مهمان نظر: کنی دولت باید ادامه با مالیات شرکت ها کاهش

آلبرتا است در تلاطم یک رکود اقتصادی شدید.

برتر جیسون کنی هشدار داد که “عمیق سختی” بدتر از هر چیزی از 1930s.

هزاران نفر از یک خانواده هستند و رنج می برند از دست دادن شغل و کاهش درآمد و خیره به آینده نامشخص.

با بسیاری از مردم در مواجهه با مشکلات وحشتناک, برخی ممکن است در نظر گرفتن آن نسبت به در نظر گرفتن نیاز برای شرکت کاهش مالیات در این استان است.

اما واقعیت این است که قدرت اقتصادی که در آن آمده خواهد لولا در قسمت در حد استانی دولت حفظ pro-رشد مالیات و مقررات محیط زیست است.

به عنوان یک بخشی از این تلاش کنی دولت باید اقدام با برنامه ریزی مالیات بر درآمد شرکت ها کاهش خواهد شد که کاهش کلی مالیات بر درآمد شرکت ها (CIT) رای از 12 درصد به 8 درصد بیش از یک دوره چهار ساله.

بیایید شروع شده توسط به دنبال در دلایل چرا CIT کاهش مهم هستند.

به عبارت ساده CIT یکی از اقتصادی ترین-اجزای مضر از ما مالیات مخلوط.

در درستی با عنوان مطالعه پرهزينه ترين مالیات از همه منتشر شده توسط دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی اقتصاددانان Ergete Ferede و Bev Dahlby نشان داد CIT باعث آسیب های اقتصادی (هر دلار مطرح شده) نسبت به سایر اشکال از پرداخت مالیات.

به عبارت دیگر CIT یکی از مضر ترین راه های بالا بردن درآمد دولت.

به این ترتیب شواهد نشان می دهد کاهش CIT به عنوان برنامه ریزی شده می تواند کمک به افزایش آلبرتا بازیابی در حاشیه.

به این ترتیب, کنی, دولت باید مقاومت در برابر تماس برای قرار دادن برنامه ریزی شده CIT امداد در برگزاری به طور موقت به دلیل آلبرتا کسری بودجه بزرگ است.

این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در انتاریو که دولت لیبرال “به طور موقت” با تاخیر یک طرح برای کاهش CIT از 11.5 تا 10٪.

متاسفانه برای انتاریو اقتصاد (و ساکنان انتاریو) که “موقت” تاخیر تقریبا یک دهه در حال حاضر وجود دارد و هیچ نشانه آن است که دولت استانی طرح به دنبال از طریق وعده داده شده-اما-حالا-تقریبا فراموش شده CIT طرح کاهش.

در انتاریو تجربه نشان می دهد که ظاهرا موقت تاخیر از مهم اصلاحات مالیاتی می تواند به راحتی تبدیل به دائم.

البته مبارزه با کسری بودجه باید یک هدف مهم برای کنی, دولت, اما حفظ بالاتر CIT نرخ اقتصادی-مضر استراتژی برای تلاش به رسیدن به آن.

در نهایت بهبود خواهد آمد به آلبرتا.

هنگامی که آن را ندارد, سیاست انتخاب خواهد نفوذ قدرت است که بازیابی.

یکی از راه کنی دولت می تواند به بهره بهترین فرصت برای رونق در سال های پیش رو است که برای ایجاد یک حرفه ای-رشد مالیات بر محیط زیست است.

اقدام به برنامه ریزی CIT کاهش یک مثال از اینکه چگونه این می تواند انجام شود.

دوباره, داده, چگونه به شدت آلبرتا خانواده ها تلاش برخی ممکن است آن را در نظر حساس و یا از لمس به تمرکز بر روی شرکت های بزرگ کاهش مالیات.

در واقع یکی از بهترین راه دولت می تواند کمک به بهره بازیابی از دست داده و شغل و درآمد است که به منظور کاهش مالیات است که به اقتصاد صدمه دیده بیشتر است.

هیچ گلوله جادویی برای از بین بردن تمام آلبرتا مشکلات اقتصادی.

این نوع از نرم افزار-رشد مالیات کاهش می دهد این استان یک فرصت بهتر در قوی بازیابی و کمک به ایجاد شغل و درآمد سود بهره به شدت نیاز است.

بن ایسن است که یک تحلیلگر با فریزر موسسه آلبرتا رفاه ابتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>