مهمان نظر: هوش مصنوعی می پیوندد انسان در مبارزه با COVID-19

به عنوان COVID ادامه بحران بهره و همه کانادایی ها قطعا استقبال برخی از اخبار خوب در میان تلخ عناوین.

بنابراین این را در نظر بگیرید — ما آموخته زیادی در طول چند ماه گذشته در مورد توانایی قابل توجهی از هوش مصنوعی (AI) و “یادگیری ماشین” برای کمک به مبارزه با بیماری و سلامت خود را از عواقب.

در سال های اخیر افزایش هوش مصنوعی مطرح شده است و بسیاری از پرسش ها و ترس ها.

بسیاری استدلال می کنند که هوش مصنوعی می تواند منجر به بیکاری گسترده به عنوان همیشه دقیق کامپیوتر برنامه ریزی برای رسیدن به سطح هوش انسان را به تدریج جایگزین انسانی کارگران است.

به عبارت دیگر خواهد AI-مجهز به ماشین آلات جایگزین برای هوش انسانی و یا به سادگی تبدیل به ابزار مکمل برای کمک به انسان برای انجام کوچکتر مجموعه ای از وظایف بسیار موثر تر ؟

شواهد موجود بر روی هوش مصنوعی کار-بازار اثرات محدود است و اظهارات به طور معمول فرض کنیم که هوش مصنوعی مجهز به ماشین آلات جابجایی بیشتر یا همه وظایف در حال حاضر انجام شده توسط خاص کارگران است.

اما تاریخ از اتوماسیون این است که جایگزینی سرمایه برای کار با تمرکز بر وظایف خاص به طوری که کارگران تخصص می تواند در سراسر یک محدود تر مجموعه ای از وظایف و انجام آنها را موثر تر در حالی که همچنین قادر به در وظایف جدید شاید کاملا جدید مشاغل.

نبرد در برابر COVID-19 در حالی که یک تجربه منحصر به فرد فراهم می کند شواهد (البته حدیثی) که محل کار عواقب ناشی از هوش مصنوعی را منعکس خواهد کرد تجربه تاریخی از اتوماسیون.

به طور خاص, هوش مصنوعی و یادگیری ماشین (در واقع زمانی که سیستم به طور خودکار یادگیری و بهبود از تجربه بدون اینکه به صراحت برنامه ریزی شده) در حال صرفه جویی دانشمندان و مراقبت های بهداشتی کارگران زمان به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی یک کوچکتر مجموعه ای از وظایف که آنها قادر به انجام موثر تر از آنها را در غیاب اتوماسیون.

برای مثال هوش مصنوعی کمک در بیمار تشخیص.

استاندارد روش واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) تست تشخیصی برای coronavirus می تواند تا 12 ساعت به تولید نتایج.

در بسیاری از موارد این بود که بیش از حد طولانی برای پزشکان به صبر برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای جداسازی بیماران.

در فرانسه, هوش مصنوعی, سیستم های تشخیص اشعه x قفسه سینه و برآورد احتمال عفونت بر اساس اسکن.

مطالعات اولیه نشان داد که هوش مصنوعی ابزار قابل مقایسه بود در آن خطر-ارزیابی دقت و صحت را به انسان رادیولوژیست.

در ایالات متحده ده ها تن از بیمارستان در حال استفاده از سیستم هوش مصنوعی برای پیش بینی که COVID-19 بيمار را تبدیل به بستری برای کمک به تسهیل تصمیم گیری در مورد درمان ممکن است پروتکل ها و پیش بینی تقاضا برای هواکش.

هوش مصنوعی نیز استفاده می شود به طور خودکار ایجاد بالینی یادداشت که به مراقبان به صرف زمان بیشتری را با بیماران است.

علاوه بر کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انجام برخی از وظایف سنتی موثر تر هوش مصنوعی نیز در حال گسترش طیف وسیعی از وظایف و مراقبت از گزینه های برای ارائه دهندگان.

برای مثال هوش مصنوعی است که ارائه اطلاعات بیمار در یک فرمت است که کمک می کند تا telehealth ارائه دهندگان برخورد با بیماران جدید و کار با از لحاظ جغرافیایی از هم جدا شده و تیم های پیچیده ارائه مراقبت.

در نهایت و شاید مهمتر از همه در بلندمدت محققان با استفاده از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به جستجو برای COVID درمان و واکسن.

استاندارد روش متکی علمی کارشناسان به نقد و بررسی و رای ارسال شده مطالعات تحقیقاتی است که می تواند ماه ها طول بکشد.

اما هوش مصنوعی-طراحی ابزار آن را ممکن است برای نقد و بررسی مطالعات قبلی و اولویت بندی جهت برای تحقیقات آینده در دقیقه صرف در نتیجه کاهش قابل ملاحظه ای مقدار زمان مورد نیاز برای بررسی همکار بنابراین دانشمندان می توانند اختصاص زمان بیشتر در تحقیقات خود.

در حالی که COVID بحران به تشویق برخی از اشکال از هوش مصنوعی استفاده بسیاری از این تکنیک های AI در حال حاضر خواهد شد به طور منظم مورد استفاده توسط دانشمندان و پزشکان.

و آنها کمک خواهد کرد که دانشمندان و مهندسان در انجام وظایف کلیدی موثر تر به جای آنها را با فشار به بیکاری خط.

استیون Globerman است یک عضو ارشد در موسسه فریزر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de