مهمان نظر: آلبرتا سیاستمداران نیاز به کمک شانه از بار

بدون شک مقامات منتخب در حال کار سخت برای مدیریت COVID-19 بحران, اما با بسیاری از کسب و کار بسته شدن درهای خود را و خانواده خود را نگران آینده صورتحساب مواد غذایی و سیاستمداران باید برای نشان دادن همبستگی با مردم آنها را نمایندگی کند و خود را کاهش دهد پرداخت.

بین coronavirus بهداشت بیماری همه گیر جهانی اقتصادی shutdown و سقوط قیمت نفت, این سه گانه whammy ممکن است در حال حاضر یکی از چالش برانگیز ترین زمان آلبرتا تا به حال با آن مواجه است.

این اثر در حال حاضر شده است ویرانگر برای بی شماری آلبرتا خانواده ها و کسب و کار.

یک بار اقتصادی کانادا موتور کلگری در حال حاضر دارای بالاترین نرخ بیکاری از اصلی هر شهر کانادا. بقیه استان نیست مراتب بسیار بهتر است. در ماه مارس به تنهایی 117,100 بهره پیوست صفوف بیکاران.

در حالی که این تعداد در حال حاضر احساس می کنم مثل یک پانچ به روده برتر جیسون کنی هشدار داده است که همه چیز می تواند بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است.

“پایان همه گیر نخواهد شد پایان رکود اقتصاد دوست دارد که ما را دیده اند و نه از 1930s گفت:” کنی.

خزانه دولت نیز نهفته است.

“آلبرتا کسری بودجه در این سال ممکن است سه گانه از 7 میلیارد دلار به حدود 20 میلیارد دلار” هشدار داد کنی. “ما را بزرگ مالی حساب در آینده است.”

با بودجه دولت تانک منتخب مقامات انتخاب خواهد شد اما به تصمیم گیری های دشوار در ماه ها و سال های آینده. برای آلبرتا مقامات منتخب به موفقیت اجرای این انتخاب سختی آنها را برای اولین بار نیاز به نشان دادن رهبری برای بوروکراسی و همبستگی خود را با شهروندان خود با تصمیم گیری دشوار با توجه به مالی خود را به خوبی بودن.

به اعتبار آلبرتا ایالات محافظه کار و جدید دموکرات سیاستمداران در تابستان گذشته هر MLA در زمان 5% کاهش در حالی که نخست وزیر در زمان 10 درصد کاهش دهد.

اما در $121,000 سالانه آلبرتا رتبه-و-فایل MLAs هنوز هم به طور قابل توجهی بیشتر از همتایان خود در سایر استان ها. آلبرتا اخیر بودجه به تشریح اهمیت آوردن دولت جبران خسارت در خط با استانهاي مشابه. در حال حاضر زمان مناسب برای تداوم این سیاست در سطح سیاسی.

یک حرکت به انتاریو-West متوسط (به استثنای آلبرتا) را ببینید آلبرتا MLA پرداخت قطره به $105,120. کنی در حال حاضر دریافت کمتر از انتاریو-West متوسط برای برتر پرداخت. اما انداختن استاندارد MLA پرداخت را کاهش می دهد کنی پرداخت به $170,364.

سیاستمداران محلی نیز باید خود را نشان می دهد شهروندان است که آنها مایل به اشتراک گذاشتن در این زمان دشوار است.

قبل از آخرین انتخابات شهرداری کلگری مستقل شهروند کمیسیون در بر داشت که نمایندگان در ادمونتون و کلگری دریافت حقوق بالاتر از همتایان خود در دیگر شهرهای کانادا.

با هر دو شهرستانها ریختن شغل توسط هزاران نفر در آوردن پرداخت در خط با دیگر شهرهای کانادا واضح است اولین گام به مقامات منتخب می تواند برای نشان دادن آنها درک سختی بر روی زمین است.

مشاوران نیز باید به ارمغان بیاورد منافع خود را در خط با مزایای موجود برای موکلین خود.

قبل از بحران اقتصادی کنونی غرق دندان های خود را به آلبرتا, فریزر موسسه نشان می دهد که قریب به اتفاق چهار نفر از پنج بهره مشغول به کار در خارج از دولت ندارد و محل کار و بازنشستگی ، تنها 6 درصد از کار بهره خارج از دولت دریافت سودآور تعریف مزایای طرح بازنشستگی.

کلگری مشاوران باید یک صفحه از ادمونتون همکاران بازنشستگی-راهکار و تغییر آنها سودآور تعریف شده بهره مند شوند برنامه ریزی برای یک RRSP-سبک بازنشستگی ، کلگری شهردار ناهید jasper de valk نیز باید قراضه دوم خود را به طور کامل و مالیات حقوق بازنشستگی است که هیچ اصلی کانادا شهر شهردار را دریافت می کند.

بسیاری از سیاستمداران در آلبرتا سزاوار اعتبار برای کار در سراسر ساعت در طول این بحران است.

اما سیاستمداران هرگز نباید دریافت غرامت است که دور از واقعیت رو به مردم آنها را نمایندگی کند.

آن زمان برای سیاستمداران برای نشان دادن همبستگی با بهره و دشوار اما حق تصمیم گیری برای خود را کاهش دهد پرداخت.

فرانکو Terrazzano است آلبرتا مدیر برای مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>