مهمان نظر: آلبرتا تلخ چشم انداز اقتصادی را تسریع و کاهش منابع مالی استانی

با توجه به COVID-19 با بسیاری از بهره پناه در محل برای جلوگیری از گسترش این بیماری در این استان اقتصاد بدیهی است در نظر گرفتن یک ضربه بزرگ.

و ما نیز به صورت جهانی نفت ادامه دارد که تاریخی سرفصل های این هفته است که به طور جدی تهدید می کند سلامت اقتصادی ما مهم ترین صنعت و مالی سلامت از دولت استانی.

در حالی که آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از ما درک کامل اقتصادی و مالی, تاثیر چندین اخیر پیش بینی رنگ یک تصویر تلخ.

مثلا این استان از دست 117,000 شغل در ماه مارس به تنهایی — بی سابقه اقتصادی در شوک است.

و گزارش های اخیر توسط RBC پیش بینی آلبرتا که می بینید یک 5.6% کاهش در تولید ناخالص داخلی.

خواهد بود که بزرگترین کاهش از هر استان و بزرگترین واحد سال کاهش آلبرتا تا به حال دیده می شود.

در این کنفرانس هیئت مدیره از کانادا به تازگی پیش بینی شده به طور مشابه غم انگیز 5.8% کاهش است.

در میان نگران کننده ترین پیش بینی های ساخته شده توسط برتر جیسون کنی که استان گفت: کسری بودجه برای این سال مالی می تواند تقریبا سه گانه به 20 میلیارد دلار است و نرخ بیکاری می تواند شگفت انگیز 25%.

اگر این پیش بینی ها را در علاوه بر این به سختی احساس بهره و خانواده های آنها را فراموش آسیب قابل توجهی به استان را منابع مالی دولت است که باید به شدت فرسایش در طول دهه گذشته به خصوص با توجه به این استان مدیریت مالی از زمان رکود بزرگ.

رفتن به 2008-09, های پی در پی استانی دولت اجرا کسری در تمام اما یک سال مالی هر چند بار خوب و بد است.

در حالی که بهره با افتخار می تواند به رخ کشیدن از هیچ شبکه استانی دولت بدهی تا چند سال پیش در پایان 2019-20 سال مالی استان پیش بینی شده است به 35 میلیارد دلار در مالی خالص بدهی.

که حدود 70 میلیارد فرسایش استان و دارایی پس از 2007-08 (قبل از رکود بزرگ) زمانی که استان را در دارایی های مالی (از جمله صندوق میراث) بیشتر از بدهی های آن است.

در حالی که آلبرتا استانی دولت بار بدهی های باقی مانده کوچکتر از هر استان با اضافه کردن 20 میلیارد دلار در یک سال — در حالی که به طور بالقوه به تاخیر انداختن راه به بودجه تعادل — خواهد به سرعت از استان نزدیک به خط با استان های دیگر ،

این که برخی از عواقب فوری از جمله افزایش هزینه تامین مالی استانی دولت بدهی.

این را در نظر بگیرید.

این استان سالانه بدهی دولت-تعمیر و نگهداری هزینه های افزایش یافته و از حدود 200 میلیون دلار سالانه در 2007-08 به بیش از 2 میلیارد دلار در 2019-20.

آخرین بودجه استانی پیش بینی شده است که سالانه بدهی-هزینه های نگهداری را افزایش می دهد به حدود 3 میلیارد دلار توسط 2022-23. (مهمتر کنی دولت مطرح است که بودجه قبل از میزان جهانی همه گیر آمد به تمرکز و قبل از اینکه روسیه و عربستان, دولت طرح میتوانست جهانی نفت در بازار است.)

بسیاری از بهره مانند بسیاری دیگر از کانادایی ها در حال صدمه زدن به.

و واضح است که دو شوک COVID-19 جهانی نفت ادامه دارد نیز باید عواقب قابل توجهی برای آلبرتا منابع مالی دولت.

با توجه به یک دهه از سریع انباشت بدهی Alberta کتاب ها به شدت آسیب دیده است.

این به این معنی است که در بالا از دیگر آسیب های اقتصادی, Alberta سالانه بدهی-هزینه های نگهداری را افزایش می دهد به این معنی است که حتی زمانی که ما در طرف دیگر از این دو بحران دولت (یعنی مالیات دهندگان) را بزرگ به پرداخت صورتحساب.

استیو Lafleur است یک تحلیلگر در موسسه فریزر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im