سبز سواری در Lethbridge به عنوان PBR استقبال کانادا از بازگشت طرفداران

PBR کانادا اشاره کرد که در حالی که طرفداران نمی شد داخل عرصه honks بوق و سلامتی می تواند شنیده شود به عنوان کسانی که در حضور تماشا از وسایل نقلیه خود را در پارکینگ مشاهده این مراسم از 23-پا پرده آویزان در یک درایو در تئاتر.

گرت سبز تحویل غالب 2–2 نمایش به پیروزی تاریخی حرفه ای گاو سواران ساخته شده فورد دشوار دعوتی در Lethbridge آلتا., در این هفته.

سبز و بومی جلسه Creek, Alta., تحت پوشش Finning هو را شماس برای یک دور 1-بهترین 85.5 امتیاز در کانادا هیولا انرژی تور توقف در Enmax مرکز در روز پنج شنبه شب.

ادامه حرکت در فن اول-با حضور حرفه ای رویداد ورزشی در کانادا از COVID-19 shutdown سبز جامعی Finning Lil خپله چهار سوار buckoff خط رسیدن به هشت ثانیه برای یک رویداد-بهترین 88 امتیاز در مسابقات قهرمانی دور.

PBR کانادا اشاره کرد که در حالی که طرفداران نمی شد داخل عرصه honks بوق و سلامتی می تواند شنیده شود به عنوان کسانی که در حضور تماشا از وسایل نقلیه خود را در پارکینگ مشاهده این مراسم از 23-پا پرده آویزان در یک درایو در تئاتر.

“پس از آمدن آخرین رویداد مثل من سقوط کردن یک خوب من واقعا می خواستم که رستگاری” سبز گفت: در PBR کانادا آزادی مطبوعات. “آنها نبودند من پرتاب کردن امشب.”

سبز به دست آورده $3,443.78 برای پیروزی همراه با 80 کانادا و 15 نقاط جهان.

لوگان بیش از حد از Claresholm, Alta., دوم به پایان رسید تا به کسب درآمد $2,217.23, 58 کانادا و هشت نقاط جهان پس از سوار شانس 85 امتیاز و گرفتن رانش من برای 86.

Ty الیس از Sonningdale, Sask., گرد سه — تنها چند ساعت پس از بستن برای این رویداد پیروزی خود را در هیولا انرژی تور کچ در PBR لاستیک کوپر دعوتی در Lethbridge. الیس مشترک عنوان با براک ردفرد از د وینتون آلتا.

در شب, رویداد, الیس تحت پوشش بابی برای 81.5 امتیاز در دور 1 قبل از 83.5 نقطه تلاش سرنشین خاکستری برج سوم در مسابقات قهرمانی دور در راه خود را به یک $990.68 payday در.

PBR کانادا همچنین اعلام کرد که 1000 دلار اهدا خواهد شد ساخته شده است در به رسمیت شناختن سبز رویداد-بهترین سوار به عنوان بخشی از Shell Rotella ناهموار سوار برای طرح خیریه. سبز انتخاب Ty Pozzobon بنیاد به عنوان سازمان بهره. پایه به نام به افتخار مریت, B. C., تنگ, نوجوانی, ستاره که در زمان زندگی خود را با هدف “حفاظت و حمایت از سلامت و رفاه از بازار مال فروشان رقبا در داخل و خارج از میدان جنگ.”

این PBR کانادا هیولا انرژی تور پیش بینی شده برای سفر به, Medicine Hat و Canalta مرکز با Thunderbuck در بدلندز توقف در سپتامبر. 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de