مهمان نظر: ‘معامله منصفانه’ پنل سمت راست به نظر آلبرتا خروج از CPP

در چهارشنبه آلبرتا “معامله منصفانه” پنل گزارش خود را که توصیه آلبرتا که به منظور توسعه یک طرح برای خروج از طرح بازنشستگی کانادا (CPP).

برتر جیسون کنی تایید و توصیه و اشاره کرد که “بهره به ما گفته اند چه یک معامله منصفانه به نظر می رسد برای استان ما — آن متشکل از استقلال بیشتر, بهتر, نمایندگی و تجدید احترام.”

در حالی که یک مطالعه جامع در خروج از CPP هرگز انجام شده است شواهد به وضوح اشاره به مزایای واقعی برای بهره از ایجاد مستقل استانی طرح است.

بیش از پنج سال گذشته به ویژه در زمان رکود اقتصادی شده است وجود دارد یک اصل قطع ارتباط بین اتاوا و غرب کانادا به خصوص آلبرتا.

در نظر ترودو دولت ناهموار درمان از بخش انرژی نمونه به تازگی در اتاوا اضطراری کمک مالی به شرکت های کانادایی است که تاخیر در کمک های اولیه و افزایش هزینه ها به ویژه صنایع انرژی بر.

با اتاوا انجام کمی برای کمک به آلبرتا ویران اقتصاد و دیگر حوزه های قضایی مانند بریتیش کلمبیا و کبک انجام همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از خط لوله گسترش آن را آسان به درک چرا بهره سرخوردگی هستند.

بخشی از این سرخوردگی ناشی از این واقعیت است که در حالی که دولت فدرال و دولت های استانی را آزار آلبرتا, اقتصاد, بهره همچنان به نامتناسب کمک به برنامه های ملی که به نفع کانادایی ها در استان های دیگر ،

این طرح بازنشستگی کانادا به عنوان مثال بزرگ است اما قطعا نه تنها یکی است.

یک مطالعه اخیر مستند سهم بهره به طرح بازنشستگی کانادا (CPP) و شواهدی را فراهم می کند که چرا ممکن است آن را مفید برای بهره برداشت.

اولین بهره کمک نامتناسب به برنامه های ملی مانند CPP آن در مقایسه با جمعیت جوان (کمتر بازنشستگان) و درآمد بالاتر است.

ترکیبی از یک نیروی کار جوان و کمتر بازنشستگان بدان معنی است که در سال 2017, Alberta کارگران اختصاص 16.5 درصد از مجموع CPP سهم در حالی که آلبرتا بازنشستگان مصرف 10.8 درصد از CPP هزینه.

نتیجه خالص سهم توسط بهره به CPP از $2.9 میلیارد دلار در سال 2017 و $27.9 میلیارد دلار در طول دهه گذشته (2008-2017).

این مطالعه همچنین نشان داد که با استفاده از 2018 سهم نرخ CPP است ناپایدار و بدون آلبرتا.

2018 سهم میزان 9.9% (آن را تا آنجا افزایش یافته است) آیا باید برای افزایش 10.6 درصد از متقاعد درآمد (تقسیم توسط کارفرما و کارمند) را به CPP پایدار بدون آلبرتا.

باید آلبرتا ایجاد خود را مستقل طرح مطالعه دریافتند استان را پایین تر نرخ مشارکت (به عنوان کم به عنوان 5.85%).

این یافته ها به تنهایی حکم جامع تر مطالعه دقیق.

آن را شایان ذکر است که CPP نیست به خصوص کم هزینه بازنشستگی.

فیلیپ صلیب رئیس سابق تحلیلگر در آمار کانادا تکمیل تجزیه و تحلیل CPP هزینه ها در مقایسه با دیگر بزرگ, عمومی حقوق بازنشستگی.

هفت بازنشستگی بررسی های CPP تا به حال کمترین هزینه.

این مطالعه همچنین نشان داد ممکن است diseconomies از مقیاس بزرگتر بازنشستگی عمومی برنامه که به معنی افزایش هزینه های زمانی که بودجه بزرگتر شد با توجه به افزایش استفاده از پیچیده تر استراتژی های سرمایه گذاری.

به عنوان مثل وجود دارد یک احتمال واقعی است که, آلبرتا, طرح بازنشستگی می توانست هزینه های پایین تر از CPP.

در نهایت اجازه دهید فراموش نکنید تورنتو-کانادا بر اساس برنامه ریزی بازنشستگی سرمایه گذاری مدیره است که مدیریت بیش از 400 میلیارد دلار دارایی های CPP و بیش از 1800 نفر است که تقریبا تمام مستقر در مرکز شهر تورنتو است.

داشتن آلبرتا بخشی از این دارایی های موفق توسط یک ادمونتون یا کلگری مبتنی بر هیئت مدیره قطعا کمک به آلبرتا, اقتصاد و فراهم کردن شغل با درآمد بالا.

این CPP یکی از بسیاری از برنامه های ملی است که تکیه بر نامتناسب سهم از بهره شناور باقی می ماند.

این “معامله منصفانه” پنل توصیه آلبرتا که تجدید نظر به نقش آن در CPP پشتیبانی می کند تحقیقاتی که نگرانی در مورد زمان CPP و یادداشت های بالقوه برای یک برنامه به بهتر از مدل فعلی.

نیلس Veldhuis است که رئیس جمهور و الکس واندن یک تحلیلگر سیاست با Fraser Institute.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de