غم و اندوه ایمان و 1000 دلار جریمه مورد بحث در COVID-19 جلسه

“من فکر می کنم این مهم است برای قرار دادن یک کلمه در احساس ما همه تجربه در این لحظه گفت:” استاد راهنما گرگ هارت به پا زدن کردن و پنجشنبه COVID-19 جلسه. “کلمه غم و اندوه. با دادن این احساس به نام من اعتقاد دارم که آن را به ما کمک خواهد کرد مدیریت استرس و اضطراب همه ما تجربه.”

هارت در ادامه به نقل قول از یک های اخیر بررسی کسب و کار هاروارد مصاحبه با غم و اندوه متخصص دیوید کسلر. “ما احساس یک تعداد مختلف غم,” کسلر اعلام کرد. “ما احساس می کنیم که جهان تغییر کرده است, و آن است. ما می دانیم که این موقت است, اما آن را احساس نمی کند که راه ما متوجه همه چیز متفاوت خواهد بود. فقط به عنوان رفتن به فرودگاه برای همیشه متفاوت از چگونه آن را قبل از 9/11 همه چیز تغییر خواهد کرد و این نقطه که در آن آنها را تغییر داد. از دست دادن عادی; ترس از اقتصادی تلفات; از دست دادن ارتباط. این است که هدف قرار دادن و ما عزادار. دسته جمعی. ما استفاده می شود به این نوع از جمعی غم و اندوه در هوا.”

کسلر توصیه های برای مدیریت غم و اندوه هستند به آن اذعان درک این مراحل و حرکت را از طریق آن هارت گفت. اما این مرحله از غم و اندوه نیست خطی. ما اصلا همه حرکت را از طریق آنها را در همان سرعت است. هر یک از ما باید در پیدا کردن راه خود ما به صورت جداگانه و در مجموع به عنوان یک جامعه است.

خوشبختانه هارت رفت و در “جامعه ما نشان داده است که آن را قوی و انعطاف پذیر.” ما اب و هوای بسیار دشوار و چالش ها با هم و ظهور قوی تر و متحد تر.

و “ما پیروز خواهد شد و رستگار از طریق این بیماری همه گیر” او گفت:. “این حس ایالات هدف ما از ایجاد این شناخت است که ما می توانیم انجام دهیم بسیار سخت است و همه چیز با هم و مهربانی و شفقت ما نشان می دهد هر یک از دیگر را به مدت طولانی به معنی این رویداد است.”

در بین هارت کلمات همبستگی و معنوی نشاط بخشی از نظرات پدر جان هجز بعد در این جلسه دکتر ون فراموش-Reynoso مدیر سانتا باربارا شهرستان در بخش بهداشت و درمان تحویل آخرین COVID-19 آمار. پانزده مورد جدید گزارش شده است که او گفت: آوردن این شهرستان در مجموع موارد به 243. چهل و بیماران در بیمارستان با 18 در ICU. شده اند وجود دارد هیچ اضافی مرگ و میر فراتر از این دو قبلا اعلام شده.

انجام Reynoso همچنین در مورد گسترش پوشش درمانی که فرماندار گاوین Newsom چهارشنبه اعلام کرد. تحت مفاد اضطراری او گفت: هر کسی با COVID-19 علائم ― بدون در نظر گرفتن بیمه و یا وضعیت مهاجرت ― می توانید تست شده در این شهرستان را پنج مراکز مراقبت و یا در یک اتاق اورژانس. و آنها می توانند بدون دریافت صورتحساب, او گفت:.

The California Department of Public Health منتشر شد اطلاعات روز شنبه در نژادی و جمعیتی از COVID-19 بيمار که کاهش یافت و تقریبا در خط با دولت را به طور کلی تنوع. Latinos (39 درصد از جمعیت کالیفرنیا) حساب برای 30 درصد از 18,309 مورد تأیید و 26 درصد از 492 مرگ و میر. سفیده (37 درصد از جمعیت) به حساب 34 درصد از گروه مورد و 38 درصد از مرگ و میر. کره جنوبی (15 درصد) هستند و 13 درصد از موارد و 18 درصد از مرگ و میر و آمریکایی های آفریقایی تبار (6 درصد) منعکس 7 درصد و 8 درصد بود.

انجام Reynoso, پوشیدن ماسک در هر جدید CDC توصیه گفت: سانتا باربارا خواهد بود با انتشار آن نژادی اطلاعات دموگرافيک اواخر هفته آینده. او همچنین گفت: این شهرستان همچنان به دنبال دولت های بهداشتی دستورالعمل ها و به روز رسانی سیاست های خود را در صورتی که دولت می کند ،

کلانتر لایحه قهوه ای تقدیر “تازه کار” ساکنان شهرستان تا کنون انجام داده اند مطابق با اقامت در خانه سفارش دهید. و او گفت: این نتایج در حال حاضر نشان دادن یک کمی مسطح منحنی. اما براون هشدار داد این بدان معنا نیست که ما باید هر کمتر سخت کوش به خصوص در حال حاضر. “این آخر هفته عید فصح و عید پاک یکشنبه,” او گفت: “زمانی که بسیاری از ما به طور سنتی جمع آوری با خانواده ما و دوستان ما به جشن ما ایمان به جمع آوری برای عبادت و به جمع پس از در گروه. لطفا متوجه ما نمی تواند انجام دهد که در این سال.” به جای قهوه ای گفت: تماشای یک سرویس آنلاین یا ارتباط با مردم از طریق چت تصویری.

عکس: Daniel Dreifussکلانتر لایحه قهوه ای

نشانه های جدید شده اند, نوشته شده در شهرستان پارک ها و سواحل یادآوری بازدید کنندگان از اجتماعی دولت سوريه را به شدت ممنوع کرده است تجمع 10 یا بیشتر مردم است. حتی در گروه های کوچک دستور می گوید: نگه داشتن شش پا از فاصله بین خود و دیگران است. براون گفت: رنجرز نجات غریق خواهد شد نگه داشتن چشم در همه چیز و متخلفان می تواند جریمه تا 1000$.

پدر جان هجز سنت Anthanasius کلیسای ارتدوکس ارائه نادر مذهبی دیدگاه خود را به دولت ارائه شده است. “می تواند از آن باشد که ما در فصل فاصله ما کشف نوعی بسیار ناب ذات جامعه ما?” او sermonized. “می تواند از آن باشد که به عنوان ما به خواسته سریع از تماس با ما ممکن است اتصال به طور کامل با همه؟”

هجز تشکر “جنگجو شجاع ما قهرمانان زره پوش پنبه ― پزشکان, پرستاران و فناوری اطلاعات techs, اورژانس, آتش, اجرای قانون و بله تحویل افراد سرایداران grocers, داروسازان و کسانی که با اشک که باید برای مراقبت از کسانی که ما از دست داده اند.” اگر وجود دارد برخی از مزایای این بحران هجز ادامه داد: “آن است که در این فصل القدس همه ما داده شده است مقدس فرصتی برای در آغوش عمیق تر و گسترده تر جامعه است که فراتر از هر چیزی محدود است که فراتر از هر چیزی حزبی است.”

“ممکن است ما سخت-درس آموخته بود به یاد زمانی که این طوفان را تصویب کرده است,” او گفت:. “به عنوان این است که در یک فصل ما باید خودداری از آغوش یک روز ما باید دوباره در آغوش با حتی بیشتر شادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>