مهمان نظر: کانادا محیطی ضبط را فراهم می کند برخی از اخبار خوب در طول نگران بار

متاسفانه کانادایی نداشته اند بسیار برای جشن به تازگی.

اما در اینجا برخی از خبر خوب.

محیط زیست ما رکورد بسیار عالی در مقایسه با بسیاری از جهان ثروتمندترین — و تمیزترین کشور.

جدید فریزر موسسه مطالعه مقایسه و رتبه 33 کشورهای با درآمد بالا در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) در طیف گسترده ای از اقدامات از جمله هوا و کیفیت آب گازهای گلخانه ای و تنوع زیستی.

این مطالعه فراهم می کند یک نمره کلی (صفر تا 100.0) در سراسر 17 شاخص برای ارائه یک راه آسان به درک کانادا عملکرد در مقایسه با سایر کشورهای با درآمد بالا.

در این سال کانادا در رتبه 12 از 33 کشور با امتیاز 67 از 100 — بالاتر از متوسط OECD نمره 62.2 و تنها 7 امتیاز پشت سر مقام سوم فنلاند.

سوئد بالا عملکرد با نمره 80 کره جنوبی است که بالاترین عملکرد (41.4).

به خصوص کانادا انجام می دهد فوق العاده خوبی در کیفیت هوا و کشاورزی است.

به دقت اندازه گیری کانادا کیفیت هوا و تاثیر آن بر سلامت انسان در این مطالعه با استفاده از دو اقدامات است.

اولین بررسی میزان که مردم در واقع در معرض مضر ذرات ریز (یک آلاينده هوا که شامل دود, دود و گرد و غبار و غیره.).

کانادا در رتبه چهارم در این اندازه گیری.

اندازه گیری دوم به بررسی بخشی از جمعیت در معرض ناامن آلاینده های هوا به عنوان تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

کانادا بازیگر در این اندازه گیری را با 100 درصد از کانادایی ها در معرض سطوح ذرات ریز است که مطابق با هوا با کیفیت استاندارد.

در کشاورزی اقدامات کانادا عملکرد نیز چشمگیر رتبه چهارم در استفاده از کود (نیتروژن) و 11 در آفت کش ها استفاده کنید.

این تحلیل نشان می دهد که کانادایی ها لذت بردن از به طور کلی سطح بالایی از کیفیت محیط زیست نسبت به دیگر کشورهای با درآمد بالا.

اما آنچه که اغلب اشتباه گرفته است که در مناطقی که کانادا در رتبه بندی پایین آن را گاهی اوقات اجتناب ناپذیر ناشی از عوامل خارج از کنترل ما مانند جغرافیا و آب و هوا.

برای مثال کانادا در رتبه 31 از 33 کشور در کربن شدت آن اقدامات CO2 تولید گازهای گلخانه ای نسبت به اندازه اقتصاد است.

با توجه به این کشور عظیم اندازه آب و هوای سرد (که خواسته بیشتر سوخت برای گرمایش) طولانی حمل و نقل در مسافت های بزرگ و منابع طبیعی بخش آن خواهد بود بسیار دشوار است برای کانادا خیلی بهتر انجام, به خصوص با توجه به این که بسیاری از کشورهای دیگر کوچکتر هستند با و هوای خفیف تر و بالاتر و تراکم جمعیت است که در نتیجه انرژی کمتری نیاز دارد.

علاوه بر این, آن مهم است به یاد داشته باشید که تقریبا تمام درآمد بالا از کشورهای OECD انجام به خوبی در تقریبا تمام شاخص های.

بنابراین حتی اگر کانادا در رتبه های پایین تر در هر خاص و اندازه گیری, وجود دارد, اغلب تفاوت کمی بین هنرمندان بالا و ما. برای مثال کانادا در رتبه 13 در دسترسی به بهبود امکانات بهداشتی با امتیاز 91.8 — اما مکان دوم استرالیا بسیار عالی با نمره 99.9.

به طور کلی شواهد روشن است — ثروتمند ترین کشورهای توسعه یافته تاسیس صدا حفاظت از محیط زیست رژیم و کانادا کرایه خوبی در مقایسه با زمانی که به بهترین نوازندگان در جهان است.

در طول این مشکل زمان ما قطعا می تواند استفاده از برخی از خبر خوب.

کانادایی ها می تواند افتخار ما محیط زیست ضبط و به عنوان مثال ما مجموعه ای برای جهان است.

المیرا Aliakbari و اشلی Stedman در حال تحلیلگران با Fraser Institute. این op-ed شد همکاری با Jairo یونس یک فریزر موسسه تحلیلگر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>