مهمان نظر: بهره نیاز شهرداری دولت برای جلوگیری از overspending

آلبرتا خانواده ها و کسب و کار شده اند سفت کردن کمربند خود را برای سال در حال حاضر زمان آن را برای هزینه های بزرگ شهرداری دولت به دنبال آن ،

وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای آلبرتا شهرداری برای صرفه جویی در مقدار زیادی از پول است.

“شهرداری باید با تجربه قابل توجهی رشد درآمد حاصل از 48% در هر فرد [بین سال های 2007 تا سال 2017]” توضیح داد روبان آبی پانل در آلبرتا امور مالی.

“آلبرتا شهرداری سرانه هزینه شد و در رتبه دوم در میان استانهای کشور (پشت انتاریو که در آن شهرداری ها و همچنین ارائه طیف وسیعی از خدمات اجتماعی).

“سرانه هزینه های سرمایه در کلگری و ادمونتون است که در میان بالاترین در مقایسه با شهرستانها در سراسر کانادا است.”

کانادا مالیات دهندگان فدراسیون منتشر شد گزارش تجزیه و تحلیل هر فرد صرف آلبرتا شهرداری دولت ها و نتایج نیست ،

کلگری و ادمونتون صرف بیش از دیگر عمده غربی شهرهای کانادا مانند ونکوور, Regina ساسکاتون و وینیپگ.

اگر کلگری و ادمونتون به ارمغان آورد هزینه در راستای این مهم دیگر غربی شهرهای کانادا خود را به مالیات دهندگان می توانید ذخیره کنید $656 میلیون و 566 میلیون به ترتیب در هر سال است.

در حالی که در کلگری و ادمونتون به وضوح spenders بزرگ, پزشکی, کلاه مشکوک افتخار بزرگترین هزینه های زیادی آلبرتا شهرداری هزینه بیش از 6000 $در هر فرد در سال است.

چوب بوفالو و Lethbridge هستند و در خط بعدی صرف $5,246 و $3,956 سالانه است.

Greenview است, آلبرتا, بزرگترین هزینه متوسط شهرداری (5,000-30000 نفر) هزینه حدود $15,000 هر فرد در سال است.

بعد دو تا از بزرگترین spenders هستند Yellowhead County و Lac La Biche شهرستان است.

برای قرار دادن تمام این هزینه های شهرداری ها در چشم انداز متوسط هزینه برای هر اندازه از آلبرتا شهرداری در حدود 3500 دلار در هر فرد.

شهرداری مانند Greenview که پوشش مناطق بزرگ بدون شک در صورت چالش های منحصر به فرد.

اما یک نگاه سریع در Greenview برنامه استراتژیک نشان می دهد که سیاستمداران محلی بهتر می تواند کنترل هزینه.

برای مثال این شهرستان اشاره می کند که آن را “به شدت سرمایه گذاری در تفریح و سرگرمی” بالند و در مورد آن بزرگ هزینه های کار.

“رقابتی و دستمزد و مزایای سخاوتمندانه و سهم کارفرما همراه با سرمایه گذاری در یک جامع ایمنی و بهداشت برنامه Greenview کارکنان قابل ملاحظه ای مفید محیط کار” می خواند Greenview برنامه استراتژیک.

با بسیاری از بهره خارج از دولت در تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را دولت هزینه های تفریح و کار دو حوزه کلیدی است برای همه شهرداری ها برای مهار.

اعم از $16,964 به $23,151 سالانه این شهرستان از شمال طلوع آفتاب فرصت و Ranchland کوچک آلبرتا شهرداری که صرف بیشتر در هر فرد.

آلبرتا شهرداری ها باید به دنبال رهبری از دولت استانی است که شروع به عقبگرد بیش از یک دهه از هزینه های فراری.

“واضح است که ما در حال رفتن به نیاز به بلند پروازانه تر ما در حال رفتن به نیاز به رفتن بیشتر در پیدا کردن پس انداز عامل موثر تر و به طور بالقوه دیگر اقدامات گفت:” کنی که در اصل برنامه ریزی شده برای تنها قطع دولت هزینه های عملیاتی 2.8% بیش از چهار سال است.

کنی می داند که او نیاز به کاهش هزینه های پس از بهره نیست مجبور به تسلیم بیشتر از خود paycheques به افزایش مالیات.

“من نمی توانم تصور کنید که یک dumber چیزی که در این میان یک زمان از شکنندگی اقتصادی یک قیمت نفت سقوط و رکود اقتصادی جهانی نسبت به اضافه کردن چند میلیارد دلار مالیات در آلبرتا, اقتصاد و آلبرتا خانواده” کنی گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد افزایش مالیات به پرداخت دولت بالونی بدهی.

کنی می تواند انجام دهد همه چیز درست مانند کاهش استانی هزینه و مالیات اما خانواده ها و کسب و کار قادر نخواهد بود به طور کامل بهبود می یابند اگر شهرداری و دولت قطع نمی هزینه های بی فایده و مالیات کمتر.

مالیات بر املاک به خصوص مضر برای هزاران نفر از گذاشته شدن کارگران و بسیاری از کسب و کار مبارزه به دلیل صورتحساب مالیات بر خانه و دفاتر ما هنوز هم به دلیل بدون در نظر گرفتن درآمد.

خانواده ها و کسب و کار شده اند سفت کردن کمربند خود را برای سال.

حتی استان است شروع به گرفتن هزینه های دولت مشکل جدی است.

آن زمان برای آلبرتا شهرداری دولت برای دریافت با برنامه و شروع به برش هزینه های بی فایده.

فرانکو Terrazzano است آلبرتا مدیر برای مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>