذهن هرگز ،

در حالی که ادمونتون به وضوح کار را به انجام به آدرس آن بالونی هزینه های شهر کلگری کار لایحه تبدیل شده است به طور کامل جدا از واقعیت است.

کلگری صرف بیش از هر دیگر عمده کانادا شهرستان همراه در چند بازنشستگی برای کارکنان خود را. Calgarians نیز مشکوک افتخار زندگی در تنها عمده کانادا شهرستان فراهم می کند که برخی از آن شهر کارکنان با سه بازنشستگی و شهردار با دو. شهردار ناهید jasper de valk دوم و به طور کامل مالیات حقوق بازنشستگی است که در علاوه بر این به این شهر استاندارد طلا اندود شورای برنامه ریزی بازنشستگی است که هزینه های Calgarians بیش از شورای حقوق بازنشستگی در ونکوور و اتاوا, ادمونتون ترکیب شده است.

آلبرتا شهرهای کوچکتر نیز باید مقدار زیادی از کار را به انجام به مهار خود هزینه های کار. Leduc, صنوبر, بیشه و ایردری همه دیدم خود شهر هزینه های کارگری افزایش می دهد بیش از 30 درصد بین 2014 و 2018.

در میان آلبرتا متوسط شهرداری (جمعیت بين 5000 تا 30000 نفر) شهرداری منطقه Taber, Greenview و Blackfalds تا به حال سریعترین رشد هزینه های کار. کوچک آلبرتا شهر با سریعترین رشد هزینه های کار بودند Gadsby, Edberg و Lougheed که همه خود را دیدم هزینه های کار بیش از دو بین 2014 و 2018.

اخیر سه گانه-whammy از COVID-19 سلامت همه گیر اقتصادی shutdown و 2020 قیمت نفت سقوط بیشتر تشدید اختلاف بین کارکنان دولت در آلبرتا و هر کس دیگری است. در حالی که تعدادی از بخش خصوصی و اشتغال در آلبرتا, کاهش 20 درصد بین ماه های فوریه و مارس دولتی اشتغال کاهش یافته و هشت درصد است.

“کارمندان دولت را بدست طریق اقتصادی و خاموش کردن تا حد زیادی صدمه ندیده” را نوشت فریزر موسسه Tegan تپه و نیلس Veldhuis است.

مالیات بر املاک به خصوص مضر برای استقبال خانواده ها و کسب و کار است که هنوز هم مدیون این بزرگ لایحه مالیات بر خانه و دفاتر خود را. بهره باید معنی دار کاهش مالیات و که نیاز به شهرداری دولت برای کاهش هزینه و گرفتن برخی از هوا از خود بالونی هزینه های کار.

فرانکو Terrazzano است آلبرتا مدیر برای مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>