کوه سبز مرکز جراحی دارد در مارس 18 بازگشایی پس از دریافت وام های فدرال

کوه سبز مرکز جراحی در کولچستر دولت تنها چند تخصصی مرکز جراحی برنامه ای برای بازگشایی, on May 18, همراه با دیگر ورمونت کسب و کار اگر رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو برداشته شده است در مارس 15 عنوان برنامه ریزی شده.

امی کوپر مدیر عامل و مالک مشترک از مرکز جراحی گفت: تسهیلات بسته شده در مارس 16, سه روز پیش از این فرماندار بان.

“ما تا به حال یک اورژانس پزشکی کارکنان جلسه در روز یکشنبه, مارس 15 و تصمیم به بازگشایی” کوپر گفت. “این سخت است برای کسب و کار. ما صفر بود درآمد.”

بیشتر: چگونه بسیاری از coronavirus موارد وجود دارد و در خود شهر ؟ ورمونت وزارت بهداشت نسخه جدید نقشه

پنج حوزه عمل در مرکز جراحی در حال حاضر ارائه می دهد در حال گوارشی, درد, مدیریت زنان ارتوپدی و جراحی عمومی. سبز کوه مراقبت از هیئت مدیره همچنین توافق کردند که اجازه می دهد تا مرکز جراحی به انجام خارج از بیمار در جراحی پلاستیک و جراحی چشم و به جز آب مروارید.

کوپر گفت: رایج ترین روش های انجام شده در مرکز جراحی در حال colonoscopies.

فرماندار ممنوع اعمال جراحی الکتیو به منظور حفظ هر پزشکی ممکن است منابع هر دو از نظر مردم و تجهیزات برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برگزاری

مرکز جراحی تا به حال برخی از پول نقد در دست کوپر گفت: به دلیل وجود تاخیر بین زمانی که عمل جراحی انجام می شود و زمانی که شرکت های بیمه برای آنها پرداخت. هنوز کوپر کردند تا به حال به بسیاری از کارکنان خود را از حدود 16 در آغاز ماه آوریل است. او تنها نگه داشته و در چند مدیران در 50 درصد از عادی خود پرداخت.

مرکز جراحی دریافت وام در آوریل 16 از فدرال چک حفاظت از برنامه که کوپر گفت: یک تفاوت بزرگ برای کسب و کار خود را.

“حالا که ما که وام امیدوارم ما قادر خواهید بود برای دریافت از طریق به خصوص با چگونه به خوبی این بیماری همه گیر به نظر می رسد در درون ایالت ورمونت” کوپر گفت.

اسکات اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه که برای اولین بار از آوریل 13, هیچ مورد جدید از COVID-19 گزارش شده از روز قبل ،

کوپر گفت: او یک تماس با ورمونت وزارت بهداشت در اواخر این هفته به بحث در مورد بازگشایی استراتژی است. او در حال برنامه ریزی برای آوردن او به کارمندان پشت در مراحل ساخت مطمئن شوید که آنها در حال آموزش دیده در سیاست های جدید در مورد دنده محافظ شخصی و اجتماعی فاصله.

شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

چگونه به زودی بيماران بازگشت ؟

اگر مرکز جراحی می کند باز در 18 مه کوپر انتظار نیست بیماران برای آمدن سیل را برای اعمال جراحی الکتیو.

“ما فکر می کنم ما حجم است که رفتن به پایین و شروع به سطح شیب دار تا” کوپر گفت. “ما هنوز در یک بیماری همه گیر محیط زیست است. من نمی دانم که چگونه مردمی در حال رفتن به احساس در مورد آینده به روش های پزشکی.”

کوپر معتقد است که مرکز جراحی کم خطر محیط زیست با توجه به اقدامات لازم برای جلوگیری از عفونت. او متوجه می شود که مردم از ترس.

مرکز جراحی برخی از غیر منتظره خبر خوب شنبه هنگامی که آن را دریافت حمل و نقل از 180 N95 ماسک از دولت تنها یک روز پس از قرار دادن سفارش. N95 ماسک ضروری در نظر گرفته شده برای کارکنان بهداشتی درمانی مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>