مهمان نظر: آلبرتا باید هدف دولت و دستمزد و مزایای پست-COVID جهان

با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 Alberta دولت منابع مالی روبرو خواهد شد چالش های قابل توجهی.

به این ترتیب, کنی, دولت باید با دقت بررسی تمام هزینه های از جمله جبران خسارت برای کارمندان دولت.

در واقع Alberta صرف بخش قابل توجهی از بودجه خود را در حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان خود را که (به طور متوسط) لذت بردن از هر دو حقوق و دستمزد و مزایای حق بیمه خود را بیش از بخش خصوصی هستند.

به طور خاص یک مطالعه اخیر نشان داد که دولت کارگران در آلبرتا (فدرال و استانی و محلی) دریافت 9.3 درصد بیشتر (به طور متوسط) در حقوق و دستمزد خود را از بخش خصوصی به همتایان در سال 2018 (آخرین سال از مقایسه داده ها).

این تجزیه و تحلیل برای کنترل عواملی مانند سن و جنسیت و آموزش و پرورش و صنعت و نوع کار.

علاوه بر شکاف دستمزد این مطالعه همچنین نشان داد که دولت کارگران لذت بردن از بازنشستگی بالاتر از امنیت شغلی و سخاوتمندانه تر حقوق بازنشستگی از بخش خصوصی است.

البته پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان در حال کار خستگی ناپذیر در خطوط مقدم از COVID بیماری همه گیر.

کار خود را کرده و ادامه خواهد داد به عنوان مهم جامعه آثار نسبت به بازگشت به حالت عادی.

با که گفت, بازگشت به حالت عادی نیز معنی آمدن به شرایط با چالش های مالی — یعنی قابل ملاحظه کسری بودجه.

در یک سطح پایه سه راه وجود دارد دولت می تواند مقابله با کسری بودجه — کاهش هزینه های مالیاتی افزایش و یا ترکیبی از این دو.

تحقیقات توسط دانشگاه هاروارد و اقتصاددان آلبرتو Alesina و همکارانش نشان داده است که کاهش هزینه ها کمتر-از نظر اقتصادی مضر راه برای مقابله با کسری نسبت به افزایش مالیات.

به عبارت ساده, دولت باید تمرکز بر کاهش هزینه برای کاهش کسری بودجه.

در آلبرتا هنگام صرف به حرکت به سمت یک بودجه متعادل آن را سخت به چشم پوشی از دولت غرامت کارگران پس از آن اختصاص 55 درصد از آلبرتا عامل هزینه در 2018-19.

آوردن دولت-بخش جبران خسارت در خط با بخش خصوصی در سطح استان خواهد بود یک شروع خوب است.

بیایید نگاهی دقیق تر در استان های مالی چشم انداز.

این COVID رکود اقتصادی منجر به کاهش درآمدهای مالیاتی برای دولت به عنوان افراد و کسب و کار کسب درآمد و صرف کمتر است.

رکود اقتصادی نیز منجر به هزینه های بالاتر به عنوان استان صرف به طور مستقیم در پاسخ به همه گیر و اجتماعی موجود در برنامه های تنظیم به تغییر شرایط اقتصادی است.

اخیر پیش بینی RBC تخمین زده است که در آلبرتا کسری بودجه خواهد رسیدن به 18 میلیارد دلار در 2020/21 — بیش از دو برابر آنچه که دولت پیش بینی شده در اخیر آن بودجه است.

متاسفانه آلبرتا بدهی های دولتی سطح بالا در حال حاضر قبل از همه گیر.

با توجه به ماندگار استانی کسری بودجه بدهی خالص (مجموع بدهی منهای دارایی های مالی) رشد کرده حدود 205% پس از 2007-08 به حدود 36.6 میلیارد دلار در سال گذشته — که قبل از تاثیر اقتصادی COVID-19.

یک بار بدهی می تواند اثرات منفی بر روی رشد اقتصادی انتقال میلیاردها دلار از راه های مهم و خدمات مانند مراقبت های بهداشتی می تواند دولت برای افزایش مالیات به پرداخت ناشی از بدهی های پرداخت.

برای به حداقل رساندن هزینه های اقتصادی بیشتر انباشت بدهی در پی COVID-19 دولت در ادمونتون را باید استانی دولت جبران خسارت های بیشتر در خط با بخش خصوصی خود را به کنترل هزینه های دولت و کاهش کسری بودجه بدون کاهش خدمات برای بهره.

Tegan تپه و نیلس Veldhuis در حال اقتصاددانان در فریزر موسسه. ستون بود co-نوشته شده توسط Alex واندن یک فریزر موسسه اکونومیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de