مهمان نظر: وزیر Shandro مناسب است به گسترش آلبرتا آفتاب لیست

بزرگترین روز به روز هزینه برای دولت آلبرتا است, هزینه های کار. و با جای پای مالیات دهندگان این لایحه سزاوار ما می دانیم که چقدر ما در حال پرداخت برای همه کارکنان دولت با شش رقم حقوق.

در حالی که آلبرتا آفتاب لیست افشا حقوق و مزایای کارمندان بیش از $111,000 در هر سال و کارکنان سازمان های دولتی مانند آلبرتا خدمات بهداشتی ساخت بیش از $132,000 هر سال آفتاب لیست دارای یک نقص جدی: آن را پوشش نمی دهد همه کارگران پرداخت با کیف پول عمومی.

وزیر بهداشت تایلر Shandro پیشنهاد برای گسترش آفتاب لیست شامل همه پزشکان از طریق پرداخت مالیات دلار است. با حدود 10 درصد از کل بودجه استانی رفتن به پرداخت پزشکان این است که گام های لازم برای شفافیت دولت.

“پس از بهره باید بدانید حقایق دولت نیز کاوش معرفی پزشک جبران شفافیت” Shandro اعلام کرد.

به عنوان Shandro همچنین با اشاره علنا افشای دکتر غرامت است که در حال حاضر در حال انجام در B. C., Manitoba, Ontario, New Brunswick, و, Newfoundland and Labrador اعلام کرده است که آن را به نگاه به یک شبیه آفتاب لیست.

اگر لازم بود یک استان است که باید برای عموم فاش پزشکان پرداخت آن خواهد بود آلبرتا که در آن پزشکان هزینه ها به طور قابل توجهی بالاتر از در دیگر استان ها.

در $413,000 سالانه به طور متوسط هزینه برای خدمات پرداخت به پزشکان در مورد $100,000 بالاتر در آلبرتا از میلاد انتاریو و کبک.

و اگر ما را به ما در هر فرد پزشکان هزینه ها در خط با این بزرگ دیگر استان های مالیات دهندگان را نجات دهد بیش از 900 میلیون دلار در هر سال است.

به اعتبار خود Shandro می خواهد آلبرتا برای پیشی گرفتن از سایر استان ها در شفافیت.

“(دیگر) استان سادگی انتشار ناخالص پرداخت [پزشکان] بدون هر گونه اقدامات بیشتری برای زمینه گفت:” Shandro در سوال دوره است.

“ما لیست را … افشای نام پزشک تخصص ناخالص پرداخت تعداد روز کار منحصر به فرد بازدیدکننده داشته است بیمار و تعداد بازدیدکننده داشته است بیمار.

“این خواهد بود که مراتب و بالاتر از شفاف ترین و جامع از هر آفتاب لیست در کانادا است.”

دلیل خوبی وجود دارد Shandro است که با توجه به اضافه کردن تعداد بازدید به جای فقط کلی پرداخت به پزشکان.

که اجازه می دهد تا بهره برای دیدن آنچه که ارزش ما در حال دریافت برای ما دلار مالیات نه تنها مقدار دلار مالیات پرداخت کردن.

بیشتر موشکافی کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود هزینه های خود ادامه ندهید به رشد از گام با خدمات ارائه شده و یا چه بهره می توانید استطاعت. به مراتب پیشی رشد جمعیت و تورم بیش از دهه گذشته آلبرتا هزینه های پزشکان پایدار نیست. که صرف افزایش 300% از سال 2002 است که بسیار بزرگتر از رشد در دیگر استان ها با توجه به KPMG گزارش به روبان آبی پانل در آلبرتا امور مالی.

و در حالی که میزان خدمات ارائه شده توسط یک آلبرتا پزشک خانواده کاهش 7% متوسط هزینه برای خدمات افزایش 37 درصد از سال 2009 تا سال 2016. علاوه بر پرداخت به پزشکان افزایش بیش از 20 درصد بین 2014 و 2018 در حالی که مجموع دستمزد کارگران در سراسر استان کاهش یافته است 6 درصد.

بقیه کابینه باید دنبال Shandro رهبری و گسترش آفتاب لیست قوانین برای همه کارکنان تحت صلاحیت این دادگاه ها.

این بدان معناست که کارکنان در معاف تاج شرکت ها مانند آلبرتا مدیریت سرمایه گذاری شرکت های نفت و گاز, جنگ, اتاق مدرسه محلی تخته همراه با شهرداری سیاستمداران باید از همه توان موجود در یک واحد آفتاب لیست است که به راحتی در دسترس برای مالیات دهندگان به عنوان طولانی به عنوان جبران خسارت خود را بالاتر از $111,000 آستانه.

مالیات دهندگان هستند جای پای دولت بزرگ کارگری بیل و ما سزاوار به دانستن در مورد بزرگ شش رقم paycheques بودن doled.

Shandro پیشنهاد شامل پزشکان در آفتاب لیست اولین گام خوب است.

حالا بقیه همکارانش باید به دنبال کت و شلوار.

فرانکو Terrazzano است آلبرتا مدیر برای مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>