مهمان نظر: کنی باید هدف آلبرتا مالیات بر درآمد مشکل در COVID بازیابی

این COVID-19 رکود اقتصادی به شدت آسیب دیده آلبرتا در حال حاضر مبارزه اقتصادی; های اخیر RBC هوا برآورد استانی اقتصاد خواهد قرارداد با 11.2 درصد در سال جاری.

برای کمک به پرورش قوی بازیابی کنی دولت باید هدف استان را مالیات بر درآمد شخصی نرخ که غیررقابتی حتی قبل از رکود اقتصادی ضربه.

در 2015, آلبرتا دولت جایگزین آن تنها مالیات بر درآمد شخصی (گودال) نرخ 10% با پنج مالیات نرخ از جمله نرخ بالای 15٪. در سال 2016 ترودو دولت اضافه شده جدید بالا, شخصی, مالیات بر درآمد فدرال نرخ, افزایش نرخ بالا از 29 درصد به 33 درصد.

از آنجا که این دو تغییرات آلبرتا بالا در ترکیب رای (فدرال و استانی) افزایش یافته و از 39 درصد به 48 درصد.

در همان زمان فدرال اصلاحات مالیاتی در ایالات متحده کاهش بالا فدرال مالیات بر درآمد شخصی نرخ 2.6 درصد از 39.6% به 37%.

همانطور که اشاره شد در یک مطالعه جدید توسط موسسه فریزر, Alberta رفت و از داشتن کمترین ترکیب بالا نرخ مالیات (فدرال و استانی/وزارت امور خارجه) از همه 61 حوزه های قضایی در کانادا و ایالات متحده آمریکا در سال 2014 (از جمله ولایات متحده, واشنگتن d. C.) به داشتن 10 بالاترین ترکیب نرخ 2019.

این استان به خصوص غیررقابتی در مقایسه با ایالات متحده در حوزه های قضایی با انرژی بخش است که رقابت برای استعداد و سرمایه گذاری است.

در واقع, آلبرتا است به طور قابل توجهی بالاتر بالا در ترکیب نرخ مالیات بر درآمد از تمام هفت انرژی-تولید آمریکا — آلاسکا, کلرادو, لوئیزیانا, داکوتای شمالی, اوکلاهما و تگزاس و وایومینگ.

سه نفر از این آمریکا — آلاسکا و تگزاس و میشیگان — هیچ دولتی سطح مالیات بر درآمد شخصی به این معنی است که تنها 37 درصد بالا فدرال نرخ مالیات اعمال می شود.

به عنوان یک نتیجه, آلبرتا بالا در ترکیب با نرخ 11 درصد بالاتر از نرخ بالا در این کشورها.

البته سیاست های مالیاتی در آلبرتا باید در این زمینه گسترده تر از این استان را در وضعیت مالی از جمله استان کسری بودجه بزرگ است.

اما تلاش برای مبارزه با کسری بودجه با حفظ بالا گودال نرخ است و نه عاقلانه.

بالا گودال نرخ دلسرد کار و پس انداز و سرمایه گذاری.

اصلاح و کاهش هزینه های دولت بهتر است — بیشتر نرم افزار-رشد — استراتژی برای کاهش کسری بودجه.

علاوه بر این بالا گودال نرخ می تواند مردم را تحت تاثیر قرار تصمیم گیری که در آن به کار و یا شروع کسب و کار جدید.

همه چیز برابر حوزه های قضایی با بالاتر گودال نرخ کمتر احتمال دارد برای جذب حرفه ای موبایل و کارآفرینان از حوزه های قضایی با نرخ پایین تر است.

در نظر بگیرید ماهر و حرفه ای با درآمد بالا و یا یک وعده کارآفرین با یک طرح کسب و کار قوی که تصمیم گیری که در آن او می خواهد به زندگی می کنند.

او هم می تواند زندگی در آلبرتا و در صورت بالا در ترکیب با نرخ 48% و یا زندگی در تگزاس با بالا خود را در ترکیب رای از 37 درصد.

البته مردم در نظر گرفتن طیف گسترده ای از عوامل در زمانی که تصمیم گیری که در آن به زندگی می کنند, سرمایه گذاری و ایجاد شغل.

اما گودال نرخ یک عامل است.

به عنوان آلبرتا, اقتصاد ظهور از COVID-19 ما باید به دنبال راه هایی برای حمایت از بهبود و رفاه.

ایجاد رشد اقتصادی سیاست های مالیاتی را بهره و اقتصاد یک فرصت بهتر از دوره نقاهت.

با پرداختن به آلبرتا مالیات بر درآمد شخصی مشکل کنی دولت می تواند کمک به رونق بازگشت به آلبرتا.

Tegan تپه و بن ایسن در حال اقتصاددانان در فریزر موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de