مهمان نظر: یکی دیگر از خط لوله شکست یکی دیگر از ضربه به آلبرتا منابع مالی دولت

آلبرتا مالی وضعیت به وخامت بوده است برای یک دهه و COVID ناشی از رکود اقتصادی است برخورد دیگری ضربه ای بزرگ به این استان را منابع مالی.

برتر جیسون کنی به تازگی پیش بینی کرد کسری بودجه می تواند ضربه an eye-popping 20 میلیارد دلار است که معادل حدود 40 درصد از دولت درآمد سالانه.

برای بازیابی از این رکود زیادی باید حق را برای استان است.

به همین دلیل است که آخرین قانونی شکست Enbridge خط 3 پروژه جایگزینی بسیار ناامید کننده است.

آلبرتا مشکلات مالی طولانی تا قبل از همه گیر.

دولت با کسری اجرا در تمام اما یک سال پس از 2008-09.

این کنی دولت تا به حال رسم محتمل مسیر بازگشت به تعادل بودجه, اما آن را مشروط به تداوم رشد اقتصادی (بیمه قیمت نفت بالاتر) و ساخت سه خط لوله نفت به منظور افزایش قیمت نفت کانادا-صادرات.

هر سه خطوط لوله برنامه ریزی شده مواجه شده اند قانونی و نظارتی چالش ها در هر دو کشور کانادا و ایالات متحده باعث کمک های مالی از دولت های استانی و فدرال دولت به اطمینان حاصل شود کیستون XL و ترانس کوه خطوط لوله به ثمر می آیند.

Enbridge خط 3 پروژه جایگزینی ساخته شده است که بیشترین پیشرفت را به تاریخ.

کانادا بخشی از ویسکانسین-محدود خط لوله کامل است اما این پروژه شده بود احاطه شده توسط موانع نظارتی در مینه سوتا که به نظر می رسید که پاک شده است.

متاسفانه این پروژه به تازگی به یکی دیگر از شکست زمانی که سوتا وزارت بازرگانی خواسته دولت خدمات عمومی کمیسیون تجدید نظر “گواهی نیاز” اعطا شده به این پروژه است.

در حالی که معلوم نیست چه قابل توجه این آخرین چالش خواهد بود, آن را به ارزش تأمل در چقدر مهم خط لوله دسترسی به آلبرتا منابع مالی دولت.

با توجه به COVID رکود اقتصادی آن را دشوار است به پیش بینی استانی درآمد و هزینه.

اما برای گرفتن ایده از چه مقدار خط لوله محدودیت می تواند صدمه دیده است بودجه استانی رفتن به جلو در نظر استانی دولت “هیچ دسترسی به بازار” سناریو از آخرین کنی بودجه.

در این سناریو فرض بر این است که هیچ یک از سه پروژه خط 3 کیستون یا ترانس کوه گسترش — ساخته شده است که sap حدود 5 دلار از قیمت هر بشکه غربی کانادا انتخاب روغن در 2022-23 (سال دولت پیش بینی بازگشت به تعادل بودجه).

این امر در نتیجه $2.5 میلیارد دلار کمتر از درآمد مالیات و حق امتیاز نسبت به پایه مفروضات که برای سال مالی.

حتی با فرض تیز بهبود اقتصادی که در آن قیمت نفت, استخدام, اقتصادی و خروجی بازگشت به قبل از COVID مسیر شکست برای ساخت این سه خط لوله به احتمال زیاد جلوگیری دولت از بازگشت به تعادل بودجه را قبل از پایان لیگ برتر بیان کند.

به دلایل آشکار دولت مسیر به تعادل بودجه را گرفته صندلی عقب به همه گیر و رکود است.

اما زمانی که ما ظهور در طرف دیگر از این بحران استان چالش های مالی را تمدید کرد ضرورت.

آلبرتا دمیده شده است از طریق 75 میلیارد دلار در دارایی های مالی پس از 2007-08 و حتی در بهترین سناریو این استان را نگه دارید انجام این کار برای چند سال آینده.

توسط 2022-23 دولت پیش بینی شده است که استانی خالص بدهی می برابر با بیش از 10000 $در هر فرد است.

اما این پیش بینی شده بود قبل از همه گیر و پس از آن شتاب انباشت بدهی.

برخی از 5 درصد از درآمد دولت است که نیاز به خدمات آلبرتا استانی بدهی و این تعداد رشد خواهد کرد — به خصوص بدون خط لوله کافی دسترسی داشته باشید.

آلبرتا است در وخیم, وضعیت مالی.

لازم ترین چیز به سمت راست بروید و در حال حاضر همه چیز اشتباه است.

آخرین شکست خط لوله ارائه و در عین حال مانع دیگری در این دولت راه به تعادل بودجه.

استیو Lafleur است یک تحلیلگر در موسسه فریزر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>